Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#193714 08/12/2002 00:30
Dołączył: Jan 2002
Posty: 441
A
ADI Offline
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 441
a20##### 08-12-02 start meczu niechce mi sie patrzec dokladnmie ale bedzie pewnikiem kolo 3
Los Angeles - Columbus (1) 1.9
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#193715 08/12/2002 00:38
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
ADI
badz jednak laskaw i podaj godzine, a przy okazji rowniez buka u ktorego obiecujesz 1,9

#193716 08/12/2002 00:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tyler
z ta statystyka to roznie, dotychczas koniec tygodnia ratowal wynik tygodnia
teraz jest odwrotnie
za chwile zaproponuje zmiany, ktore poprawia a przynajmniej ustabilizuja wyniki
mam na mysli procedure wykluczania typerow psujacych statystyke

#193717 08/12/2002 01:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: serdecznie

To moj pierwszy typ w STOPROCENTONLY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

new ##### 08-12-2002 15:00 Ahlen - Mannheim (1) 1.80 STS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#193718 08/12/2002 02:39
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
N
member
member
N Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
Lazio-Inter 3:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#193719 08/12/2002 03:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tydzien 249 dotychczas:
25 typow rozstrzygnietych (15 trafionych)

aktualne pewniaki:
C06 ##### 02-12-08 14.30 Grasshoppers-St.Gallen ( 1 ) 1,30 STS / M99
a19 ##### 02-12-08 15.00 parma-reggina ( 1 ) 1,50 STS / tyler
B03 ##### 02-12-08 15.00 Sampdoria-Ternana ( 1 ) 1,70 STS / olaf2000
new ##### 02-12-08 15.00 Ahlen - Mannheim ( 1 ) 1,80 STS / keram18
a16 ##### 02-12-08 16.00 Vastra Frolunda - Sodertalje ( 1 ) 1,60 STS / Slayer

#193720 08/12/2002 04:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
A05#### 02-12-08 15:00 Siena - Venezia (1) 1,90 STS, Expekt

#193721 08/12/2002 04:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
Witam.

A10 ##### 02-12-08 20:oo Genk - Standard Liege (1) 1,80 oddsalive

Pozdrawiam.

#193722 08/12/2002 04:52
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
panie i panowie

U W A G A

propozycje zmian - czytanie pierwsze
(zmiany maja obowiazywac od tygodnia 301)

> typer, ktory zadeklaruje studiowanie waskiej specjalizacji ma prawo do dodatkowego typu tygodniowo (rekompensata za ew. przerwy sezonowe w jego dziedzinie) - ekspert-specjalista nie moze podawac typow spoza swojej dyscypliny

> typerzy a lub b (male litery - z kasa do tylu innymi slowy) w przypadku dwoch pudel pod rzad beda wykluczani na okres 26 tygodni

> nieobecnosc 26 tygodni pod rzad powoduje automatyczne skreslenie z listy rankingowej, skresleni moga byc przyjmowani na nowo z czystym kontem (a wiec polroczna banicja zeruje statystyke)

> mozna byc usunietym z listy rankingowej na wlasne zyczenie (powrot wczesniej niz po 26 tygodniach uruchamia stara statystyke)

> poza rankingiem prowadzona bedzie lista rekordow: maksymalna ilosc trafnych bez wpadki (publikowana bedzie tylko pierwsza dziesiatka)

powyzsze zmiany i uszczegolowienia zredagowane sa na podstawie wczesniejszych wypowiedzi w tym temacie
intencja zmian: poprawienie skutecznosci STOPROCENTONLY jako tematu zestawiajacego unikalne pewniaki wyszukane/wypracowane przez wyspecjalizowanych ekspertow
prosze o komentarze, zwlaszcza tych, ktorzy uwazaja ze ich dobry pomysl nie zostal wziety tu pod uwage

wykorzystajmy nasze wspolne doswiadczenia i kompetencje / ambasador

#193723 08/12/2002 05:01
Dołączył: Jan 2002
Posty: 441
A
ADI Offline
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 441
sorka poprawiam kurs jaki bedzie bo ide to puscic jutro a kurs bralem z ulotki kursik aktualny jaki proponuje buk jest taki
Los Angeles - Columbus (1) 1.70 czas zamkniecia zakladu 4:25 rano to wszycho narka i sorka ze niebylem dosc precyzyjny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#193724 08/12/2002 05:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tydzien 249 dotychczas:
25 typow rozstrzygnietych (15 trafionych)

