|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#110 Fortuna Sebastian Colloredo - Martin Cikl 1, 1.44Andreas Kuettel - Roman Koudelka 1, 1.20Andy Roddick - Lukas Dlouhy 1, 1.05Richard Gasquet - Nick Lindahl 1, 1.04Rafael Nadal - Viktor Troicki 1, 1.03Maria Sharapova - Jelena Kostanic-Tosic 1, 1.02Justine Henin - Aiko Nakamura 1, 1.01Kurs: ---> 2.00 Stawka: ---> 5000 zł (10 x 500) Pwk: ---> 9000 zł (10 x 900)Nowa strona, nowe lepsze typy  Jedziemy na tym koksie co wczoraj. Colloredo na 6 skoków w Val di Fiemme, 6 razy dalej od Cikla. Coś jeszcze?  Romek poszalał, poszalał, aż tu nagle powietrze uszło, że wczoraj zabrakło go w '50'. Kuettel wczoraj bardzo ładny skok, oddany tuż po Małyszu, w trudnych warunkach. Szwajcar dobrze czuje się na tej skoczni, powinien spokojnie być w pierwszej '10'. Roman może chcieć się zrehabilitować, ale w ten weekend skacze słabiutko, więc same chęci nie wystarczą. Dokładki z AO, raczej bez przeciwskazań  Mam jeszcze piękną tasiemkę na całą pierwszą rundę AO, 21 zdarzeń - kurs 8.46  Po skokach to zarzucę, bo teraz już cienko z czasem się robi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#111 Fortuna MężczyźniErnests Gulbis - Marat Safin 2, 1.52Michael Russell - Fabio Fognini 1, 1.42Philipp Kohlschreiber - Roko Karanusic 1, 1.16Fernando Verdasco - Thierry Ascione 1, 1.12Juan Monaco - Carlos Berlocq 1, 1.09Andy Roddick - Lukas Dlouhy 1, 1.05Mikhail Youzhny - Mathieu Montcourt 1, 1.05Tomas Berdych - Werner Eschauer 1, 1.05David Ferrer - Eduard Roger-Vasselin 1, 1.04Richard Gasquet - Nick Lindahl 1, 1.04Novak Djokovic - Benjamin Becker 1, 1.04Rafael Nadal - Viktor Troicki 1, 1.03Roger Federer - Diego Hartfield 1, 1.01KobietyVirginie Razzano - Ashley Harkleroad 1, 1.42Agnieszka Radwańska - Olga Savchuk 1, 1.13Katarina Srebotnik - Loudres Dominguez-Lino 1, 1.11Shahar Peer - Renata Voracova 1, 1.04Ana Ivanovic - Sorana-Mihaela Cirstea 1, 1.04Lindsay Davenport - Sara Errani 1, 1.03Maria Sharapova - Jelena Kostanic-Tosic 1, 1.02Justine Henin - Aiko Nakamura 1, 1.01Kurs: ---> 8.46 Stawka: ---> 1000 zł (4 x 250) Pwk: ---> 7614 zł (4 x 1903,50)Nie no, to są jaja z tym Koudelką  Pozostało liczenie na cud, którym ma być ten kupon  Wiadomo, szansa jest mała, ale od czasu do czasu takie zestawy wchodzą. Zresztą, co mi teraz pozostaje... COME ON, VAMOS, ALLEZ ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#112 STS Michaella Krajicek - Akiko Morigami 2, 2.00Fernando Verdasco - Thierry Ascione 1, 1.20Novak Djokovic - Benjamin Becker 1, 1.05Kurs: ---> 2.52 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 2268 złWczoraj 10 wagonów IN, także wiara w taśmę rośnie, choć to dopiero połowa drogi  Misa to jedna z moich ulubionych zawodniczek, ale niestety, to jest bukmacherka, tu trzeba zapomnieć o sentymentach. Kontuzja lewego nadgarstka, to uraz, który uniemożliwia Holenderce swobodną grę backhandem, a tak na dłuższą metę się nie da grać. Jako, że jest to zawodniczka niezwykle ambitna, to wyjdzie dzisiaj na kort, ale nic dobrego z tego być nie może. Myślę, że ten mecz nie potrwa więcej, niż jednego seta. Morigami, jako druga rakieta Japonii, nie raz już pokazała, że ogórkiem nie jest. Gra charakterystyczna dla skośnych zawodniczek - mocno, płasko z końcowej linii. W normalnych okolicznościach nie stałaby w tym pojedynku na straconej pozycji, ale wobec niedyspozycji rywalki, drzwi do drugiej rundy są szeroko uchylone. Nawet na betfair Morigami jest faworytką.