|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
teodulo25,5 podales typ na nastepny tydzien wiec mozesz jeszcze cos zaserwowac na dzis lub jutro (o ile masz jakiegos pewniaka)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
veride pomysl z narzucaniem/ograniczaniem czasu zglaszania typow chyba nie najlepszy wystarczy zasada, ze zaklad ma byc mozliwy do obstawienia w chwili publikacji wg podanych warunkow (buk-kurs) niedlugo bedziemy grac wylacznie za posrednictwem internetu wiec nie wiazmy sie do budek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tydzien 248 dotychczas: 14 trafionych, 5 pudel 2 typy nie rozstrzygniete aktualne pewniaki: b06 ##### 02-11-30 16.00 Arsenal - Aston Villa ( 1 ) 1,35 STS / l0k0 b16 ##### 02-11-30 16.00 Hearts-Gl.Rangers ( 2 ) 1,59 Profesjonal / rawen A03 ##### 02-11-30 20.00 Nantes - Montpellier ( 1 ) 1,80 TotoMix / veride new ##### 02-11-30 20.00 Sedan - Nice ( 2 ) 2,55 Profesjonal / wembley A05 ##### 02-12-01 14.30 AJAX - ENSCHEDE ( 1 ) 1,31 Profesjonal / pawel_27 A07 ##### 02-12-01 15.00 Celtic FC - Motherwell ( 1 ) 1,12 PremierBet / full b12 ##### 02-12-01 15.00 Inter-Brescia ( 1 ) 1,40 Expekt / rieger
pewniak na tydzien 249: new ##### 02-12-02 20.55 WEst HAm UNited-SOuthampton(not united) ( 1 ) 2,20 STS / teodulo25,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Oryginalnie wysłał ambasador: [qb](Nelson jest, za przyzwoleniem, wyjatkiem potwierdzajacym regule)[/qb] Tylko slowko a propo "naszej perelki" od remisow.. Gdy udawalo mu sie poprawnie typowac remisy (kilka pod rzad) to wszystko bylo w porzadku, zaczal sie chlubic na kadym kroku, zadar nosek i na lamach innego teamtu pokazywal jaki to on jest dobry.. Zawsze dobra/zla passa sie konczy, niech teraz zastanowi sie dwa razy przed postawieniem kolejnego remisu w SYOPROCENTONLY.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 106 |
Witam ! Mój typ na weekend:
C02 ##### 02-11-30 15.30 Bayern M. - H. Berlin 1 ) 1,63 BetLay / Johny
pozdrawiam, Johny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807 |
B04 ##### 02-11-30 Darlington - Southend (1) 2.20 Gamebookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
B01 ##### 02-12-01 Piacenza - Lazio ( 2 ) 2,00 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Oryginalnie wysłał grasshopper: [qb]B01 ##### 02-12-01 Piacenza - Lazio ( 2 ) 2,00 STS[/qb] To jest prawdziwy pewniak. Ahh wyprzedzil mnie facet!! Ambasada mam nadzieje zaakceptuje taki typ: >> Piacenza v Lazio Roma (asian handicap 1/2:0) 2 odd: 1.85 Prosze o szybka odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
lino nie ma obawy, handicap to nie plagiat jeden warunek: podaj buka, ktory to przyjmie jako pojedynczy zaklad
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
[ Linked Image] A04 #### 02-12-01 17:00 Piacenza - Lazio (asian handicap 1/2:0) 2 odd: 1.95 Fonebet
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tydzien 248 dotychczas: 26 typow rozstrzygnietych (19 trafionych) aktualne pewniaki: A05 ##### 02-12-01 14.30 AJAX - ENSCHEDE ( 1 ) 1,31 Profesjonal / pawel_27 A07 ##### 02-12-01 15.00 Celtic FC - Motherwell ( 1 ) 1,12 PremierBet / full b12 ##### 02-12-01 15.00 Inter-Brescia ( 1 ) 1,40 Expekt / rieger b16 ##### 02-12-01 16.00 Hearts-Gl.Rangers ( 2 ) 1,59 Profesjonal / rawen A04 ##### 02-12-01 17.00 Piacenza - Lazio / hcp 0,5:0 ( 2 ) 1,95 Fonebet / lino B01 ##### 02-12-01 17.00 Piacenza - Lazio ( 2 ) 2,00 STS / grasshopper pewniak na tydzien 249: new ##### 02-12-02 20.55 WEst HAm UNited-Southampton ( 1 ) 2,20 STS / teodulo25,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
lino, twój typ jest nieważny!!! musi być pięć #, a nie cztery!
