Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
KeeP #1963335 18/01/2008 07:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by KeeP
tak..dane sam wpisujesz..ale Twoje zdjęcia to może zamieszczać kto chce smile

A jaka była niedawno afera na forum jak Hagii zamiescił cudze zdjecie ,pamietacie ?

I słusznie wtedy ktoś z userów napisał ,ze to jest....karalne.

Co wiec powiedziec o tym ,ze w portalu NK takie postepowanie jest nagminne ?

Do dzis utrzymuje kontakty z ludźmi z podstawówki i liceum.
Nie jest mi do tego potrzebny jakiś portal.

Na szczęście moje kolezanki i koledzy sa tego samego zdania smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Amk,
Trochę mylisz sytuacje... tu pokażą Twoją twarz bez Twojej zgody na zdjęciu klasowym a Hagii wkleił czyjeś zdjęcie jako swoje.
Co do tego portalu to raczej ludzie są głupi lub mają jakąś silną potrzebę dowartościowania się pisząc o swojej kasie czy samochodach. Z drugiej strony co się stanie jak napiszesz, że jesteś bogaty. I tak wiedzą o tym setki osób, których spotyka się w życiu realnym. Jakaś dziwna histeria panuję i chyba jak to my Polacy przesadzamy raz w jedną raz w drugą stronę.

hbr #1964731 18/01/2008 20:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by hbr
Originally Posted by rivex
Originally Posted by hbr
Właśnie rivex, tylko czemu zapisuja się dzieci, które niedawno skonczyly szkole? Pourywaly się im kontakty juz z kolegami badz kolezankami z klasy?


o co Ci chodzi?


Chodzi mi o to, że zgadzam się z Twoimi wypowiedziami, tylko denerwuja mnie dzieci zapisujące się do nk.


Odkąd neostrada jest tak popularna i Netia dociera nawet na najgorsze zadupia smile już żadne miejsce w necie nie może się uchronić przez bandą dzieci Neo.
Na n-k chyba ich na razie malo. Teraz zaczynaja podbijac grono.....

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
zlikwidowałem konto w tym serwisie i jest mi miło i przyjemnie smile

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
widze, ze tu wiekszosc to sami krytykanci naszej klasy smile .. mi pomysl jako pomysl sie bardzo podoba, konto tam mam, zadnych danych swoich nie podalem... i szczerze to wogole sie nie spotkalem tam aby moi znajomi czym sie chwalili itd... ale jesli ktos robi inaczej to chyba jego sprawa prawda ? wogole tam przeciez nie ma za wiele miejsce by o sobie cos pisac itd...
jest teraz bardzo mocno wszystko nadmuchane, ze to zle, ze dane osobowe itd.. nie mowie, ze wszystko jest tam ok, ale wg mnie jest to fajny pomysl, dzieki ktoremu mozna dotrzec to dawno zapomnianych znajomych co tez zrobilem
pozdro

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by arvid
Z drugiej strony co się stanie jak napiszesz, że jesteś bogaty. I tak wiedzą o tym setki osób, których spotyka się w życiu realnym.

Na przyklad w Barrio Gotico popijajac "San Miguela" i milo sobie gawedzac :)piwo

Arvid ,bogaty/biedny to pojecia wzgledne, ale zdjecia czy dane osobowe to juz konkrety.

A przyklad uzycia cudzego zdjecia przywolalem nie od parady ,choc oczywiscie masz racje, ze nie jest w 100% tozsamy z tym, co robia niektorzy userzy NK.

Niech sobie ludzie robia co chca w tym portalu, moda, jak kazda, przeminie i po okresie fascynacji tym "brazylijskim serialem" rozpocznie sie masowa likwidacja zalozonych tam kont grin

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by arvid
Z drugiej strony co się stanie jak napiszesz, że jesteś bogaty. I tak wiedzą o tym setki osób, których spotyka się w życiu realnym.

Na przyklad w Barrio Gotico popijajac "San Miguela" i milo sobie gawedzac :)piwo

Arvid ,bogaty/biedny to pojecia wzgledne, ale zdjecia czy dane osobowe to juz konkrety.

A przyklad uzycia cudzego zdjecia przywolalem nie od parady ,choc oczywiscie masz racje, ze nie jest w 100% tozsamy z tym, co robia niektorzy userzy NK.

Niech sobie ludzie robia co chca w tym portalu, moda, jak kazda, przeminie i po okresie fascynacji tym "brazylijskim serialem" rozpocznie sie masowa likwidacja zalozonych tam kont grin
Amk już się tutaj przyznał,że kwotę 10 000 PLN za pracę w Polsce skwitowałby śmiechem tongue ps. czy jest bogaty czy nie to już subiektywna kwestia każdego z osobna wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Właśnie tego nie rozumiem... ktoś zobaczy Twoje zdjęcie przy jakimś fajnym samochodzie czy w Egipcie ( abstrah.u.j.e od tego , że umieszczanie takich zdjęć to moim zdaniem przypał) i od razu pomyśli, że dobrze byłoby Cię obrobić. To chore, zresztą na ulicy codziennie więcej osób widzi Cie w tym samochodzie. No nie mogę tego skumać... może to i dobrze, bo znaczy, że na bandziora to się nie nadaję smile Adresu tam nie podajesz, nr konta też nie.
Ja odnalazłem kilku wartościowych kumplami, z którymi kontakt jak to w życiu się zagubił. Pewnie już do niczego więcej ten portal mi się nie przyda, ale to już jakiś plus jest smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
nie mówimy o tych którzy ŚWIADOMIE zamieszczają informacje o sobie...
ale ta gówniarzeria w wieku do nastu lat... pisza o sobie wszystko...kontakty, zainteresowania, zdjęcia
np. dla pedofili to wymarzone miejsce

wiem jak się nazywa, jak wyglada, gdzie mieszka, z kim chodzi do szkoły, wszystko...mam numer tel. , GG...naprawdę nei widzicie że to wszystko jest zgrupowane w jednym miejscu w nadmiarze ??