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#110 Fortuna Sebastian Colloredo - Martin Cikl 1, 1.44 17 miejsce - 41 miejsceAndreas Kuettel - Roman Koudelka 1, 1.20 20 miejsce - 13 miejsce Andy Roddick - Lukas Dlouhy 1, 1.05 6:3 6:4 7:5Richard Gasquet - Nick Lindahl 1, 1.04 6:0 6:1 3:6 6:2Rafael Nadal - Viktor Troicki 1, 1.03 7:6(3) 7:5 6:1Maria Sharapova - Jelena Kostanic-Tosic 1, 1.02 6:4 6:3Justine Henin - Aiko Nakamura 1, 1.01 6:2 6:2Kurs: ---> 2.00 Stawka: ---> 5000 zł (10 x 500) Pwk: ---> 9000 zł (10 x 900) -5000 złW tym sezonie się zrobiła się jakaś chora reguła - w sobotę przeważnie jest nieźle, a w niedzielę cuda. Kitel skakał tutaj przez dwa dni równo i bardzo przyzwoicie, a tu nagle w niedzielnym konkursie zaprezentował poziom Landerta. Doprawdy żałosny występ zawodnika, jakby nie było, ze ścisłej czołówki PŚ. Romek z kolei złapał lekki podmuch wiatru w 2 serii, co dało mu czwartą odległość i awansowało z 26 pozycji na 13. Trochę pecha, nieudolność Kitela i kolejny raz trzeba przełknąć gorycz porażki BilansPieniądze postawione: 222 000złPieniądze wypłacone: 227 683,40 złZysk/strata: +5 683,40 złYield: +2,56% Skuteczność kuponów: 64/110 ---> 58%Skuteczność typów: 308/355 ---> 87% Poszczególne dyscypliny: 157/173 ---> 91% Skoki 39/61 ---> 64% 37/41 ---> 90% 36/38 ---> 95% 26/26 ---> 100% LA 5/6 ---> 83% F1 4/4 ---> 100% Polityka 3/4 ---> 75% P.Ręczna 1/2 ---> 50%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#111 Fortuna MężczyźniErnests Gulbis - Marat Safin 2, 1.52 0:6 4:6 6:7(2) Michael Russell - Fabio Fognini 1, 1.42 6:1 4:6 6:2 3:6 6:3 [ Linked Image] Philipp Kohlschreiber - Roko Karanusic 1, 1.16 6:4 7:6(5) 6:1 [ Linked Image] Fernando Verdasco - Thierry Ascione 1, 1.12 6:4 6:0 6:3 [ Linked Image] Juan Monaco - Carlos Berlocq 1, 1.09 7:6(5) 7:5 6:1 [ Linked Image] Andy Roddick - Lukas Dlouhy 1, 1.05 6:3 6:4 7:5 [ Linked Image] Mikhail Youzhny - Mathieu Montcourt 1, 1.05 6:0 6:2 7:6(3) [ Linked Image] Tomas Berdych - Werner Eschauer 1, 1.05 6:4 6:4 6:4 [ Linked Image] David Ferrer - Eduard Roger-Vasselin 1, 1.04 6:2 6:2 6:1 [ Linked Image] Richard Gasquet - Nick Lindahl 1, 1.04 6:0 6:1 3:6 6:2 [ Linked Image] Novak Djokovic - Benjamin Becker 1, 1.04 6:0 6:2 7:6(5) [ Linked Image] Rafael Nadal - Viktor Troicki 1, 1.03 7:6(3) 7:5 6:1 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Roger Federer - Diego Hartfield 1, 1.01 6:0 6:3 6:0 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] KobietyVirginie Razzano - Ashley Harkleroad 1, 1.42 6:3 7:5 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Agnieszka Radwańska - Olga Savchuk 1, 1.13 6:0 6:1 Katarina Srebotnik - Loudres Dominguez-Lino 1, 1.11 4:6 6:0 9:7 [img] http://img405.imageshack.us/img405/8640/szacundg7.gif[/img] 5 MP obronionych!Shahar Peer - Renata Voracova 1, 1.04 6:2 2:6 6:0 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Ana Ivanovic - Sorana-Mihaela Cirstea 1, 1.04 7:5 6:3 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Lindsay