Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
dzwonie do nich na ten numer z komorki 0-0 800111 4711 ( wybierajac rozne kombinacje poczatku numeru ) i nie idzie sie dodzwonic.
ktos moze mi powiedziec jak powinien wygladac wpis numeru do komorki? z gory dzieki.

Bonus: Unibet
DoQ #2001473 28/01/2008 23:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
ostatnio pierwszy raz zlecalem wypłate przelewem z netellera na konto bankowe. liczyłem się z tym, ze beda jakies opłaty, ale w granicach rozsądku. wyplacałem 100$ a na konto doszło jakies 180 zł. domyslam się ,ze to nie "wina" netellera, tylko mój bank (invest-shit) zgarnął jakies 65-70 zeta. czy to normalne? takie 65-70 zeta haraczu to jest jakaś norma we wszytskich bankach, czy tylko ja mam takie "szczęście"? poza tym ta opłata to jest wartość stala czy zmienna w proporcji do wypłacanej kwoty? wypłacam 100$ to bank pobiera dla siebie 70 zł, a jesli wypłace 1000$ to bank zgarnie za to również 70 zł, czy już 700 zł?

Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
rockeman ta prowizje biora banki posredniczace w transakcji, a nie twoj bank. Mi tez inteligo zabralo okolo 65zl jakis czas temu, a powinni wziac tylko 12zl w ramach przelewu w systemie swift. Pani z Inteligo tlumaczyla mi to przez 15 minut, ze to nie oni pobrali ta prowizje tylko jakis angielski bank. Czyli jak widac nic sie nie zmienilo w tej kwesti i dalej nie oplaca sie robic przelewow na konto z netellera. Dziwi mnie tylko to, ze ktos napisal ze maja konto w polskim banku, a przelewy robia juz z angli albo i moze nawte z kanady dlatego sa takie kosmiczne prowizje, a przeciez gdyby przelewy szly miedzy polskimi bankami to prowizja bylaby praktycznie zerowa tak jak jest to na Moneybookers.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
dzięki rymoholik piwo

a "najśmieszniejsze" jest to, ze mam karte netellera, ale zwyczajnie usrało mi się w głowie, ze na takim przelewie na konto mniej strace sonar ot taki mój wymysł, bo nigdzie tego nie sprawdzałem. cóż , za błędy (głupote) się płaci

65-70 zł prowizji przy wypłacie 100$ to "letka" przeginka. pozostaje czekać na czas, gdy te przelewy będa własnie leciały między polskimi bankami. wcześniej czy później to nastąpi - oby wcześniej. chciałem się przenieść na netellera, ale póki co jeszcze zostane troche na MB

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
a moze mi ktos powiedziec..ile przy wyplacie karta netellera (powiedzmy 100usd) z bankomatu straci sie kasy? (jaki to jest % od 100usd)

jazdagz #2020951 03/02/2008 05:48
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Witam,
jeb..e Moneybookers zablokowało mi moje konto...
więc kilka temu załozyłem konto w Neteller i nie jest ono jeszcze w żaden sposób zweryfikowane ( mikroprzelew, scany dokumentów,rozmowy telefoniczne...itp). Zrobiłem tylko drobny przelew z mojego konta bankowego na konto Netelller.

Chciałbym wypłacić część środków z Unibetu i wpłacic do innego, ale do tej pory włacałem tam tylko przez MB
Czy po zaksiegowaniu przelewu z konta bankowego na koncie NT , mozliwa jest wpłata do buka- Unibetu ( tylko i wyłacznie w celu weryfikacji mojego konta NT) nastepnie wypłata z powrotem na NT i przesłanie do innego buka, czy NT zablokuje te środki na koncie. Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
bez wyryfikacji mozesz wlasnie robic tylko transakcje z bukami i innymi userami. probem stanowi dopiero wyplata na jakies konto bankowe

Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Originally Posted by andrzejek_84
bez wyryfikacji mozesz wlasnie robic tylko transakcje z bukami i innymi userami. probem stanowi dopiero wyplata na jakies konto bankowe

dzięki za odpowiedź, ale wydaje mi się że z innymi userami nie możesz przeprowadzić żadnej transakcji bez zweryfikowanego konta NT ( czytałem o tym w tym temacie )... crazy

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
no moze nie ale ja osattnio zalozylem nowe konto i bez wyryfikacji na bank moge wplacac i wyplacac do bukow

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
hmm, czyli załóżmy wypłacam kasę z buka na konto w netellerze, po czym z netellera wpłacam do bwin i to wszystko jest dozwolone na koncie po weryfikacji telefonicznej?dzięki za odpowiedz.

remik #2021385 03/02/2008 09:07
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
tylko po weryfikacji telefonicznej, a więc konto netellera bez żadnej wpłaty...

remik #2025670 05/02/2008 00:08
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Originally Posted by remik
tylko po weryfikacji telefonicznej, a więc konto netellera bez żadnej wpłaty...

czy ktos wie jak sie wpisuje ten numer do komorki 0-0 800111 4711 , zeby poprawnie polaczylo ?
z gory dzieki.

connor #2025695 05/02/2008 00:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Originally Posted by Experto
no jest taki limit, ja wyplacilem kiedys maxymalnie jednego dnia 2450 pln, trzeba isc na nastepny dzien, albo z rejem czarlsem na czacie pogadac, aby zwiekszyl limit, gosc naprawde zna sie na obsludze klienta ooo

Experto - mowiles powaznie o zwiekszeniu tych limitu dziennej wyplaty w bankomacie? Jesli tak, to jest to jednorazowe podniesienie, czy juz na stale?

SyKo #2026791 05/02/2008 05:47
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603
addict
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603
Nie otrzymalem od nich drobnej wplaty na rachunek bankowy przez co nie moge zweryfikowac rachunku bankowego i wprowadzic kwoty wplaty co w tej sytuacji zrobic, zamknac i ponownie otworzyc konto w neteller?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pogadać na lc smile

SJS #2038044 08/02/2008 21:46
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Witam,
gdzie mogę sprawdzic stan mojego konta w ?
Szukałem na stronie NT i nigdzie nie mogę tego znaleźc.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
SyKo cos takiego podobno jest mozliwe.

cinek1234, poszukasz znajdziesz, fakt ze troche to schowali smile

connor #2038589 08/02/2008 23:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Dzis bankomacik nie wydal pieniazkow a karta obciazona. Znow pewnie kilka dni im to zajmie.

connor #2039803 09/02/2008 04:23
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Originally Posted by Experto
SyKo cos takiego podobno jest mozliwe.

cinek1234, poszukasz znajdziesz, fakt ze troche to schowali smile
właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem. W końcu twój nick mówi wszystko...
jesteś Experto... ale chyba od pisania nic nieznaczących postów grin .
pozdro

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Bookmaker
Nie otrzymalem od nich drobnej wplaty na rachunek bankowy przez co nie moge zweryfikowac rachunku bankowego i wprowadzic kwoty wplaty co w tej sytuacji zrobic, zamknac i ponownie otworzyc konto w neteller?

do niektorych bankow wogole nie wysylaja tej drobnej kwoty wtedy wystarczy telefon do nich

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, aker, poozon), 2,505 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,212
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1