|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035 |
ale moim zdaniem i tak jest on najlepszy ze wszystkich. Zapominasz o 1z10 z Tadziem Sznukiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
bo Wielkiej Gry już niestety nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
awantura o kase byla fajna  szkoda, ze zdjeli bo tamto sie naprawde fajnie ogladalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
wychodzi na to ze nie ma emocji bo juz sie nam wszystko znudziło proponuje stworzyc nowy teleturniej  zawodnicy mają zakryte oczy i biegną przez las z całych sił, kto dobiegnie cały do mety jako pierwszy i nie walnie w drzewo wygrywa (widziałem taki film) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
proponuje stworzyc nowy teleturniej  zawodnicy mają zakryte oczy i biegną przez las z całych sił, kto dobiegnie cały do mety jako pierwszy i nie walnie w drzewo wygrywa (widziałem taki film)  haha, dobre chetnie bym poogladał nasze polskie pseudo-gwiazdy w takim teleturnieju  Teraz widze, ze TVN wymyslil kolejny idiotyczny program w stylu: jestem gwiazda, przyjde do programu, powiem troche glupot, TVN zaplaci a ludzie beda ogladac. Clever ... jakos tak ... Ja sie bardzo ciesze, ze w Wawie na studiach nie mam TV 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Dzis po raz pierwszy ogladalem tych nowych milionerow i od razu musialem trafic na dwoch debili. Jak to bylo? dojna komarzyca? buhahahaaaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
wychodzi na to ze nie ma emocji bo juz sie nam wszystko znudziło proponuje stworzyc nowy teleturniej  zawodnicy mają zakryte oczy i biegną przez las z całych sił, kto dobiegnie cały do mety jako pierwszy i nie walnie w drzewo wygrywa (widziałem taki film)  IntactoBardzo fajny film. http://www.imdb.com/title/tt0220580/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Skoro wszyscy chwala to trzeba obejrzec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
większość jak ma 20 tys to ma sraczke...ostatni byłą baba miał1 125 tys i pytanie za 250 tys. Znała odp ale bała się zaryzykować Za dużo pytań odnośnie polityki bieżącej. A ty bys sie nie bal? Moze nie byla zdecydowana. Oglądała ten film. Jak Urbański podał jej odpowiedź to wszystko ze szczegółami opowiedziała.. cena ryzyka. Akurat rano kiedys oglądałem powtorke tego programu. Rzeczywiscie, znała odpowiedz ale nie była do niej przekonana, nie oglądała pozostałych filmów wiec nie dziwie sie, ze nie zaryzykowala. Łatwo się pisze, ze mozna by zagrać itd ale to nie my tam siedzimy. Tutaj większośc by napisala ze trzeba było grac itp. Ale to jest duża kasa, można oczywiście duzo wygrac ale i dużo stracić. I nie dziwie się, ze poszla z kwotą 125 tys  PS Pytanie o Astiza miała za 40 tysia  Chciałbym takie Conrad - myśle, ze niedługo będziemy świadkami wygranej 500 tys czy miliona. Trzeba podnieść oglądalnośc i niedługo wydaje mi się, ze ktos zgarnie naprawde ładne pieniądze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Conrad - myśle, ze niedługo będziemy świadkami wygranej 500 tys czy miliona. Mi chodziło o to, że jeśli ktoś dojdzie do pytania o milion to w prasie będzie już przeciek o tym bo oni to nie puszczają na żywo. A program ma przecież obszerną widownię, tak więc nie mają jak utrzymać to w tajemnicy. A skoro tak to i mniej emocji jest oglądając ten program, bo jeśli nie ma w kilka dni wcześniej w prasie artykułu o tym, że ktoś trafił bańkę... to znaczy że nie zobaczymy tego w programie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Rozumiem o co Ci chodzi Wybierają sobie przeciez ktore nagranie kiedy idzie w tv i z pewnościa w prasie o takim wyczynie byloby głośno :griN: Kiedys lepiej mi się oglądało ten program, w obecnej edycji czegoś brakuje ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Nawet te nowe krzesla jakies nie takie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Poczekajcie trochę, jak znajdę chwilkę czasu, to zgłoszę się do tego lamerskiego programu i wtedy będziecie mieli okazję zobaczyć pierwszą osobę w Polsce wygrywającą jeden mylion papiera 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Poczekajcie trochę, jak znajdę chwilkę czasu, to zgłoszę się do tego lamerskiego programu i wtedy będziecie mieli okazję zobaczyć pierwszą osobę w Polsce wygrywającą jeden mylion papiera  Dostaniesz taki oto mylion papiera  [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
wydaje mi się, ze ktos zgarnie naprawde ładne pieniądze  Wygra ktoś kto ma duzo kasy bo "biedak" będzie sie bał zaryzykować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ile osob wygralo milion w Milionerach? :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Ile osob wygralo milion w Milionerach? :> tylko zią w USA
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Ile osob wygralo milion w Milionerach? :> tylko zią w USA Nie bardzo, główną wygraną zgarnęło na pewno naście, a może nawet więcej osób. Najwięcej w Japonii. Co do samego teleturnieju to mi się podoba, te reklamy są za długie, ale w końcu na czymś muszą zarobić, a na samych smsach kto wie ile nie zarobią. Jednak w poprzedniej edycji moim zdaniem poziom trudności pytań był lepiej dopasowany do poszczególnych etapów. Teraz jak to oglądam to myślę sobie, że na początku pytania są takie trudne, aby jak najwięcej osób mogło zagrać w jednym odcinku. Pytania za 75k o Astizie, whiskey, czy za 125k o językach w ONZ, moim zdaniem nie były takie trudne. A za dużo niższe kwoty zapytają Cię co jest w herbie Pacanowa, co to żydowska pejsachówka, itp. Obok "Jeden z Dziesięciu" najlepszy teleturniej w polskiej telewizji.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|