Davenport - Sara Errani 1, 1.03 6:2 3:6 7:5 [img] http://img267.imageshack.us/img267/5169/szklankauc5.gif[/img] Maria Sharapova - Jelena Kostanic-Tosic 1, 1.02 6:4 6:3 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Justine Henin - Aiko Nakamura 1, 1.01 6:2 6:2 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Kurs: ---> 8.46 Stawka: ---> 1000 zł (4 x 250) Pwk: ---> 7614 zł (4 x 1903,50) +6614 zł [img] http://img82.imageshack.us/img82/4841/woohooxo3.gif[/img] [img] http://img112.imageshack.us/img112/4807/tamaaustralianpionkorekkr3.jpg[/img] [img] http://img242.imageshack.us/img242/4121/tamaaustralian4ew4.jpg[/img] Trzeba to napisać po raz kolejny - IMPOSSIBLE IS NOTHING!  TAŚMA 21 meczów SIEDZI  Srebotnik 5 MP obronionych przy 6:7* w trzecim, Russell z 1:3 na 6:3 w piątym, Davenport z 2:4 na 7:5 w trzecim. A tak poza tym to izi  W ostatniej chwili wyrzuciłem Safinę, a dodałem Berdycha. 'Oczko' ustrzelone, pierwszy raz spróbowałem tak długą taśmę i się udało. AKO aż z tylu meczów, może nie powala, ale jest się z czego cieszyć  AUSTRALIAN OPEN [img] http://img236.imageshack.us/img236/5591/luzaknv0.gif[/img] BilansPieniądze postawione: 223 000złPieniądze wypłacone: 235 297,40 złZysk/strata: +12 297,40 złYield: +5,51% Skuteczność kuponów: 65/111 ---> 59%Skuteczność typów: 324/371 ---> 87% Poszczególne dyscypliny: 173/189 ---> 92% Skoki 39/61 ---> 64% 37/41 ---> 90% 36/38 ---> 95% 26/26 ---> 100% LA 5/6 ---> 83% F1 4/4 ---> 100% Polityka 3/4 ---> 75% P.Ręczna 1/2 ---> 50%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#112 STS Michaella Krajicek - Akiko Morigami 2, 2.00 2:6 2:6 Fernando Verdasco - Thierry Ascione 1, 1.20 6:4 6:0 6:3 [ Linked Image] Novak Djokovic - Benjamin Becker 1, 1.05 6:0 6:2 7:6(5) [ Linked Image] Kurs: ---> 2.52 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 2268 zł +1268 zł[ Linked Image] Info sprawdziło się idealnie, aż żałuję, że ostrzej nie zagrałem, bo kurs 2.00 był do wzięcia za darmo. Australian póki co fenomenalnie  Jest ciężko z tymi nockami, ale warto BilansPieniądze postawione: 224 000złPieniądze wypłacone: 237 565,40 złZysk/strata: +13 565,40 złYield: +6% Skuteczność kuponów: 66/112 ---> 59%Skuteczność typów: 325/372 ---> 87% Poszczególne dyscypliny: 174/190 ---> 92% Skoki 39/61 ---> 64% 37/41 ---> 90% 36/38 ---> 95% 26/26 ---> 100% LA 5/6 ---> 83% F1 4/4 ---> 100% Polityka 3/4 ---> 75% P.Ręczna 1/2 ---> 50%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#113 STS Katarina Srebotnik - Anastasia Rodionova 1, 1.18Jo-Wilfried Tsonga - Sam Warburg 1, 1.15Jarkko Nieminen - Jesse Levine 1, 1.15Agnieszka Radwańska - Pauline Parmentier 1, 1.12Nikolay Davydenko (  ) - Nicolas Mahut 1, 1.10Andy Roddick - Michael Berrer 1, 1.05Rafael Nadal - Florent Serra 1, 1.05Tomas Berdych - Oscar Hernandez 1, 1.05Novak Djokovic - Simone Bolelli 1, 1.05Lleyton Hewitt - Denis Istomin 1, 1.05Bob Bryan/Mike Bryan - Maximo Gonzalez/Juan Monaco 1, 1.05Justine Henin - Olga Poutchkova 1, 1.03Serena Williams - Meng Yuan 1, 1.03Roger Federer - Fabrice Santoro 1, 1.03Kurs: ---> 2.82 Stawka: ---> 3000 zł (3 x 898 + 306) Pwk: ---> 7613,90 zł (3 x 2279,10 + 776,60)#114 Betako Justine Henin - Olga Poutchkova