|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
http://www.swanseacity.premiumtv.co.uk/page/Latest/0,,10354~1207750,00.html Swansea tez tak pisze problem w tym ze według FA jedyna czerwona kartke dostal gracz Swansea a zbaczmy kwiatek na ich stronie The game had already erupted before that after Hawks left-back Brett Poate had been sent-off ... i dalej juz mniej wiecej zgoda a teraz zobaczmy strona FA: http://www.thefa.com/TheFACup/TheFACup/Results/prosze sobie rozwinac strone z wynikiem Swansea i konia z rzedem temu co mi znajdzie czerwona kartke dla gosci  Drobiazg ale nie zmienia to faktu ze sensu grania na Swanseaza zbyt wielkiego nie ma a na dluzsza mete minus gwarantowany
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
no to Lord sie nie popisales  Ewidentny faul gosci Dzieki konstruktor za linka, widac w nim dominacje Swansei jak cholera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Lord , ale wg strony FA to Havant nie strzelili tez bramki bo nie podano strzelca  Ewidentnie pomylka. Masz racje natomiast, ze granie 1.3 - 1.4 na wyjezdzie nie ma sensu w pucharze bo na dluzsza mete to zawsze sie bedzie w plecy. Wczoraj Norwich pokazalo jak to jest. Najlepszy sklad, duzo posiadania pilki i nic z tego. Kurs 1.75 wydawal sie niezly , a skonczylo sie jak sie skonczylo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Do (tu pewnego slowa nie uzyje, mozna sie domyslic) osob ktorzy poluja na niescislosci wypowiedziane przez innych (zwrocilem uwage na rozbieznosc miedzy dwoma serwisami uchodzacymi za wiarygodne) innych i maja z rego radoche osobistymi wycieczkami mam jedna uwage: [ Linked Image] Co z tego ze Swanse miala 10 słupkow i 18 poprzeczek jak grajac takie typy podkresle po raz trzeci WTOPA NA DLUZSZA METE GWARANTOWANA i nie ma sie co podniecac slowem 'dominacja' jakkolwiek by sie dobrze nie kojarzyło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
na dłuższą mete zgadzam sie bo nie ma co grać -ani grubo -ani singlowo pucharów (czy to w Anglii, Francji czy Hiszpanii). Lecz jesli jest taki piekny słoneczny dzień jak dzisiaj, piwo pod ręką, netowy bukmacher pod kliknieciem myszki  i w Europie grają praktycznie wyłącznie puchary to jeśli PRZESŁANKI wskazują do włączenia jakiegoś meczu to czemu nie. Swans jadą "dać lekcje footballu" graczom Havant. Przypomne że jest to 12 ekipa Southern National 2 Leag (nominalna 6 liga) i nie wygranie tego meczu byłoby kompromitacją Swans. Skłonny jestem przyznać że pierwszym meczem ambicja graczy Swans została bardzo podrażniona. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale pamiętaj Lordzie - wczoraj też Pool miał sie meczyć z Luton a wyszło jak miało być 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 126 |
aby podsumować.. ja gram na handi -1. żadne normalne zwycięstwo. handi ma kurs 2.2 w expekcie i bardzo mnie taki stan rzeczy cieszy. a co do meczu z H&W. według kiboli Swans, ten co dostał czerwiń powinie za die żółte beknąć już w pierwszej połowie. a nie dostał żadnej.. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
Lord wspominal cos o polowaniu na niescislosci....mam nadzieje ze to nie do mnie a co do slowa polowanie to zauwazylem ze w temacie brytyjskim od poczatku sezonu mamy sezon łowiecki na Swansea co kolejke czy Labedzie graja u siebie czy na wyjedzie ktos zawsze zarzuci ten typ, i pisze ze ogolnie sa zajebisci i musza wygrywac ludzie kto to jest to Swansea??