cieszę się, że mój żart cię rozbawił, naprawdę!(jakkolwiek byśmy to pisali) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdr ps. a włosy jeszcze mam, więc tupetu nie noszę!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Oryginalnie wysłał tyler: [qb]lino, twój typ jest nieważny!!! musi być pięć #, a nie cztery![/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Trzeba miec na prawde tupet. Nie masz innych problemow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Rozbawiles mnie niemilosernie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , gdyby bylo inaczej, to zachowal bym sie o wiele mniej kulturalnie.. Nie odpowiadaj, zasmiecaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ambasador, zgadzam się, że jeszcze nie ma kursów na mecz królewskich. Jak tylko się pojawią to podam info (spodziewam się 1.15-1.20).
Mam na jutro innego pewniaka: Celtic przeciwko Motherwell po kursie 1.12 w Canbet. Celtic ma pierwsze miejsce w tabeli, Motherwell ostatnie. W Motherwell brakuje kilku podstawowych graczy w obronie (pauzują za kartki), tak więc Celtic jest tym bardziej pewny zwycięstwa.
Ambasador, mam pomysł na Twój temat. Powinniśmy to zorganizować w taki sposób, że ktoś kto dwa razy pudłuje "pewniaka" jest wykluczony z tematu do końca sezonu. Co o tym sądzisz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb] (...) Ambasador, mam pomysł na Twój temat. Powinniśmy to zorganizować w taki sposób, że ktoś kto dwa razy pudłuje "pewniaka" jest wykluczony z tematu do końca sezonu. Co o tym sądzisz?[/qb] Witam. Jeśli mogę od siebie coś w tej sprawie dorzucić... pomysł dobry, ale można by takiego delikwenta przenieść na specjalną listę (np. czarna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) która nie będzie brana pod uwagę przy tygodniowym podsumowaniu. Typer ten, by wrócić, musiałby się zrehabilitować tam (na jakich warunkach, trzeba by ustalić). Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
A08#####01-12-2002 17:00 Santander-Malaga (1) 2,2 Unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
Conrad a wiec mecz madrid - lokomotive jest nieformalnie zarezerwowany jako twoj pewniak, jezeli jednak ktos ciebie uprzedzi (nie zwazajac na ''etykiete'') to niestety: kto pierwszy ten lepszy. . . natomiast z Celtic na dzisiaj jestes wyraznie spozniony (patrz aktualny zestaw pewniakow) - nasz ekspert od szkockiej (przypuszczam), niejaki full, byl szybszy tym razem
twoja propozycja z karnym wykluczaniem na caly sezon jest warta przemyslenia od momentu powstania tematu (jedziemy juz piaty tydzien) pojawilo sie wiele sugestii jak zmienic temat, zeby wykluczyc zgadywaczy-optymistow itp, nikt nie ma zdrowia, zeby sposrod setek postow wylapywac ciekawe wypowiedzi, ja to oczywiscie robie wiec zaprezentuje niebawem odpowiednie zestawienie/podklad do dyskusji proponowane zmiany obracaja sie glownie wokol trzech kwestii: ilosci typow, rankingu i wlasnie wykluczania
umowilismy sie, ze do konca roku jedziemy wg obowiazyjacych zasad, a od nowego roku wprowadzimy nowy regulamin, ktory bedzie obowiazywal bez zmian do konca 2003 zatem konkretna propozycja usprawnien powinna byc gotowa jeszcze przed swietami
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
Aclî obawiam sie, ze twoj pomysl skomplikuje nam troche zycie (powstana dwie listy, podwojna administracja itp) wg pomyslu Conrada wykluczony wracalby w nastepnym sezonie (albo z nowym pseudonimem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
skorygowalem wlasnie aktualny ranking pojawila sie niekonsekwencja w ustalaniu kategorii (duze/male litery) poprawka dotyczy dwoch typerow prawidlowy ranking: a07 full B10 Pioteratorek
przypomne: duza litera A, B i C wyroznia eksperta, ktorego typy dalyby nam dodatni bilans w realu (zakladajac gre stala stawka wg podanych kursow) mala litera a, b i c jest ostrzezeniem, ze oznaczony nia typer jest, jak narazie, do tylu (gdyby nierozwanie obstawial swoje typy stala stawka)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|