poniżej 16,5 gema 1.80Andy Roddick - Michael Berrer 1, 1.03Rafael Nadal - Florent Serra 1, 1.03Lleyton Hewitt - Denis Istomin 1, 1.03Bob Bryan/Mike Bryan - Maximo Gonzalez/Juan Monaco 1, 1.03Serena Williams - Meng Yuan 1, 1.02Kurs: ---> 2.07 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 1863 złTaśma z pierwszej rundy, dodała mi takiej wiary w siebie, że po raz kolejny optymistycznie podchodzę do tematu i wypuszczam w bój pociąg na 2 rundę  Tym razem 'zaledwie' 14 meczów, najwyższy kurs 1.18  Ale to jest właśnie piękno Wielkiego Szlema. Zobaczymy, czy tym razem selekcja była trafna. Czuję jednak, że będzie dobrze  Dzisiaj Eurosport pewnie tradycyjnie zacznie przekaz od Rod Laver Arena, więc żeby nie usnąć, jak Justyna będzie młócić Puczkową, zagrałem sobie under gemowy  A tak bardziej na poważnie, to typ jest dobrze przemyślany. Henin, za co niezwykle ją cenię, podchodzi do każdego meczu z pełną koncentracją, bez odpuszczania mniej ważnych gemów. Mecz rozpoczyna się o 11.00, słońce z każdą minutą coraz bardziej przypieka, po co się niepotrzebnie pocić? W pierwszym spotkaniu, mimo bardzo dobrej gry, Nakamura zdołała wygrać tylko 4 gemy. JuJu widać rozkręcała się w tamtym meczu z piłki na piłkę, pod koniec ćwicząc wyprawy do siatki. Słaba Rosjanka zostanie dziś zjedzona w niecałą godzinę. Gromkie allez i do przodu JuJu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
 Gratulacje Suazo Impossible is nothing...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
nivet sobie pozwolił to ja też - rób swoje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#115 Betako Marcos Baghdatis - Marat Safin (+1.5 seta) 2, 1.71Lleyton Hewitt - Denis Istomin dokładny wynik 3:0, 1.25Novak Djokovic - Simone Bolelli 1, 1.03Justine Henin - Francesca Schiavone 1, 1.03Rafael Nadal - Gilles Simon 1, 1.03Tomas Berdych - Oscar Hernandez 1, 1.02Roger Federer - Fabrice Santoro 1, 1.02Venus Williams - Camille Pin 1, 1.02Kurs: ---> 2.48 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 2232 złPo trzech dniach rozgrzewki, wreszcie będziemy mieli elektryzujący pojedynek na Rod Laver Arena  Zwycięzca z 2005 roku, czy finalista 2006? Zdania są podzielone, ale ja wierzę w MARATA SAFINA Nie będę się rozpisywał, bo jestem trochę zmęczony, a styl gry obu zawodników jest doskonale znany. Forma do końca jest niewiadomą, ale pewne wnioski można już wyciągnąć. Marcos w spotkaniu z ToJo szału nie zrobił, w Chennai w dwóch setach odprawił go Haase. Cypryjczyk gra z wielką ambicją, niesiony dopingiem fanów, ale do formy z AO '06 trochę brakuje. Marat z kolei na Kooyongu zasygnalizował, że będzie chciał odegrać poważną rolę w tegorocznym AO. Jak mówił, z jego formą jest lepiej niż się spodziewał. Nie zawiódł kibiców w pierwszej rundzie, pewnie pokonując zdolnego Gulbisa. Tylko trzy szanse na przełamanie dane Łotyszowi, pokazują że Marat kontroluje swoje podanie, mimo niskiego wskaźnika pierwszego serwisu. Osobiście, mam mocne przeczucie, że czeka nas pięciosetowy maraton i znakomity mecz  Wątpię, by Bagieta wygrał tu gładko, podobnie Safin. Szanse są bardzo wyrównane i takie powinno być to spotkanie. Dlatego typuję Marata z plusowym handi setowym, które powinien spokojnie pokryć i będą do tego jeszcze większe emocje przy oglądaniu  Chodzą słuchy o jakiejś kontuzji nogi Marcosa. Takie opowiastki, to tylko między bajki włożyć  Tego akurat w ogóle nie biorę pod uwagę przy typowaniu na Marata. [ Linked Image] DAVAI MARAT !  