fakt, adresu tam nie podajesz...ale czy myślicie że problemem jest ustalić dokładny adres mając tak duzo danych ???


to jest ogromna baza danych która może służyć różnym celom...i dlatego jest tak dużo warta...



KeeP #1979572 22/01/2008 00:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Ten portal to jednak porażka.

Po co ludzie dają tam np. zdjęcia swoich zwierząt?
Spotkałem się z tym, że ktoś dał zdjęcia swoich dzieci, podpis Ania czy Basia, a później foto psa- Burka laugh

Drugą paranoją jest zapraszanie do znajomych np. dzieci przez rodziców, czy tam odwrotnie laugh
Dochodzi do tego jeszcze masowe zapraszanie laugh Tak, żeby mieć więcej "znajomków niż psiapsiółka". sonar

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ludzie chca sie pochwalic, tak jak babki sobie robia zdjecia z samochodami, albo z jakis zagranicznych podrozy, tak daja zdjecia
swoich dzieci lub zwierzat.

Nie widze akurat tu nic smiesznego.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
znalazłem kumpla z podstawówki którego kiedyś zleliśmy bo był małym cwaniakiem , ciekawe czy pamięta jeszcze że dostał trochę boksów laugh

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543

niektórzy mają n.a.j.e.b.a.n.e w głowie :/

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by lupus
Ludzie chca sie pochwalic, tak jak babki sobie robia zdjecia z samochodami(...)

[Linked Image]

oczywiście n-k smile

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
za Onet.pl

"Nasza-klasa - kup sobie przyjaciela!


Popularność portalu społecznościowego nasza-klasa przerasta kolejne granice. Okazuje się, że na naszej-klasie mogą zarabiać nie tylko pomysłodawcy portalu. Na stronie aukcyjnej Allegro.pl pojawiła się oferta sprzedaży samego siebie… jako przyjaciela na Naszej-klasie.
Dokładnie chodzi o wirtualne "ja". Oferent wystawił na sprzedaż siebie, w postaci dodania swojej osoby do listy znajomych tego kto wygra licytację. "Twoi znajomi z dawnych lat unikają wysyłanych przez Ciebie zaproszeń?", "Nigdy nie byłeś duszą towarzystwa, a twoja uroda skutecznie wszystkich odstraszała?", "Chcesz zabłysnąć wśród internetowych kolegów nowymi znajomościami?", "Szukasz nowych przygód?" Takimi hasłami wabieni są potencjalni nabywcy.

Oferta "wirtualnego przyjaciela" jest zróżnicowana. Do wyboru mamy pakiet standard, pakiet extra i pakiet VIP. Ten ostatni zapewnia "dozgonną przyjaźń, nielimitowaną liczbę wiadomości oraz rozmowy na forum we wszystkich wątkach w których uczestniczysz. Ponadto masz pełne wsparcie duchowe z mojej strony, pocieszanie, uspokajanie, wychwalanie oraz prawienie komplementów". W standardzie przyjaźń trwa "tylko" pół roku, a "przyjaciel" wspiera nas o wiele rzadziej. Do tej pory wylicytowana cena za znajomego na Naszej-klasie wynosi 75 złotych. Do końca aukcji zostało jednak jeszcze prawie dwa tygodnie.

Według Patryka Tryzubiaka z Allegro.pl, aukcja nie narusza regulaminu. – Nie widzę podstaw do uznania tej aukcji za niezgodną z naszym regulaminem – mówi Tryzubiak."



Miałem tam konto przez 10 minut, jak zobaczyłem jak to wygląda, zlikwidowałem błyskawicznie. Wirtualność dzisiejszego świata mnie przeraża.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by paczanga
Do tej pory wylicytowana cena za znajomego na Naszej-klasie wynosi 75 złotych. Do końca aukcji zostało jednak jeszcze prawie dwa tygodnie.
W tym momencie już 11 000. Reklama dźwignią handlu. Ale założę się, że zaraz będzie taki wylew aukcji, że cena rynkowa "przyjaciela" spadnie grubo poniżej 5 zł wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ktos sie zdziwi jak wylicytuje i po procesie przyjdzie mu zaplacic laugh laugh

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
a powiedzcie co się dzieje na allegro w takim przypadku...już cena jest ponad 60mln zeta

zawieszą konta? zlikwidują aukcję?

KeeP #1986816 24/01/2008 02:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ludzie specjalnie konta nowe tworza zeby zalicytowac laugh

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, $-man, alfa, Lukasz111), 2,595 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1