|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
dzwonie do nich na ten numer z komorki 0-0 800111 4711 ( wybierajac rozne kombinacje poczatku numeru ) i nie idzie sie dodzwonic. ktos moze mi powiedziec jak powinien wygladac wpis numeru do komorki? z gory dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
ostatnio pierwszy raz zlecalem wypłate przelewem z netellera na konto bankowe. liczyłem się z tym, ze beda jakies opłaty, ale w granicach rozsądku. wyplacałem 100$ a na konto doszło jakies 180 zł. domyslam się ,ze to nie "wina" netellera, tylko mój bank (invest-shit) zgarnął jakies 65-70 zeta. czy to normalne? takie 65-70 zeta haraczu to jest jakaś norma we wszytskich bankach, czy tylko ja mam takie "szczęście"? poza tym ta opłata to jest wartość stala czy zmienna w proporcji do wypłacanej kwoty? wypłacam 100$ to bank pobiera dla siebie 70 zł, a jesli wypłace 1000$ to bank zgarnie za to również 70 zł, czy już 700 zł?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,153 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,153 Likes: 9 |
rockeman ta prowizje biora banki posredniczace w transakcji, a nie twoj bank. Mi tez inteligo zabralo okolo 65zl jakis czas temu, a powinni wziac tylko 12zl w ramach przelewu w systemie swift. Pani z Inteligo tlumaczyla mi to przez 15 minut, ze to nie oni pobrali ta prowizje tylko jakis angielski bank. Czyli jak widac nic sie nie zmienilo w tej kwesti i dalej nie oplaca sie robic przelewow na konto z netellera. Dziwi mnie tylko to, ze ktos napisal ze maja konto w polskim banku, a przelewy robia juz z angli albo i moze nawte z kanady dlatego sa takie kosmiczne prowizje, a przeciez gdyby przelewy szly miedzy polskimi bankami to prowizja bylaby praktycznie zerowa tak jak jest to na Moneybookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
dzięki rymoholik  a "najśmieszniejsze" jest to, ze mam karte netellera, ale zwyczajnie usrało mi się w głowie, ze na takim przelewie na konto mniej strace  ot taki mój wymysł, bo nigdzie tego nie sprawdzałem. cóż , za błędy (głupote) się płaci 65-70 zł prowizji przy wypłacie 100$ to "letka" przeginka. pozostaje czekać na czas, gdy te przelewy będa własnie leciały między polskimi bankami. wcześniej czy później to nastąpi - oby wcześniej. chciałem się przenieść na netellera, ale póki co jeszcze zostane troche na MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
a moze mi ktos powiedziec..ile przy wyplacie karta netellera (powiedzmy 100usd) z bankomatu straci sie kasy? (jaki to jest % od 100usd)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273 |
Witam, jeb..e Moneybookers zablokowało mi moje konto... więc kilka temu załozyłem konto w Neteller i nie jest ono jeszcze w żaden sposób zweryfikowane ( mikroprzelew, scany dokumentów,rozmowy telefoniczne...itp). Zrobiłem tylko drobny przelew z mojego konta bankowego na konto Netelller.
Chciałbym wypłacić część środków z Unibetu i wpłacic do innego, ale do tej pory włacałem tam tylko przez MB Czy po zaksiegowaniu przelewu z konta bankowego na koncie NT , mozliwa jest wpłata do buka- Unibetu ( tylko i wyłacznie w celu weryfikacji mojego konta NT) nastepnie wypłata z powrotem na NT i przesłanie do innego buka, czy NT zablokuje te środki na koncie. Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
bez wyryfikacji mozesz wlasnie robic tylko transakcje z bukami i innymi userami. probem stanowi dopiero wyplata na jakies konto bankowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273 |
bez wyryfikacji mozesz wlasnie robic tylko transakcje z bukami i innymi userami. probem stanowi dopiero wyplata na jakies konto bankowe dzięki za odpowiedź, ale wydaje mi się że z innymi userami nie możesz przeprowadzić żadnej transakcji bez zweryfikowanego konta NT ( czytałem o tym w tym temacie )... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
no moze nie ale ja osattnio zalozylem nowe konto i bez wyryfikacji na bank moge wplacac i wyplacac do bukow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
hmm, czyli załóżmy wypłacam kasę z buka na konto w netellerze, po czym z netellera wpłacam do bwin i to wszystko jest dozwolone na koncie po weryfikacji telefonicznej?dzięki za odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
tylko po weryfikacji telefonicznej, a więc konto netellera bez żadnej wpłaty...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
tylko po weryfikacji telefonicznej, a więc konto netellera bez żadnej wpłaty... czy ktos wie jak sie wpisuje ten numer do komorki 0-0 800111 4711 , zeby poprawnie polaczylo ? z gory dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
no jest taki limit, ja wyplacilem kiedys maxymalnie jednego dnia 2450 pln, trzeba isc na nastepny dzien, albo z rejem czarlsem na czacie pogadac, aby zwiekszyl limit, gosc naprawde zna sie na obsludze klienta  Experto - mowiles powaznie o zwiekszeniu tych limitu dziennej wyplaty w bankomacie? Jesli tak, to jest to jednorazowe podniesienie, czy juz na stale?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603 |
Nie otrzymalem od nich drobnej wplaty na rachunek bankowy przez co nie moge zweryfikowac rachunku bankowego i wprowadzic kwoty wplaty co w tej sytuacji zrobic, zamknac i ponownie otworzyc konto w neteller?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Pogadać na lc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273 |
Witam, gdzie mogę sprawdzic stan mojego konta w ? Szukałem na stronie NT i nigdzie nie mogę tego znaleźc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
SyKo cos takiego podobno jest mozliwe. cinek1234, poszukasz znajdziesz, fakt ze troche to schowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Dzis bankomacik nie wydal pieniazkow a karta obciazona. Znow pewnie kilka dni im to zajmie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273 |
SyKo cos takiego podobno jest mozliwe. cinek1234, poszukasz znajdziesz, fakt ze troche to schowali  właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem. W końcu twój nick mówi wszystko... jesteś Experto... ale chyba od pisania nic nieznaczących postów  . pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Nie otrzymalem od nich drobnej wplaty na rachunek bankowy przez co nie moge zweryfikowac rachunku bankowego i wprowadzic kwoty wplaty co w tej sytuacji zrobic, zamknac i ponownie otworzyc konto w neteller? do niektorych bankow wogole nie wysylaja tej drobnej kwoty wtedy wystarczy telefon do nich
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|