PS. Nivet, Szczypior - dzięki za gratulacje  Powodzenia i byle do przodu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#116 STS Maria Sharapova - Elena Dementieva 1, 1.25Ana Ivanovic - Katarina Srebotnik 1, 1.20Novak Djokovic - Sam Querrey 1, 1.10David Ferrer - Vincent Spadea 1, 1.10Justine Henin - Su-Wei Hsieh 1, 1.05Roger Federer - Janko Tipsarevic 1, 1.02Kurs: ---> 1.94 Stawka: ---> 5000 zł (5 x 1000) Pwk: ---> 8730 zł (5 x 1746)Pewki, w tym roku, w Melbourne nie zawodzą  Jedna z ostatnich okazji, trzeba dalej ciągnąć ten wózek. C'MON! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#113 STS Katarina Srebotnik - Anastasia Rodionova 1, 1.18 6:4 6:1 [ Linked Image] Jo-Wilfried Tsonga - Sam Warburg 1, 1.15 6:4 7:6(4) 6:2 [ Linked Image] Jarkko Nieminen - Jesse Levine 1, 1.15 6:2 7:5 7:6(2) [ Linked Image] Agnieszka Radwańska - Pauline Parmentier 1, 1.12 7:5 6:4 [ Linked Image] Nikolay Davydenko (  ) - Nicolas Mahut 1, 1.10 6:4 6:0 6:3 [ Linked Image] Andy Roddick - Michael Berrer 1, 1.05 6:2 6:2 6:4 [ Linked Image] Rafael Nadal - Florent Serra 1, 1.05 6:0 6:2 6:2 [ Linked Image] Tomas Berdych - Oscar Hernandez 1, 1.05 6:2 6:1 6:3 [ Linked Image] Novak Djokovic - Simone Bolelli 1, 1.05 6:1 6:2 6:2 [ Linked Image] Lleyton Hewitt - Denis Istomin 1, 1.05 7:6(5) 6:3 5:7 6:1 [ Linked Image] Bob Bryan/Mike Bryan - Maximo Gonzalez/Juan Monaco 1, 1.05 6:3 6:2 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Justine Henin - Olga Poutchkova 1, 1.03 6:1 7:5 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Serena Williams - Meng Yuan 1, 1.03 6:3 6:1 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Roger Federer - Fabrice Santoro 1, 1.03 6:1 6:2 6:0 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Kurs: ---> 2.82 Stawka: ---> 3000 zł (3 x 898 + 306) Pwk: ---> 7613,90 zł (3 x 2279,10 + 776,60) +4613,90  [img] http://img254.imageshack.us/img254/6194/dsc02003wr9.jpg[/img] [img] http://img242.imageshack.us/img242/3730/dsc02004fa6.jpg[/img] Nie ma to jak AO, nie ma to jak pociągi  Na 14 meczów, tylko Hewitt traci seta. Izi totalne  BilansPieniądze postawione: 227 000złPieniądze wypłacone: 245 179,30 złZysk/strata: +18 179,30 złYield: +8% Skuteczność kuponów: 67/113 ---> 59%Skuteczność typów: 339/386 ---> 88% Poszczególne dyscypliny: 188/204 ---> 92% Skoki 39/61 ---> 64% 37/41 ---> 90% 36/38 ---> 95% 26/26 ---> 100% LA 5/6 ---> 83% F1 4/4 ---> 100% Polityka 3/4 ---> 75% P.Ręczna 1/2 ---> 50%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
