|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
B01 5.12.2002 14.30 Magnitogorsk - CSKA Moskwa (1) 1.75 sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Oryginalnie wysłał komarek: [qb]B01 5.12.2002 14.30 Magnitogorsk - CSKA Moskwa (1) 1.75 sts[/qb] tego typu ambasada Ci nie przyjmie, nie mozna go grac jako singla w STS. PI
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Przepraszam ale zapomnialem ze mozna podawac tylko single Swoj typ podam pozniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Oryginalnie wysłał ambasador: lino imponujace!!! prawdziwy pewniak 3,20 !!! szczegolne uznanie za uzasadnienie gratulacje/ambasador E, tam... Co drugi remis ma podobny kurs... W swojej karierze przewidziałem już mecz za 7,90 (Galatasaray - Lokomotiv (2) TotoMix - wynik 1:2 )... a całkiem niedawno Bochum - Arminia (2) 4,95 TotoMix - wynik 0:3 czyli miałbym jeszcze premię...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
piil dzieki za interwencje
veride remis nigdy nie bedzie pewniakiem, nawet jak sie zamuruje bramki (wynik 0-0 nie jest pewny dopoki sedzia krazy po polu karnym a najlepszy bramkarz moze zrobic ''dudka'') czekamy z ciekawoscia na twoj nastepny typ
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Oryginalnie wysłał komarek: (...) 14.30 (...) STS Typ podany o godzinie 12:58 (to już lepiej)... Ale ja podaję typy z kilkugodzinnym wyprzedzeniem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Oryginalnie wysłał ambasador: remis nie jest pewny dopoki sedzia krazy po polu karnym a najlepszy bramkarz moze zrobic ''dudka'' Z całym szacunkiem... Równie dobrze bramkarz może zrobić dwa "dudki" (np. Warmuz)... Przypomnę może mecz Gatafe - Oviedo (utrzymywało się 3:2 i pod koniec meczu przydażyły się dwa gole samobójcze - końcowy wynik 3:4)... Co do meczu Wigan - Fulham... Dla mnie to nie jest pewniak (puchar itd.)... tylko mecz którego nie należało grać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
veride Swoj typ podalem o 12.58 a nie o 14.03 jak to napisales ale mniejsza o to bo i tak nie jest on brany pod uwage. Dla mnie liczy sie to za byl trafiony 5:3, a nie podalem go wczesniej bo chcialem dokladnie przeanalizowac najpierw mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
veride
Wiecznie niezadowolony. Wszystko i wszystkich krytykujesz nic poza tym.. Czy ty kiedys sie usmiechasz? Czy takim pesymista od urodzenia? Wiecznie deszcz i pioruny nad twoja glowa wisi czy co?
Przestan sie wozik jakimis typkami, jesli jestes taki twardziel to postaw przed meczem typ na forum a nie nam bajki opowiadasz.. Krytykowac ma prawo osoba ktora sama soba prezentuje lepszy poziom - 'przyganial kociol garnkowi'.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
komarek miales udany typ - gratulacje (moze ktos skorzystal) szkoda, ze nie wejdzie ci do statystyki - gdyby dobrze poszukac to napewno jakis buk rowniez oferowal ten mecz - teraz juz niestety za pozno. . . czekamy na twoj nastepny ruch
verido wracajac do remisow to statystyka naszego tematu mowi za siebie: na 8 typowanych pewniakow-remisow trafionych 3. . . na marginesie: rozumiem, ze nieswiadomie/niechcaco (?) zmieniles tresc mojej wypowiedzi w cytacie (!) - mam nadzieje, ze widzisz merytoryczna roznice w stosunku do oryginalnego brzmienia (wynik 0-0 jest szczegolnym remisem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784 |
a16 ##### 8/12/2002 16.00 Vastra Frolunda - Sodertalje 1 1,6
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Wszystko krytykujesz...
Dałem kilka propozycji zmian...
Wszystkich krytykujesz...
To też nie prawda...
Postaw przed meczem typ na forum a nie nam bajki opowiadasz...
Mam te bajki zeskanowane...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Ja tez skany kuponow z akiem 100 moich kolegow moge pokazac, napisalem wyraznie chyba ze mojego charakteru pisma nie potrafisz odczytac - przedstaw typ na forum przed meczem, a nie opowiadasz jaki to ty jestes "dobry". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
1. Chyba to ja wiem lepiej czy przewidziałem jakiś rezultat czy nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
nie ma sensu 
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ej panowie przestanicie sie kłócic przciez nie chodzi o to kto jest lepszy albo ma wieksze szczescie tylko o to aby czytajac ten temat moznabylo sobie puscic jakis pewny kuponik!!
Pozdrawiam i powodzenia!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
na tym temacie jest już wiecej gadania niż tego co ma być czyli pewniaków. Mój pewniak to #1 Venlo-Maastricht 1.82 3 3.9 1.2 1.7 (1 prof.)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
B01 ##### 6.12.2002 19.30 Davos - Fribourg (1) 1.55 sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282 |
Czesc.....witam......AMBASADE
Mam propozycje - :zobacz: mysle ze dobrze by bylo przy oznaczeniu typera obok punktow i procentow zaznaczyc ilosc trafnych typow od ostatniej wpadki (dlugosc aktualnej serii trafionych typow) bedzie to chyba przydatne.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: POZDROWIENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
full czy nie bedzie to wszystko zbyt skomplikowane/nieczytelne?
test:
a13 full . . . . . 75 pkt ( 5p 4t 2s 3tbp ) 80% 0,93 248 a07
gdzie w nawiasie: 5 pewniakow, 4 trafione, w tym 2 superpewniaki (premia?), 3 typy (z rzedu) bez pudla
przy okazji: moze podawac specjalizacje (jezeli ktos studiuje jakas dyscypline/dziedzine i typuje wylacznie w jej obrebie)?
|
|
|
Link skopiowany do schowka