iwo: , wiec jesli moge cos powiedziec to podzial na dycypliny ..."> iwo: , wiec jesli moge cos powiedziec to podzial na dycypliny ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#193802 11/12/2002 16:32
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
W sumie masz racje ambasada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , wiec jesli moge cos powiedziec to podzial na dycypliny bez podzialow na szczegolowe typu tylko tenis juz bez pozialow masters,challenge itd. itp. mysle ze ogolne pojecie dyscypliny powinno wystarczy.Uszanowanko

Bonus: Unibet
#193803 11/12/2002 18:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Osobiscie nie gram tenisa, tak wiec mniej mnie obchodzi podzial w tej dzedzinie niz w pilce kopanej. Choc sugeruje aby nie dzielic na wyzej wspomniane propozycje.

Na razie nie odczuwam potrzeby podzialu wszelakiej natury w pilce noznej. Tak wiec trudno jest mi cos powiedziec na ten temat..
Jedna porpozycja ambasado mi sie podoba, czyli przy zadeklarowaniu dziedziny - dyscypliny sportowej z ktorej zawsze bede podoawal mojego pewniaka bylaby promowana dodatkowymi punktami (premiami).

Nelson

Niby w jakiej dziedzinie cwaniakuje? A moje kursy sa generalnie niskie, tak wiec nie bardzo rozumie.. O ew. odpowiedz to moze do mojego tematu albo na priva, aby nie brudzic tutaj..

P.S. Malujta moja Xywe z malej litery, thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#193804 11/12/2002 18:57
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246
a20 ##### 02-12-11 18:00 Aris-Giannina (1) 1,45 STS

#193805 11/12/2002 19:40
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
co do tenisa to ja i wielu znajomych gramy tylko dziewczyny bo rzadko sa nispodzianki no i przyjemniej sie oglada......ale serio...osobiscie bede typowal tylko panie

#193806 12/12/2002 00:03
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
witam
B3 ##### 02-12-11 23:55 Boston - Phoenix (1) 1.35 sts
NBA
pozdry
Scamander

#193807 12/12/2002 00:31
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tydzien 250 dotychczas
8 typow rozstrzygnietych (2 trafne)

aktualne pewniaki:
C05 ##### 02-12-11 20.40 Manchester U. - Dep La Corun'a ( 1 ) 1,90 Expekt / BanikOstrava
a10 ##### 02-12-11 20.45 Real Madrid - Loko. Moscow ( 1 ) 1,25 Ladbrokes / full
A05 ##### 02-12-11 21.30 Czy padnie "6"? ( NIE ) 1,40 Toto-Mix / zik
B03 ##### 02-12-11 23.55 Boston - Phoenix ( 1 ) 1,35 STS / Scamander
new ##### 02-12-12 17.45 Panathinaikos - Liberec ( 1 ) 1,55 STS / mrosc
A04 ##### 02-12-12 18.00 Dynamo K. - Besiktas ( X ) 3,20 STS / Nelson
new ##### 02-12-12 19.55 Slavia-PAOK ( 1 ) 1,80 Expekt / take5
a11 ##### 02-12-14 15.00 Rangers - Dundee Utd. ( 1 ) 1,15 STS / pawel_27
B04 ##### 02-12-14 15.30 Bayern M. - Schalke ( 1 ) 1,60 STS / l0k0
A06 ##### 02-12-15 15.00 Antwerp-FC bruggy ( X2 ) 1,24 Profesjonal / fan hewitta
new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m
a15 ##### 02-12-15 22.00 benfica-belenenses ( 1 ) 1,40 STS / tyler

#193808 12/12/2002 00:59
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
N
member
member
N Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
Piszesz ze na priva?
To czemu sam nie wyslales na priva,ze ci sie moje typy nie podobaja tylko zasmiecasz swoimi listami ten temat?

#193809 12/12/2002 01:36
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246
Po 3 moich pudłach z rzędu teraz 3 trafione z rzędu.Ciekawe czy jest w tym jakaś prawidłowość czy po prostu musiałem się rozgrzać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Zauważyłem też inną zależnośc im większy ma kurs mój trafiony pewniak tym niższa jest skutecznośc całego tematu.