 Nie no, ja wysiadam.... Gratulacje Suazo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#114 Betako Justine Henin - Olga Poutchkova poniżej 16,5 gema 1.80 19 gemów (6:1 7:5) Andy Roddick - Michael Berrer 1, 1.03 6:2 6:2 6:4Rafael Nadal - Florent Serra 1, 1.03 6:0 6:2 6:2Lleyton Hewitt - Denis Istomin 1, 1.03 7:6(5) 6:3 5:7 6:1Bob Bryan/Mike Bryan - Maximo Gonzalez/Juan Monaco 1, 1.03 6:3 6:2Serena Williams - Meng Yuan 1, 1.02 6:3 6:1 Kurs: ---> 2.07 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 1863 zł -1000 zł#115 Betako Marcos Baghdatis - Marat Safin (+1.5 seta) 2, 1.71 6:4 6:4 3:6 2:6 6:2Lleyton Hewitt - Denis Istomin dokładny wynik 3:0, 1.25 7:6(5) 6:3 5:7 6:1 Novak Djokovic - Simone Bolelli 1, 1.03 6:1 6:2 6:2Justine Henin - Francesca Schiavone 1, 1.03 7:5 6:4Rafael Nadal - Gilles Simon 1, 1.03 7:5 6:2 6:3Tomas Berdych - Oscar Hernandez 1, 1.02 6:2 6:1 6:3Roger Federer - Fabrice Santoro 1, 1.02 6:1 6:2 6:0 Venus Williams - Camille Pin 1, 1.02 7:5 6:4Kurs: ---> 2.48 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 2232 zł -1000 złPierwszy kupon, właściwie można było księgować, Henin przy 5:2* w drugim miała piłkę meczową i ten pojedynek bez historii, powinien się zakończyć. Jednak Puczkowa, głównie z pomocą JuJu, się wybroniła, a w kolejnym gemie zaczęły jej wchodzić strzały rozpaczy, przełamanie do 0 i zrobiło się 5:4  Szkoda, że Henin tak beznadziejnie serwowała, bo powinno być 6:1 6:1. Ogólnie tylu niewymuszonych błędow Belgijki dawno nie widziałem. Słaby mecz, szkoda. Na drugim kuponie, Marat w pięknym stylu podniósł się z 0:2 w setach na 2:2, co już mi wystarczało, szkoda że poległ w decydującej partii. Jedna akcja, chyba pod koniec trzeciego seta, z tym rzutem przy siatce kosmiczna  Stary, dobry Marat! Jak to powiedział Stopa, Boris Becker powrócił do Melbourne Tylko jedno pytanie - co zrobił ten gamoń Hewitt?  W pierwszym męki, ale potem powinien już zdemolować Uzbeka (  ). To topi seta z takim ogórem, z trzeciej setki seta. Żenada. A miałem dać Berdycha 3:0, to w ostatniej chwili zmieniłem. Tym razem intuicja zawiodła. Szkoda typu na Marata. Andrzej Gołota Gołota Gołota [ pl.youtube.com] ANDREW !  Niech Vodafone Arena będzie tak szczęśliwa jak wczoraj - Ferrer, JuJu, Marija  I jesteśmy w domu BilansPieniądze postawione: 229 000złPieniądze wypłacone: 245 179,30 złZysk/strata: +16 179,30 złYield: +7,06% Skuteczność kuponów: 67/115 ---> 58%Skuteczność typów: 342/391 ---> 87% Poszczególne dyscypliny: 191/209 ---> 91% Skoki 39/61 ---> 64% 37/41 ---> 90% 36/38 ---> 95% 26/26 ---> 100% LA 5/6 ---> 83% F1 4/4 ---> 100% Polityka 3/4 ---> 75% P.Ręczna 1/2 ---> 50%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#116 STS Maria Sharapova - Elena Dementieva 1, 1.25 6:2 6:0 [ Linked Image] Ana Ivanovic - Katarina Srebotnik 1, 1.20 6:3 6:4 [ Linked Image] Novak Djokovic - Sam Querrey 1, 1.10 6:3 6:1 6:3 [ Linked Image] David Ferrer - Vincent Spadea 1, 1.10 6:3 6:3 6:2 [ Linked Image] Justine Henin - Su-Wei Hsieh 1, 1.05 6:2 6:2 [ Linked Image] Roger Federer - Janko Tipsarevic 1, 1.02 6:7(5) 7:6(1) 5:7 6:1 10:8 Kurs: ---> 1.94 Stawka: ---> 5000 zł (5 x 1000) Pwk: ---> 8730 zł (5 x 1746) +3730 zł  [ Linked Image] [ Linked Image] THERE'S ONLY ONE ROGER ! [ Linked Image] Budzę się rano, włączam Euro, a tu Roger z Tipsarem gra 5-tego seta  Nie wiedziałem, czy to jeszcze sen, czy co  Całe szczęście Fedex pokazał klasę, a piłka przy 8:8* i równowadze, dająca Rogerowi BP, po którym nastąpiło przełamanie - KOSMICZNA  Pozostałe znowu mega gładko, jak tu nie uwielbiać AO? BilansPieniądze postawione: 234 000złPieniądze wypłacone: 253 90,30 złZysk/strata: +19 909,30 złYield: +8,5% Skuteczność