|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711 |
Czy do 1szej rundy można zaliczyć mecz odbywający się nocą z niedzieli (kończącej rundę) na poniedziałek ? W regulaminie jet zapis " 20. W przypadku turniejów w USA, można podać typy które będą się odbywały w nocy z niedzieli na poniedziałek, z zastrzeżeniem, że należy to zrobić do godz. 23.59 w niedzielę. " , ale wolę się upewnić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
nie, noc z niedzieli na poniedziałek zalicza się do drugiej rundy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A jak mam zwrot za ostatni typ i chce cos podac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
A jak mam zwrot za ostatni typ i chce cos podac? lupus wiem, że się zdenerwujesz, ale carlos nie podał daty przy typie a regulamin jest regulaminem, ja też w swoim typie na JCF podałem złą datę i policzyłem jako 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Sami podliczycie wyniki czy trzeba je gdzieś samemu wpisać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Sami podliczycie wyniki czy trzeba je gdzieś samemu wpisać? podliczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A jak mam zwrot za ostatni typ i chce cos podac? lupus wiem, że się zdenerwujesz, ale carlos nie podał daty przy typie a regulamin jest regulaminem, ja też w swoim typie na JCF podałem złą datę i policzyłem jako 1 Ale tak czy siak mamy zwrot za drugi typ, bo byl krecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
to trzeba bylo podac typ zastepczy, teraz juz nic nie zrobisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
jak to zwrot macie  ? źle podany typ jest liczony po kursie 1 bez względu na wygraną, przegraną czy krecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Sami podliczycie wyniki czy trzeba je gdzieś samemu wpisać? podliczymy to sie wpakowaliscie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Sami podliczycie wyniki czy trzeba je gdzieś samemu wpisać? podliczymy to sie wpakowaliscie  liczyłem na bierząco, wszystko jest prawie gotowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
witam, wydaje mi się, że moje 2 handicapy zostały niesłusznie rozliczone jako przegrane (williams i na li), a weszły
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
witam, wydaje mi się, że moje 2 handicapy zostały niesłusznie rozliczone jako przegrane (williams i na li), a weszły słusznie zostały rozliczone jako przegrane. Podałeś zły format handicapów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
no jak zły, zastanów się przez chwilę. skoro jest williams-pin (games hcp +7.5) typ 2 to gdzie tu jakaś niejasność? przecież wiadomo, że faworytce (williams) nie dodaje się 7.5 gemów, bo to nielogiczne. a więc skoro stawiam na 'dwójkę', czyli pin, typ jest bez żadnych wątpliwości wygrany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
zresztą, przeciwnicy nie zgłaszali żadnych wątpliwości, ergo: po prostu ich nie mieli, bo typ był w 100% jasny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
no jak zły, zastanów się przez chwilę. skoro jest williams-pin (games hcp +7.5) typ 2 to gdzie tu jakaś niejasność? przecież wiadomo, że faworytce (williams) nie dodaje się 7.5 gemów, bo to nielogiczne. a więc skoro stawiam na 'dwójkę', czyli pin, typ jest bez żadnych wątpliwości wygrany. regulamin to regulamin. Nie dla każdego oczywiste że to Williams była faworytką
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
jezu, nawet jesli dla kogoś nie byłoby to oczywiste (pytanie co taka osoba robi w konkursie tenisowym) to i tak przy typie podawałem, że typ jest na 'dwójkę', czyli na pin. gdyby te gemy miały się dodawać dla williams to postawiłbym na 'jedynkę', nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
izi, Twoja skarga została przyjęta i odnotowana w dzienniku uwag.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
ok, sprawdziłem właśnie w regulaminie że zapomniałem dodawać 'zera' przy zapisie hcp, mój bląd, przyznaję. niemniej jednak na podst. tego ustępu:
'Osoba odpowiedzialna za prowadzenie konkursu zastrzega sobie prawo do nie zaliczenia typu i policzenie go po kursie 1 w przypadku, gdy zapis handicapu będzie nieczytelny !!!'
apeluję do prowadzących konkurs, by raz jeszcze rozpatrzyli kwestię moich typów, gdyż zapis handicapu mimo nieco innego formatu jest całkowicie czytelny i naprawdę nie da się go interpretować inaczej niż typ na pin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
spoko, dopiero zobaczyłem Twoją odpowiedź Kameleon. także oddaję się do dyspozycji zarządu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|