Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 19 1 2 16 17 18 19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by ice18
no nic ANDRZEJ WYGRAJ NA KONIEC MISTRZOSTWO SWIATA NALEZY CI SIE !

No tak laugh

Wlasciciele Goloty osiagneli to, czego chcieli.
Zyczyli sobie , by walka trwala jak najdluzej i trwala.
W tym ukladzie wygral ten, ktory, w odroznieniu od przeciwnika, mial kiedys do czynienia z prawdziwa szkola boksu.
Co prawda pojadl tylko okruchow ze wspanialego stolu Feliksa Stamma i Jego Uczniow , ale to zawsze cos.
Kosedowscy, Michalczewski i Golota to chyba ostatni, ktorzy mieli szczescie poznac, czym byl kiedys prawdziwy boks.

W moim domu starsi pasjonowali sie boksem, stad tez na okraglo slyszalem o Kasprzyku, Kuleju, Drogoszu, Pietrzykowskim (walczyl przeciez z samym Clayem vel Alim),Treli (ten z kolei nie dal sie znokautowac Foremanowi) czy Szczepanskim, Rybickim ,Srednickim i Biegalskim.

Mialem okazje kiedys zobaczyc (z tasmy 8mm) walke stulecia pomiedzy Clayem a Foremanem, stoczona w Afryce (Kinszasa to byla bodajze, poczatek lat 70-tych) i jak patrze na dzisiejszy boks, to oprocz ustawek w cyrku niewiele moge zobaczyc.

Starzejacy sie, skompromitowany w przeszlosci Endrju, w nocy wygrywa z jakims ulicznikiem i....to predysponuje Go do walki o mistrzostwo swiata ?! shocked

Jaki jest wiec poziom ten dyscypliny sportu dzis ?
Ilu zawodnikow rywalizuje z Golota o tytul ?
Trzech ? Czterech ?

Narobili nie wiadomo ile organizacji i kazda rozdaje pas mistrzowski.
Cyrk ma dzis nie jedna ,a kilka aren i na kazdej mamy "miszcza" grin

Stacza sie boks z roku na rok ,w pogoni za szmalem.
Dzisiejsze walki to mordobicie, nie majace wiele wspolnego z prawdziwym boksem.
To tak ,jakby porownac "The Dark Side of the Moon" z kakofonia w wykonaniu jakiegos DJCoco czy mu podobnego.

Oczywiscie, ze lepiej ,ze Golota wygral, niz mialby ponownie padac na deski w 2 minucie czy uciekac z ringu, niemniej jednak przydaloby sie troche realizmu, bo czynienie z Endrju potencjalnego mistrza swiata zakrawa na kpine.

Gratuluje tym, ktorzy potrafili na tej walce wyciagnac troche kasy od bukow piwo

Natomiast piewcom "wielkosci" Goloty polecam ochlonac nieco smile

Taki z Goloty mistrz, jak z Malysza sportowiec roku.

Pierwszy, gdy Jego wlasciciele ustawia walke z jakims gosciem troche lepszym od Mollo ,zostanie wyniesiony z ringu bardzo szybko.

Drugi zas ,w najblizsza sobote, przegra w Zakopanem z dzieckiem, no chyba, ze szefostwo polskiej kadry,chcac ochronic Adasia przed kompletna klapa, nie wystawi Klimka na te zawody cool

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by amkwish
Mialem okazje kiedys zobaczyc (z tasmy 8mm) walke stulecia pomiedzy Clayem a Foremanem, stoczona w Afryce (Kinszasa to byla bodajze, poczatek lat 70-tych) i jak patrze na dzisiejszy boks, to oprocz ustawek w cyrku niewiele moge zobaczyc.

całej nie oglądałem ale 8 rundę często oglądam smile

niezły ten Ali..wydawało się że Foreman go wywali z ringu a tu nagle niespodzianka smile

polecam
Ali - Foreman [youtube.com]

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by amkwish
Drugi zas ,w najblizsza sobote, przegra w Zakopanem z dzieckiem, no chyba, ze szefostwo polskiej kadry,chcac ochronic Adasia przed kompletna klapa, nie wystawi Klimka na te zawody cool


Ze troche odbiegniemy od tematu Klemens jest zgloszony do zawodow PS w Zakopanem. A Adam? Dziwi mnie ze wybral sie w ogole do Czech...