aktualne pewniaki:
a20 ##### 02-12-08 04.25 Los Angeles - Columbus ( 1 ) 1,70 Expekt / ADI
C06 ##### 02-12-08 14.30 Grasshoppers-St.Gallen ( 1 ) 1,30 STS / M99
A05 ##### 02-12-08 15.00 Siena - Venezia ( 1 ) 1,90 Expekt / veride
a19 ##### 02-12-08 15.00 parma-reggina ( 1 ) 1,50 STS / tyler
B03 ##### 02-12-08 15.00 Sampdoria-Ternana ( 1 ) 1,70 STS / olaf2000
new ##### 02-12-08 15.00 Ahlen - Mannheim ( 1 ) 1,80 STS / keram18
a16 ##### 02-12-08 16.00 Vastra Frolunda - Sodertalje ( 1 ) 1,60 STS / Slayer
A10 ##### 02-12-08 20.00 Genk - Standard Liege ( 1 ) 1,80 Odds Alive / Aclî

#193725 08/12/2002 06:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
mój pewniak:
A01 ##### 08-12-2002 17:05 Tottenham - West Bromwich ( 1 ) 1,5 STS

Jeżeli chodzi o proponowane zmiany to jestem za , a nawet przeciw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Wykluczenie na okres 26 tygodni (!!!) to mobilizujący czynnik, tylko czy to nie spowoduje, że za jakis czas nikt nie będzie mógł typować, poza "nowymi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . Z drugiej strony, jeżeli dobrze pójdzie, ma to sens - dobrzy typerzy zostaną, słabi odpadną, a każdy nowy dostanie sznsę. Mimo wszystko okres wykluczania należałoby chyba trochę skrócić.
Pozdrowienia. Powodzenia.

#193726 08/12/2002 13:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Quote
Oryginalnie wysłał ambasador:
typer, ktory zadeklaruje studiowanie waskiej specjalizacji ma prawo do dodatkowego typu tygodniowo [ale] nie moze podawac typow spoza swojej dyscypliny
Jeśli już to w przypadku piłki nożnej (także hokeja) proponuję ograniczyć ilość lig będących specjalnością danego eksperta do np. trzech dowolnych... Jako ligi traktować należy chyba oddzielnie puchar UEFA, ligę mistrzów oraz kwalifikacje do mistrzostw Europy
czy świata...

#193727 08/12/2002 14:23
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
B17 ##### 08-12-2002 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Magnitogorsk ( 1 ) 1,55 gamebookers

#193728 08/12/2002 14:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Quote
Oryginalnie wysłał veride:
[qb]Jeśli już to w przypadku piłki nożnej (także hokeja) proponuję ograniczyć ilość lig będących specjalnością danego eksperta do np. trzech dowolnych... Jako ligi traktować należy chyba oddzielnie puchar UEFA, ligę mistrzów oraz kwalifikacje do mistrzostw Europy
czy świata...[/qb]
Mi by taki uklad nie pasowal, poniewaz mam szerokie rozeznanie w pilce noznej, usczuplenie mi pola do popisu do tych proponowanych trzech lig bylby negatywnym ogranicznikiem. Spadl by poziom moich typkow, bo przeciez co tydzien nie jestem w sposob wynalezc jakis super typ z 3 tych samych lig.
Az za takiego 'super typera' sie nie uwazam.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#193729 08/12/2002 15:39
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
grasshopper

przyznam sie po cichu, ze forsowalem 52 tygodnie ale mi wytlumaczono, ze po roku nikt nie wroci
wyjasnialem, ze jezeli ktos bedzie sie czul bardzo pokrzywdzony (lub szybko podniesie swoje kwalifikacje w wybranej specjalizacji) to pojawi sie z nowym pseudo aby serwowac wspaniale pewniaki bez wpadkowego balastu

drugi argument to kwestia ilosci typerow na liscie rankingowej, ideal to 21 nieomylnych ekspertow serwujacych srednio 1 typ na trzy tygodnie - tak na dobre jeszcze nie zaczelismy a juz mamy totalnie ponad 50-u aspirantow, w tym 21 w grupie AB (no i kazdy chcialby dawac ze trzy pewniaki tygodniowo)
dlatego nowe przepisy powinny wyhamowac/ostudzic wszystkich strzelcow i namowic do studiowania i ostrozniejszego typowania - wysokosc ''kary'', jest tu czynnikiem mobilizujacym, jak sam piszesz, podobnie jak ew. zmniejszenie ilosci typerow - badzmy bardziej elitarni . . .
jezeli czarny scenariusz bylby zagrozeniem (wiekszosc typerow w grupie Cc) to trzeba bedzie sie zastanowic nad zmiana profilu tematu, zlagodzenie kary czy jakas amnestia/abolicja nie podniesie poziomu

przy okazji gratulacje z tytulu fantastycznego startu

#193730 08/12/2002 15:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 396
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 396
a18 ##### 02-12-08 15.00 Eisbaren-Krefeld (1) 1.5 profesjonal