ja dzis tego nie gram, ale w meczu bede kibicowal gospodarzom chociazby za to ze gospodarze pierwszego meczu majac tyle okazji nie potrafili wygrac ze 2-0 lub 3-0 nie wiem jaki stadion ma Havant, ale na pewno mniejszy od wielkiej Swansea i licze na to ze goscie sie pogubia a gospodarze ich zaskocza
szczerze kibicuje dzis Havantowi zeby to on zmierzyl sie z Liverpoolem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 126 |
to pewnie przez mnie. bo jestem wielkim kibicem Swansea od 1999 roku. jeżeli przeszkadzają Wam moje informacje nt. Swans to przestanę je dawać. ale można było na nich nieźle zarobić w tym sezonie już.... jeżeli ktoś czuję się urażony to sorry - nie moje były te intencje. a że chciałem się podzielić jaką taką wiedzą na L1 i L2, stąd moje wpisy... pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
to pewnie przez mnie. bo jestem wielkim kibicem Swansea od 1999 roku. jeżeli przeszkadzają Wam moje informacje nt. Swans to przestanę je dawać. ale można było na nich nieźle zarobić w tym sezonie już.... jeżeli ktoś czuję się urażony to sorry - nie moje były te intencje. a że chciałem się podzielić jaką taką wiedzą na L1 i L2, stąd moje wpisy... pzdr Nie wiem czy komukolwiek przeszkadzają Twoje informacje, nie tylko odnoście L1 czy L2, ale i Swansea. Rób po prostu swoje, a osobistymi wycieczkami w stronę Twojej osoby się nie przejmuj  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Feel - Tsu, nie wiem w czym tu tkwi problem? Gosc kibicuje Swansea, przeglada internet i daje najswiezsze newsy. Gdyby tylko takich userow bylo wiecej. Ja czesciej niz powinienem wierze, ze wygra Liverpool, Ty, ze Leicester. Nie zapominaj tez, ze czesc ludzi nie zna angielskiego tak dobrze jak swansea czy Ty wiec informacje o tym co dzieje sie w klubie jest im bardzo przydatna. Poza tym jesli sie nie zgadzasz z jego typem mozesz zawsze zagrac na odwrot. Zreszta swansea czasami wrecz pisze, ze nie radzi zeby obstawiac Labedzie czyli trudno mu zarzucic slepy fanatyzm.
Lord, jesli to o mnie chodzilo z wycieczkami osobistymi to sorry. Czasami zapominam, ze sa inne ligi i sporty niz angielska pilka. Ja interesuje sie tylko tym, stad tez pewne rzeczy sa dla mnie bardziej oczywiste niz dla kogos kto obstawia wiecej dyscyplin. Jak tylko zobaczylem Twoj post to odpisalem momentalnie bo akurat ta sytuacje z meczu Swansea widzialem w TV i dobrze pamietalem to wydarzenie. Dlatego przepraszam jesli odebrales to jako osobisty atak, na pewno nie bylo to zamierzeniem mojego postu.
A wracajac do dzisiejszych meczow to troche mnie korci Stoke . Niby w Newcastle wielka mobilizacja po sobotniej klesce i beda chcieli odzyskac zaufanie kibicow, poza tym jest to ostatnia szansa na zawalczenie o cokolwiek w tym sezonie, z drugiej strony pod taka presja czesto nic nie wychodzi, a Stoke to nie pionki i grajac na luzie moga im namieszac. Ale w sumie chyba sobie odpuszcze dzis granie i obejrze mecz MC - WHU w spokoju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 126 |
Lord wspominal cos o polowaniu na niescislosci....mam nadzieje ze to nie do mnie a co do slowa polowanie to zauwazylem ze w temacie brytyjskim od poczatku sezonu mamy sezon łowiecki na Swansea co kolejke czy Labedzie graja u siebie czy na wyjedzie ktos zawsze zarzuci ten typ, i pisze ze ogolnie sa zajebisci i musza wygrywac ludzie kto to jest to Swansea?? nie lubię, kiedy się o mnie 'to' pisze. ale to pewnie przez pomyłkę.. w każdym razie, jakbyś się cofnął i popatrzył, to dużo mi do tego, abym co kolejkę Swansea obstawiał. a cieszy mnie bardzo, jeżeli ktoś przy okazji skorzysta z mojego typu i mu się uda.. to 'peace'  onwards & upwards
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778 |
Co do meczu Swansea..