Co do boksu. Wygral Andrzej, chociaz jakbym mial przyznawac punkty za ostateczny wyglad wygralby jego przeciwnik.
Amk dobrze prawi. Teraz kazdy walczacy za jakies wieksze pieniadze ma jakis pas. CZy to jakiejs federacji czy jakis pas podwórkowy. Ja mam czarny pas do spodni laugh

Zycze Golocie jak najlepiej, ale chwila chwaly nie przysloni jego "wad", ktore uniemowliwily mu dojscie na szczyt - na ten bardziej prawdziwy szczyt.


Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by amkwish
Mialem okazje kiedys zobaczyc (z tasmy 8mm) walke stulecia pomiedzy Clayem a Foremanem, stoczona w Afryce (Kinszasa to byla bodajze, poczatek lat 70-tych) i jak patrze na dzisiejszy boks, to oprocz ustawek w cyrku niewiele moge zobaczyc.

walke stulecia laugh laugh laugh
O bodajcie laugh Wybierz sobie którąkolwiek walke z trylogii Morales - Barrera i każda będzie dwa razy lepsza smile

Kompletnie nie masz pojecia o czym piszesz chłopcze, co z reszta nie dziwi bo do tego przyzwyczaiłeś laugh

Endri hura hura hura

Kapitalna szkoła boksu, tak jak mówiłem timing beat speed i to było all day, przepiękny timing, znakomita defensywa, tylko punktowanie z dupy. Mollo być może wygrał jedną rundę w tym pojedynku, a dwóch sędziów dało mu 4 starcia ['] smirk

Jeśli bedzie walka o pas to z Szagaevem i z Ruslanem z formą z wczorajszego pojedynku ze Skeltonem Endri wygrałby iziiiii smile Ruslan przezywa wyrazne problemy zdrowotne od czasu jego pojedynku z Valuevem i nie bez powodu wycofal sie wczesniej z unifikacji z Ibragimovem.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by ice18
Andrzej tez duzo nie mogl pokazac bo jak mozna komus zadawac serie ciosow jak sie go ma miedzy nogami.. ? smile

Dokładnie!!! Mollo to piz**da a nie bokser! Wyznając zasadę że boks jest dla kibiców dobrze że ten cienias nie wygrał, dobrze dla boksu crazy

Powiem tylko tyle:

GOLOTA FIGHTER!!! GOLOTA CHAMPION!!!


Ost. runda jak ktoś nie oglądał ->


Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Diego Corrales vs Jose Luis Castillo
To było coś nieprawdopodobnego smile
10 runda miażdży ...

Pio ma rację, boks zawodowy to nie tylko waga ciężka, tam grubasom nie chce się tak zapieprzać po ringu laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
[T]-error piwo legendary night smile

jeśli ktoś nie widział smile

Dołączył: May 2006
Posty: 570
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 570
PioKing dobre wink
nie widziałem tego jeszcze......
laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Originally Posted by amkwish
Taki z Goloty mistrz, jak z Malysza sportowiec roku.

Pierwszy, gdy Jego wlasciciele ustawia walke z jakims gosciem troche lepszym od Mollo ,zostanie wyniesiony z ringu bardzo szybko.

Drugi zas ,w najblizsza sobote, przegra w Zakopanem z dzieckiem, no chyba, ze szefostwo polskiej kadry,chcac ochronic Adasia przed kompletna klapa, nie wystawi Klimka na te zawody cool

Faktycznie bo co to jest wygranie w jednym roku mistrzostwa świata w skokach i Pucharu Świata. Małysz to sportowiec na którego by powórzył jego wyczyn Polska może czekać wiele lat. W swojej dyscyplinie jest absolutnym mistrzem i sportowiec roku jak najbardziej mu się należy. A to że ma słabą końcówkę sezonu nic nie znaczy. Teraz się pogunił ale chyba nie ma sportowca na świecie, który zawsze jest najlepszy. A to, że może przegrać z Murańką w Zakopanem nic nie znaczy bo teraz ma słabszy okres ale pewnie poradzi sobie z tym i jeszcze pokarzę klasę jak nie w tym sezonie to następnym.

