Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18
AnJay #2024068 04/02/2008 04:31
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
Originally Posted by AnJay
ale moim zdaniem i tak jest on najlepszy ze wszystkich.


Zapominasz o 1z10 z Tadziem Sznukiem wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
bo Wielkiej Gry już niestety nie ma frown

KeeP #2024353 04/02/2008 05:12
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
awantura o kase byla fajna wink szkoda, ze zdjeli bo tamto sie naprawde fajnie ogladalo

Wahi #2024400 04/02/2008 05:22
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
wychodzi na to ze nie ma emocji bo juz sie nam wszystko znudziło grin
proponuje stworzyc nowy teleturniej laugh zawodnicy mają zakryte oczy i biegną przez las z całych sił, kto dobiegnie cały do mety jako pierwszy i nie walnie w drzewo wygrywa (widziałem taki film) grin

Haz$ #2024459 04/02/2008 05:35
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Jaki tytul?:D

Haz$ #2024464 04/02/2008 05:37
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by Haz$
proponuje stworzyc nowy teleturniej laugh zawodnicy mają zakryte oczy i biegną przez las z całych sił, kto dobiegnie cały do mety jako pierwszy i nie walnie w drzewo wygrywa (widziałem taki film) grin

haha, dobre
chetnie bym poogladał nasze polskie pseudo-gwiazdy w takim teleturnieju smile
Teraz widze, ze TVN wymyslil kolejny idiotyczny program w stylu: jestem gwiazda, przyjde do programu, powiem troche glupot, TVN zaplaci a ludzie beda ogladac.
Clever ... jakos tak ...

Ja sie bardzo ciesze, ze w Wawie na studiach nie mam TV smile

rivex #2024476 04/02/2008 05:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Dzis po raz pierwszy ogladalem tych nowych milionerow i od razu musialem trafic na dwoch debili. Jak to bylo? dojna komarzyca? buhahahaaaa

Haz$ #2024486 04/02/2008 05:47
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Haz$
wychodzi na to ze nie ma emocji bo juz sie nam wszystko znudziło grin
proponuje stworzyc nowy teleturniej laugh zawodnicy mają zakryte oczy i biegną przez las z całych sił, kto dobiegnie cały do mety jako pierwszy i nie walnie w drzewo wygrywa (widziałem taki film) grin

Intacto

Bardzo fajny film. smile

http://www.imdb.com/title/tt0220580/

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Skoro wszyscy chwala to trzeba obejrzec smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Muczaczo
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Muczaczo
większość jak ma 20 tys to ma sraczke...ostatni byłą baba miał1 125 tys i pytanie za 250 tys. Znała odp ale bała się zaryzykować laugh

Za dużo pytań odnośnie polityki bieżącej.
A ty bys sie nie bal? Moze nie byla zdecydowana.
Oglądała ten film. Jak Urbański podał jej odpowiedź to wszystko ze szczegółami opowiedziała.. cena ryzyka.
Akurat rano kiedys oglądałem powtorke tego programu. Rzeczywiscie, znała odpowiedz ale nie była do niej przekonana, nie oglądała pozostałych filmów wiec nie dziwie sie, ze nie zaryzykowala.
Łatwo się pisze, ze mozna by zagrać itd ale to nie my tam siedzimy.
Tutaj większośc by napisala ze trzeba było grac itp.
Ale to jest duża kasa, można oczywiście duzo wygrac ale i dużo stracić.
I nie dziwie się, ze poszla z kwotą 125 tys cool

PS Pytanie o Astiza miała za 40 tysia grin Chciałbym takie tongue

Conrad - myśle, ze niedługo będziemy świadkami wygranej 500 tys czy miliona.
Trzeba podnieść oglądalnośc i niedługo wydaje mi się, ze ktos zgarnie naprawde ładne pieniądze wink

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Platini
Conrad - myśle, ze niedługo będziemy świadkami wygranej 500 tys czy miliona.

Mi chodziło o to, że jeśli ktoś dojdzie do pytania o milion to w prasie będzie już przeciek o tym bo oni to nie puszczają na żywo. A program ma przecież obszerną widownię, tak więc nie mają jak utrzymać to w tajemnicy.

A skoro tak to i mniej emocji jest oglądając ten program, bo jeśli nie ma w kilka dni wcześniej w prasie artykułu o tym, że ktoś trafił bańkę... to znaczy że nie zobaczymy tego w programie. smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Rozumiem o co Ci chodzi wink

Wybierają sobie przeciez ktore nagranie kiedy idzie w tv i z pewnościa w prasie o takim wyczynie byloby głośno :griN:

Kiedys lepiej mi się oglądało ten program, w obecnej edycji czegoś brakuje ..

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Nawet te nowe krzesla jakies nie takie...

gobel #2024903 04/02/2008 08:55
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Poczekajcie trochę, jak znajdę chwilkę czasu, to zgłoszę się do tego lamerskiego programu i wtedy będziecie mieli okazję zobaczyć pierwszą osobę w Polsce wygrywającą jeden mylion papiera grin

Szewa #2024923 04/02/2008 09:07
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Szewa
Poczekajcie trochę, jak znajdę chwilkę czasu, to zgłoszę się do tego lamerskiego programu i wtedy będziecie mieli okazję zobaczyć pierwszą osobę w Polsce wygrywającą jeden mylion papiera grin

Dostaniesz taki oto mylion papiera grin

[Linked Image]
[Linked Image]

Bzyku #2024926 04/02/2008 09:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Platini
wydaje mi się, ze ktos zgarnie naprawde ładne pieniądze wink

Wygra ktoś kto ma duzo kasy bo "biedak" będzie sie bał zaryzykować smile

Stoin #2025073 04/02/2008 14:48
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Ile osob wygralo milion w Milionerach? :>

Kylo #2025087 04/02/2008 16:10
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Kylo
Ile osob wygralo milion w Milionerach? :>

tylko zią w USA

kadus #2025121 04/02/2008 17:14
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Originally Posted by kadus
Originally Posted by Kylo
Ile osob wygralo milion w Milionerach? :>

tylko zią w USA

Nie bardzo, główną wygraną zgarnęło na pewno naście, a może nawet więcej osób. Najwięcej w Japonii.
Co do samego teleturnieju to mi się podoba, te reklamy są za długie, ale w końcu na czymś muszą zarobić, a na samych smsach kto wie ile nie zarobią. Jednak w poprzedniej edycji moim zdaniem poziom trudności pytań był lepiej dopasowany do poszczególnych etapów. Teraz jak to oglądam to myślę sobie, że na początku pytania są takie trudne, aby jak najwięcej osób mogło zagrać w jednym odcinku. Pytania za 75k o Astizie, whiskey, czy za 125k o językach w ONZ, moim zdaniem nie były takie trudne. A za dużo niższe kwoty zapytają Cię co jest w herbie Pacanowa, co to żydowska pejsachówka, itp.
Obok "Jeden z Dziesięciu" najlepszy teleturniej w polskiej telewizji.

Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,407 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,184
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1