Ja z zasady Pucharów nie gram...ale.. na UNIBEC-ie mam HT Swansea po 2,0 ... kurde jak można nie zagrać tego po takim kursie.. swoją drogą cos tam chyba komuś się omsknęłó bo np. już HT/FT 2/2 jest po 2,1..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778 |
To co się dzieje w meczu Swansea to szok... oj oduczy mnie to na pewno raz na zawsze gry w pucharach...
Wiem , że gonicie chłopaki za takie sugestie..ale napiszę.. Zastanawiam się jak to możliwe i czy to nie jest efektem jakiś uzgodnień marketingowych...bo mecz Havant-Liverpool z marketingowego punktu widzenia będzie hitem 2008r na Wyspach ..Dawid i Goliat , Kopciuszek na Salonach , ot historia na nakręcenie filmu...Klasyczna Opera Mydlana.. a ludzie uwielbiają takie historie.. Gadżety z meczu.... koszulki... transmisje i skróty w serwisach na całym świecie...
Wiem , że takie sugestie to niby czysta abstrakcja...ale jednak... Swansea z Diabłami żyje dobrze .. czy ktoś z Was tez uważa , że może być tu "drugie dno"..??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 126 |
kończąc temat Swansea:
shambolic defence - to najczęściej powtarzają dziennikarze w Swansea Sound. 3 strzały na bramkę i 4 stracone gole, bo jeden to samobój. mimo całkowicie pierwszego składu. booki zarabiają krocie dzisiaj.. oj będzie się działo.. kto postawił przeciw - gratulację góry kasy..:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Nie wiem czy to odpadniecie Swansea bylo wyrezyserowane - byc moze - slupki i poprzeczki w pierwszym meczu byly faktem i byc moze bylo tak ze ma byc ostrzal artyleryjski do momentu strzelenia pierwszego gola a potem ciche wyrownanie na 1-1 w koncowce Swansea obok ligi i pucharu gra w jakims niepotrzebnym pucharze w ktorym na dodatek ostatnio pokonali u siebie Brighton i awansowali dalej a walczy o awans w sytuacji gdy dwaj bardzo grozni rywale depcza im po pietach i w tej sytuacji nie rozumiem angazowania sie w puchary, Fulham zaciekla walke z Bristol City okupil dwoma porazkami w lidze i strata conajmniej 5 punktow do pozycji bezpiecznej - trudno zrozumiec czasem logike klubowa - i to mi sie wlasnie w pilce podoba - jesli druzyna wygrywa lub przegrywa to ponosi powazne konsekwencje - nie ma jak w tenisie gdy zawodnik odpusci mecz wybiera sposrod trzech zaproszen na nastepny tydzien prawdy sie nie dowiemy zapewne Anglicy umieja ja zapieczetowac na lata ja malo kto (okolicznosci smierci Sikorskiego czy ksieznej Diany) ale lekcja jest niezmienna - pucharow sie nie gra po takich kursach i juz niezaleznie od roznicy klas bo to jest droga ku przepasci z krokiem naprzod wlacznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
nikogo nie chcialem urazic piszac moj post wynikal on tylko z tego, ze ostatnio co nie wszedlem na strone to zawsze byl tu typ na Swansea i nie tylko autorstwa usera o tym nicku - ktorego notabene nie traktuje jak "to" jesli tak to przyjales to wielkie sorry czasem juz po porstu mialem dosc tego, ze Swansea jest wielkim mega pewniakiem, ktory wygrywa wszystko co chce - a takie wnioski mozna bylo ostatnio wysnuc stad dobrze sie stalo, ze to Havant zagra z The Reds jest porazka Swansea i teraz wcale nie bedzie juz tak łatwo ale bedzie lepiej wiem to z wlasnego doswiadczenia kiedys sam co mecz typowalem zwyciestwo Leicester bo tak ich widzialem ale juz zmienilem nastawienie do tego bo spojrzalem na nich z boku Swansea - Ty tez spojrz na to z boku i zauwaz ze Swansea wcale nie musi wszystkiego wygrywac to zespol ktoremu kibicujesz i chcialbys zeby gral przynajmniej jedna klase wyzej, ale ta wizja moze zaslepiac prawdziwa wartosc zespolu, a juz najbardziej wartosc innych ekip
ale mam do Ciebie wielki szacunek bo jestes dostarczycielem cennych informacji z tamtego obozu i to jest potrzebne szkoda jednak ze tak malo jest nas gdybysmy mieli takich "wyslannikow" w co najmniej polowie ekip , to by bylo cos wielkiego:)
czemu nie ludzie nie maja swoich druzyn, ktorym kibicuja i o ktorych wiedza wiecej, a pojedyncze nazwiska mowia im znacznie wiecej niz zwyklemu zjadaczowi chleba bylibysmy jeden krok przed tymi co te kursy ustawiaja......