A Gołota może i bokserem jest dobrym to psychiki na mistrza nie ma. Jeżeli teraz trenerzy mówią, że nie widzieli tak ciężko pracującego Andrzeja to chyba jakoś nie specjalnie pracował przed 4 szansami na mistrzostwo. Może na starość Gołota zmądrzał i coś jeszcze mu się uda ale porównanie go do Małysza to obraza dla naszego skoczka.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
ciekawe jakei by byly komentarze jakby andrzej przegral smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by PioKing
Originally Posted by amkwish
Mialem okazje kiedys zobaczyc (z tasmy 8mm) walke stulecia pomiedzy Clayem a Foremanem, stoczona w Afryce (Kinszasa to byla bodajze, poczatek lat 70-tych) i jak patrze na dzisiejszy boks, to oprocz ustawek w cyrku niewiele moge zobaczyc.

walke stulecia laugh laugh laugh

Nawet Golota zrozumialby :D, ze okresleniem "walka stulecia" reklamowano w owym czasie ten pojedynek ,transmitowany na caly swiat.
Zadne inne wydarzenie nie mialo wtedy takiej ogladalnosci.
W Polsce te walke komentowali najlepsi nasi bokserzy z Kulejem na czele i byla to pierwsza walka w zawodowym boksie, transmitowana do kraju socjalistycznego.
Byl to jeden z elementow propagandy gierkowskiej ,tzw.otwarcia Polski na Zachod smile

Ale...co ty mozesz o tym wiedziec tongue

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by ice18
ciekawe jakei by byly komentarze jakby andrzej przegral smile

Poczekaj do nastepnej walki, a sam sie przekonasz smile

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
jeszcze jeden taki post i dostajesz bana, poki co ostrzezenie za obraze moderatora

Last edited by Experto; 20/01/2008 22:58.
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
heh jedno co na najbardziej denerwowało wczoraj:

po 1: głowa Molly między nogami Gołoty grin i jego niesportowe zachowania

po 2 najgorsze: reklama militaria grin

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Haz$
po 2 najgorsze: reklama militaria grin


O tak! mad

Z pewnością wielu kibiców miało ochotę użyć ich własnego produktu przeciwko nim - ja na pewno stop

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Mnie jeszcze denerwowało, jak gospodarz programu (chodzi mi o prezentera tvp) w czasie walki przerywał wypowiedzi Salety i Gmitruka którzy przynajmniej mówili z sensem a ten zawsze wtrącił swoje ajj ojjj :/

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by Haz$
heh jedno co na najbardziej denerwowało wczoraj:

po 1: głowa Molly między nogami Gołoty grin i jego niesportowe zachowania

po 2 najgorsze: reklama militaria grin

To widze, ze nie bylem sam wink

Pojedynek Goloty juz podsumowaliscie. Ja jestem bardzo zadowolony, ze poczekalem po raz kolejny do poznej nocy, bo zobaczylem przede wszystkim wole walki Andrewa. Tak wiec zwyciestwo Polaka i 0.5j na czysto laugh

Tak z ciekawosci, jaki byl kurs na Alexandra? Swoja droga dobry bokser wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Sciagnalem walke Goloty, cala walke Mollo chcial sie dobrac do Goloty jaj , cwaniaczek smile

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by Kylo
Sciagnalem walke Goloty, cala walke Mollo chcial sie dobrac do Goloty jaj , cwaniaczek smile

moze chcial je polizac..kto wie kto wie

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by amkwish
Dzisiejsze walki to mordobicie, nie majace wiele wspolnego z prawdziwym boksem.

Dopiero to zauwazylem laugh grin crazy laugh

Strona 18 z 19 1 2 16 17 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, forty, Lukasz111), 1,677 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,846
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1