#193731 08/12/2002 16:19
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
veride, lino

temat specjalizacji jest trudny, wiaze sie tez z limitem typow co wcale nie ulatwia znalezienie optymalnego rozwiazania
to co teraz ustalimy musi przetrwac do konca roku 2003

intencja jest niby oczywista: im wezsza specjalizacja tym, teoretycznie, wyzsza kompetencja, tym wiecej czasu poswieca sie na studiowanie potencjalnych pewniakow i tym wieksza szansa, ze podany typ (np. raz na trzy tygodnie) bedzie rzeczywistym pewniakiem
pytanie gdzie jest rozsadna granica
jest kilka dyscyplin ''niepodzielnych'' jak NHL, NFL czy NBA
i moze one powinny dyktowac poziom glebokosci specjalizacji (np ilosc meczy na sezon lub na 26 tygodni)

rodzi sie mnostwo pytan:
> czy kosz rozdzielac na NBA i ligi europejskie
> to samo z hokejem, czy obok NHL mamy miec specjaliste wylacznie hokeja czeskiego, osobno szwedzkiego itd - czy tez pozostawic wolny wybor/poziom specjalizacji
> czy tenis dzielic na damski/meski?

pilka nozna to osobny problem
ma sie wrazenie, ze wiekszosc czuje sie ekspertami od pilki angielskiej
pytanie wiec czy traktowac cala pilke angielska jako jedna specjalizacje - niby rozsadne, bo jak ktos siedzi w prasie angielskiej od wielu lat to i tak granice miedzy ligami mu sie zatarly
z drugiej strony, lino, pomysl gdybys swoje zdolnosci analityka skoncentrowal na jednej lidze np ang premier league i serwowal raz na miesiac superpewniak i mial rownoczesnie zaufanie, ze np veride podajac swoj miesieczny typ z bundensligi rowniez poswiecil kupe czasu w jego wyszukanie podobnie jak ktos inny z ligi tureckiej itd itd
nic nie stoi na przeszkodzie, zebys w innych tematach na forum pokazal swoja szeroka kompetencje w pozostalych ligach - do STOPROCENTONLY wybrales ta waska dzialke, w ktorej czujesz sie najmocniejszy

zdaje sie, ze rowniez firmy bookmacherskie maja podobne problemy jak grupowac swoje oferty (nie ma tu standardu ale moze to nam pomoc z naszym podzialem)
moze ktos sie czuje na silach zeby zrobic wstepny zestaw specjalizacji?

#193732 08/12/2002 17:05
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Fakt trudny temat poruszylismy..

Moj dzien bukmcherski rozpoczyna sie najpierw od szukania niespodzianek - bo takie sa obficie wynagradzane i honorowane przez handicapy - na ktorych musze sie przyznac glownie zarabiam dosyc dobra kase.
Nastepnie rozgladam sie za typami 'super pewnymi' obracajacymi sie w kregu 1.1-1.5 kursu.. Kolejne to mecze typu 'powinny wejsc' o kursach 1.7-2.2 w ktorych doszukuje sie 1X - X2. A na koncu mecze under/over - bo najwiecej czasu poswiecac musze tej dziedzinie - by sukcesyjnie i poprawnie typowac.

Wracajac do tematu, jestem w stanie zadeklarowac ze bede dawal typki tylko z pilki kopanej. Nie moge Wam a przede wszystkim Tobie ambasadorze zapewnic ze bedzie to wsponmiana przykladowo tylko premiership. Mam duzy asortyment lig do wyboru, dlatego moge z posrod tylu meczy wybrac ten jeden.

Pozdrawiam.

#193733 08/12/2002 17:16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Typ raz na miesiac,hhm nie za bardzo..
Po pierwsze czekajac na kolejny typ publika po po prostu zapomni o tym temacie, spadnie on na sam dol i taki bedzie kres topicu.

Wybaczcie ale ja w bukmacherce nikomu nie ufam, tylko sobie, opierajac sie na sprawdzonych zrodlach. Nawet jesli pozory stwarzaja taka sytuacje, ze ja od kogos 'pozyczylem' typ i stawiam taki sam to jest to przypadek. Po prostu czasami sa takie typki, ktore kazdemu wydaja sie za pewne dlatego stawiaja..

Jestem za zostawieniem formy podawania jednego typka na tydzien, przeciez z czegos trzeba zyc, a jeden typek na meicha - ee, nie jestem przekonany.

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, $-man), 1,621 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1