no i nie martw sie pucharem bo zapewne Swansea powalczy o trzy punkty w sobote w lidze. Port Vale nie jest przeciez potega
pozdrawiam i przepraszam urażonych
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 126 |
no i nie martw sie pucharem bo zapewne Swansea powalczy o trzy punkty w sobote w lidze. Port Vale nie jest przeciez potega
pozdrawiam i przepraszam urażonych
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 126 |
no i nie martw sie pucharem bo zapewne Swansea powalczy o trzy punkty w sobote w lidze. Port Vale nie jest przeciez potega
pozdrawiam i przepraszam urażonych soorki za dubelka: wcalę się nie martwię przegraną Swansea - jestem jedynie zszokowany..  mam baardzo dziwne wrażenie, że Łabędzie chciały po prostu odpaść. mecz w Liverpoolu im nic nie dawał, bo i tak w tyłek. mecz na styku z H&W mógł się skończyć ogólnym kopaniem po kostkach i ewentualnymi kontuzjami. Finansowo Swans stoją bardzo dobrze i zbytnio na meczu na Anfield im nie zależało. karnego strzelał Britton, o którym się mówi, że gdyby umiał strzelać, to by grał w Premiership ..  Poza tym każda piłka 50/50 była wygrywana przez H&W, więc ewidentnie odstawiali nogi.. btw: w Swansea nowy napastnik - Brandy (loan z ManUtd). mały, zwrotny, szybki, mimo 18-yr regularnie grał w rezerwach. w plotkach się pojawia też hiszpański DC oraz Keith Lowe, podstawa obrony Vale (w co raczej mi się nie chcę wierzyć). bardziej skłonny jestem do tego, że znowu za darmo pojawi się jakiś bardzo dobry hiszpański grajek.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,963 |
Witajcie. Po wczorajszym pogromie Hereford (katastrofalna pierwsza połowa...) dziś wieczór powtórki 3. rundy FA Cup. Przedstawiciel League Two, Barnet, podejmuje przedstawiciela League One, zespół Swindon. Barnet w lidze przełamał ostatnio serię 3 meczy bez zwycięstwa, i to od razu pokonując lidera rozgrywek na jego stadionie. Ostatnio nie grało, bo mecz przełożony ze względu na pogodę. Do składu wraca Leary i być może Burton, ale nie zagrają dziś Carew i Wright. Goście dzisiejszego spotkania grali w weekend i pokonali groźny Nottingham Forest. Od 7 meczy są niepokonani. Do składu na dzisiejszy mecz wraca Corr (5 goli w sezonie) i razem z Coxem postarają się zapewnić swej drużynie awans. Oba zespoły dzieli 29 pozycji w tabelach ligowych, i raczej nie zanosi się na niespodziankę, bo nie sądzę by Swindon pozwoliło sobie wydrzeć zwycięstwo 5 minut przed końcem, jak w pierwszym meczu tych drużyn.
Barnet - Swindon (awans) Typ: 2, Kurs: 1,7 (bwin)
Barnet - Swindon Typ: 2 Kurs: 2,35 (expekt)
Chciałbym nadmienić, iż nadal podtrzymuję prognozę na inny mecz dziś, tj. SW - Derby, który zamieściłem wyżej. Powodzenia.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|