#193810 12/12/2002 02:06
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
do ambasady:

na poczatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

i do rzeczy :zobacz:
rekordy potrzebne, szczegolnie pozniej aby bylo wiadomo na co stac typera, dopiero powyzej rekordu jest pewne ryzyko
teraz inna sprawa,
przegladajac nasze wyniki postanowilem zaproponowac (do rozwazenia...oczywiscie) aby za pewniaka traktowac typ, uznany przez specow (buki) za foworyta i aby tylko takie bylo mozna podawac przy dziwnym typie nalezalo by podac, ktora z firm ma odwrotne kursy bo to tez moze sie zdarzyc......nie jest to glupie moim zdaniem
pewnie beda tez glosy za wyjatkami....moze i zgoda ja tego nie wiem, oczywiscie czyms poparte to najlepiej numer telefonu i nazwisko sedziego

pozdrawiam

#193811 12/12/2002 03:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
full
ktos juz wczesniej napisal: pewniak to taki typ ktory musi siasc!
jest to dobra definicja bo daje mozliwosc indywidualnej interpretacji
typer opiera sie na wlasnych ocenach/studiach itd i nie mozemy stawiac mu zadnych barier (wysokosc kursow, stanowisko bukow, egzotycznosc/kosmicznosc itp)
jedyne wymaganie to mozliwosc obstawienia w singlu

statystyka/ranking weryfikuje dalej prawidlowosc definicji pewniaka - typer zgadywacz-optymista odpadnie predzej czy pozniej

#193812 12/12/2002 17:15
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Proponuje aby kazdy ktorego pewniak nie wpadnie dostawal na zakaz wystawiania swojego typu w nastepnej kolejce (tygodniu). To co nie ktorym pomoze dluzej pomyslec...

Pozdrwaiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ruuda

#193813 12/12/2002 17:31
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
BanikOstrawa
nie ma obowiazku typowania co tydzien - wiec zostawmy to do decyzji typujacych ekspertow
typer-hazardzista bez instynktu samozachowawczego szybko sie wykruszy (i dobrze)

#193814 12/12/2002 17:33
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tydzien 250 dotychczas
12 typow rozstrzygnietych (4 trafne)

aktualne pewniaki:
new ##### 02-12-12 17.45 Panathinaikos - Liberec ( 1 ) 1,55 STS / mrosc
A04 ##### 02-12-12 18.00 Dynamo K. - Besiktas ( X ) 3,20 STS / Nelson
new ##### 02-12-12 19.55 Slavia-PAOK ( 1 ) 1,80 Expekt / take5
a11 ##### 02-12-14 15.00 Rangers - Dundee Utd. ( 1 ) 1,15 STS / pawel_27
B04 ##### 02-12-14 15.30 Bayern M. - Schalke ( 1 ) 1,60 STS / l0k0
A06 ##### 02-12-15 15.00 Antwerp-FC bruggy ( X2 ) 1,24 Profesjonal / fan hewitta
new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m
a15 ##### 02-12-15 22.00 benfica-belenenses ( 1 ) 1,40 STS / tyler

#193815 12/12/2002 18:05
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153
W
member
member
W Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153
A07 ##### 13-12-2002 20.00 Gaziantep - Galatasaray 2 (2.10) STS

#193816 12/12/2002 18:07
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Typ poza konkursem (zdaje sie ze mozna tylko jeden w tygodniu podac) -12.12.02 20:25 VfB Stuttgart - Club Brügge Puchar UEFA (X2) Pinnalce 2.1 (podane jest to w handicapie ale to to samo)

#193817 12/12/2002 18:10
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Quote
Oryginalnie wysłał wymiatasz:
[qb]A07 ##### 13-12-2002 20.00 Gaziantep - Galatasaray 2 (2.10) STS[/qb]
Proponuje Ci wycofac ten mecz. Ja bede stawial handicapa przeciwko Galacie - dobra rada.
Oby sie nie potwierdzilo powiedzienia: "Madry Polak po szkodzie". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#193818 12/12/2002 18:44
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
lino

Daj juz spokoj z ocenianiem innych niech kazdy typuje jak chce to ze Ty bedziesz stawial przeciwko Galacie nie znaczy ze ci sie sprawdzi, Banik jak chcesz podawac wicej typow zaloz temat a nie zasmiecaj tego bo on dotyczy jednego typu na tydzien.Pozdrowionka i nie pisalem tego komus na zlosc tak po prostu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#193819 12/12/2002 19:58
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
N
member
member
N Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
mecz dynamo-besiktas ma stawke 3.40 w profesjonale.
Ambasadorze czy zmiana kursu jest mozliwa?

#193820 12/12/2002 20:18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Nelson
do statystyki zaliczy sie kurs z momentu publikacji pewniaka (u wskazanego buka, ma sie rozumiec)
coraz czesciej kursy sa plynne i zmieniaja sie az do gwizdka (a rowniez po) - wiec nie mozemy przyjac innej zasady niz ta co obowiazuje

na marginesie: gdybym wierzyl w ten remis to obstawilbym go w SSP (kurs 3,58) albo w Swapbets (kurs 3,65) - mowilismy wielokrotnie, zeby rekomendowac najwyzsze kursy a nie tylko u buka, u ktorego sie samemu gra

#193821 12/12/2002 20:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
N
member
member
N Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
qrwa czyli zje balem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,872 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,535
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1