|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500 |
W sumie masz racje ambasada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , wiec jesli moge cos powiedziec to podzial na dycypliny bez podzialow na szczegolowe typu tylko tenis juz bez pozialow masters,challenge itd. itp. mysle ze ogolne pojecie dyscypliny powinno wystarczy.Uszanowanko
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Osobiscie nie gram tenisa, tak wiec mniej mnie obchodzi podzial w tej dzedzinie niz w pilce kopanej. Choc sugeruje aby nie dzielic na wyzej wspomniane propozycje.
Na razie nie odczuwam potrzeby podzialu wszelakiej natury w pilce noznej. Tak wiec trudno jest mi cos powiedziec na ten temat.. Jedna porpozycja ambasado mi sie podoba, czyli przy zadeklarowaniu dziedziny - dyscypliny sportowej z ktorej zawsze bede podoawal mojego pewniaka bylaby promowana dodatkowymi punktami (premiami).
Nelson
Niby w jakiej dziedzinie cwaniakuje? A moje kursy sa generalnie niskie, tak wiec nie bardzo rozumie.. O ew. odpowiedz to moze do mojego tematu albo na priva, aby nie brudzic tutaj..
P.S. Malujta moja Xywe z malej litery, thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246 |
a20 ##### 02-12-11 18:00 Aris-Giannina (1) 1,45 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282 |
co do tenisa to ja i wielu znajomych gramy tylko dziewczyny bo rzadko sa nispodzianki no i przyjemniej sie oglada......ale serio...osobiscie bede typowal tylko panie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
witam B3 ##### 02-12-11 23:55 Boston - Phoenix (1) 1.35 sts NBA pozdry Scamander
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tydzien 250 dotychczas 8 typow rozstrzygnietych (2 trafne)
aktualne pewniaki: C05 ##### 02-12-11 20.40 Manchester U. - Dep La Corun'a ( 1 ) 1,90 Expekt / BanikOstrava a10 ##### 02-12-11 20.45 Real Madrid - Loko. Moscow ( 1 ) 1,25 Ladbrokes / full A05 ##### 02-12-11 21.30 Czy padnie "6"? ( NIE ) 1,40 Toto-Mix / zik B03 ##### 02-12-11 23.55 Boston - Phoenix ( 1 ) 1,35 STS / Scamander new ##### 02-12-12 17.45 Panathinaikos - Liberec ( 1 ) 1,55 STS / mrosc A04 ##### 02-12-12 18.00 Dynamo K. - Besiktas ( X ) 3,20 STS / Nelson new ##### 02-12-12 19.55 Slavia-PAOK ( 1 ) 1,80 Expekt / take5 a11 ##### 02-12-14 15.00 Rangers - Dundee Utd. ( 1 ) 1,15 STS / pawel_27 B04 ##### 02-12-14 15.30 Bayern M. - Schalke ( 1 ) 1,60 STS / l0k0 A06 ##### 02-12-15 15.00 Antwerp-FC bruggy ( X2 ) 1,24 Profesjonal / fan hewitta new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m a15 ##### 02-12-15 22.00 benfica-belenenses ( 1 ) 1,40 STS / tyler
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113 |
Piszesz ze na priva? To czemu sam nie wyslales na priva,ze ci sie moje typy nie podobaja tylko zasmiecasz swoimi listami ten temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246 |
Po 3 moich pudłach z rzędu teraz 3 trafione z rzędu.Ciekawe czy jest w tym jakaś prawidłowość czy po prostu musiałem się rozgrzać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Zauważyłem też inną zależnośc im większy ma kurs mój trafiony pewniak tym niższa jest skutecznośc całego tematu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282 |
do ambasady:
na poczatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
i do rzeczy :zobacz: rekordy potrzebne, szczegolnie pozniej aby bylo wiadomo na co stac typera, dopiero powyzej rekordu jest pewne ryzyko teraz inna sprawa, przegladajac nasze wyniki postanowilem zaproponowac (do rozwazenia...oczywiscie) aby za pewniaka traktowac typ, uznany przez specow (buki) za foworyta i aby tylko takie bylo mozna podawac przy dziwnym typie nalezalo by podac, ktora z firm ma odwrotne kursy bo to tez moze sie zdarzyc......nie jest to glupie moim zdaniem pewnie beda tez glosy za wyjatkami....moze i zgoda ja tego nie wiem, oczywiscie czyms poparte to najlepiej numer telefonu i nazwisko sedziego
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
full ktos juz wczesniej napisal: pewniak to taki typ ktory musi siasc! jest to dobra definicja bo daje mozliwosc indywidualnej interpretacji typer opiera sie na wlasnych ocenach/studiach itd i nie mozemy stawiac mu zadnych barier (wysokosc kursow, stanowisko bukow, egzotycznosc/kosmicznosc itp) jedyne wymaganie to mozliwosc obstawienia w singlu
statystyka/ranking weryfikuje dalej prawidlowosc definicji pewniaka - typer zgadywacz-optymista odpadnie predzej czy pozniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Proponuje aby kazdy ktorego pewniak nie wpadnie dostawal na zakaz wystawiania swojego typu w nastepnej kolejce (tygodniu). To co nie ktorym pomoze dluzej pomyslec...
Pozdrwaiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ruuda
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
BanikOstrawa nie ma obowiazku typowania co tydzien - wiec zostawmy to do decyzji typujacych ekspertow typer-hazardzista bez instynktu samozachowawczego szybko sie wykruszy (i dobrze)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tydzien 250 dotychczas 12 typow rozstrzygnietych (4 trafne)
aktualne pewniaki: new ##### 02-12-12 17.45 Panathinaikos - Liberec ( 1 ) 1,55 STS / mrosc A04 ##### 02-12-12 18.00 Dynamo K. - Besiktas ( X ) 3,20 STS / Nelson new ##### 02-12-12 19.55 Slavia-PAOK ( 1 ) 1,80 Expekt / take5 a11 ##### 02-12-14 15.00 Rangers - Dundee Utd. ( 1 ) 1,15 STS / pawel_27 B04 ##### 02-12-14 15.30 Bayern M. - Schalke ( 1 ) 1,60 STS / l0k0 A06 ##### 02-12-15 15.00 Antwerp-FC bruggy ( X2 ) 1,24 Profesjonal / fan hewitta new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m a15 ##### 02-12-15 22.00 benfica-belenenses ( 1 ) 1,40 STS / tyler
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153 |
A07 ##### 13-12-2002 20.00 Gaziantep - Galatasaray 2 (2.10) STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Typ poza konkursem (zdaje sie ze mozna tylko jeden w tygodniu podac) -12.12.02 20:25 VfB Stuttgart - Club Brügge Puchar UEFA (X2) Pinnalce 2.1 (podane jest to w handicapie ale to to samo)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Oryginalnie wysłał wymiatasz: [qb]A07 ##### 13-12-2002 20.00 Gaziantep - Galatasaray 2 (2.10) STS[/qb] Proponuje Ci wycofac ten mecz. Ja bede stawial handicapa przeciwko Galacie - dobra rada. Oby sie nie potwierdzilo powiedzienia: "Madry Polak po szkodzie". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500 |
lino
Daj juz spokoj z ocenianiem innych niech kazdy typuje jak chce to ze Ty bedziesz stawial przeciwko Galacie nie znaczy ze ci sie sprawdzi, Banik jak chcesz podawac wicej typow zaloz temat a nie zasmiecaj tego bo on dotyczy jednego typu na tydzien.Pozdrowionka i nie pisalem tego komus na zlosc tak po prostu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113 |
mecz dynamo-besiktas ma stawke 3.40 w profesjonale. Ambasadorze czy zmiana kursu jest mozliwa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
Nelson do statystyki zaliczy sie kurs z momentu publikacji pewniaka (u wskazanego buka, ma sie rozumiec) coraz czesciej kursy sa plynne i zmieniaja sie az do gwizdka (a rowniez po) - wiec nie mozemy przyjac innej zasady niz ta co obowiazuje
na marginesie: gdybym wierzyl w ten remis to obstawilbym go w SSP (kurs 3,58) albo w Swapbets (kurs 3,65) - mowilismy wielokrotnie, zeby rekomendowac najwyzsze kursy a nie tylko u buka, u ktorego sie samemu gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113 |
qrwa czyli zje balem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|