kuponów: 68/116 ---> 59%Skuteczność typów: 348/397 ---> 88% Poszczególne dyscypliny: 197/215 ---> 92% Skoki 39/61 ---> 64% 37/41 ---> 90% 36/38 ---> 95% 26/26 ---> 100% LA 5/6 ---> 83% F1 4/4 ---> 100% Polityka 3/4 ---> 75% P.Ręczna 1/2 ---> 50%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#117 Betako Daniela Hantuchova - Maria Kirilenko (+1.5 seta) 2, 1.52Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki dokładny wynik 2:0, 1.30Polska - Czechy 1, 1.14Kurs: ---> 2.25 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 2025 zł#118 Betako Daniela Hantuchova - Maria Kirilenko (+1.5 seta) 2, 1.52Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki dokładny wynik 2:0, 1.30Polska - Czechy 1, 1.14Roger Federer - Tomas Berdych 1, 1.10Kurs: ---> 2.48 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 2232 złTym razem trzeba postawić na piękno  A są ku temu wszelkie przesłanki. [ Linked Image] MaKiri nareszcie zaczyna grać na miarę swoich nieprzeciętnych umiejętności. Pierwszy raz zobaczyłem ją w akcji, podczas kwalach na Warszawiance w 2005 roku i wiedziałem, że dziewczyna się rozwinie w przyszłości  Po podjęciu współpracy z holenderskim szkoleniowcem Ericem Van Harpenem, gra Marii zaczęła wracać na właściwe tory. Pół roku przepracowane z tym trenerem daje dobre efekty. Ostatnie spotkanie z Chaki i demolka w 2 i 3 secie tak dobrej przeciwniczki, ma swoją wymowę. Kiri jest wreszcie pewna swoich uderzeń, dzieląc i rządząc z głębi kortu. O formie Danieli wiele nie można powiedzieć, bo 4 rundę dostała właściwie w prezencie, drabinka wręcz banalna. Mimo to, Vania King była blisko urwania seta, Cornet (dużo słabsza niż na USO) też miała swoją okazję w 2 secie, a Virginie Ruano-Pascual, pewnie sama nie wie skąd się wzięła w 3 rundzie. W ubiegłym roku obie tenisistki spotkały się dwa razy i bilans to 1:1, po dwóch trzysetówkach. W Dubaju bardzo szczęśliwe zwycięstwo Słowaczki w TB 3 seta, co mieliście okazję oglądać, a w Kalkucie srogi rewanż Rosjanki, która 2 i 3 seta wygrała bez problemu. Reasumując, w tym meczu lekką faworytką jest dla mnie Maria Kirilenko. Daniela nie prezentuje nic specjalnego, dodatkowo to zawodniczka niezwykle chimeryczna. Nie wierzę, że z tak dobrą i zdeterminowaną MaKiri, mogłaby sobie poradzić gładko w 2 setach. Najbardziej realne są trzy sety i równy mecz z delikatnym wskazaniem na Kirilenko, dlatego wybieram opcję moim zdaniem najbezpieczniejszą - set dla Marii. [ Linked Image] Na otwarcie dnia na Rod Laver Arena wyjdą Ana Ivanovic i Dunka polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki. Tutaj nie mam wątpliwości - szybki mecz dla turniejowej '4'. Ana po niewyraźnym występie na pokazówce w Hong-Kongu i już lepszym w Sydney, powoli się rozkręca. Po nerwowym spotkaniu z Cirsteą, potem było blisko do rowerka dla Garbin i dobry występ przeciwko Srebotnik, gdzie Serbka ani razu nie straciła swojego podania (!). I tu trzeba od razu odnieść się do Karoliny. Wczoraj w spotkaniu z Niemką Lisicki, mieliśmy istny pokaz przełamań i nieudolności przy własnym podaniu. Już Dunki tu powinno nie być, przegrywała 4:6 2:4, ale resztkami energii wyciągnęła ten mecz. 17-latka to z pewnością duży talent, ale póki co zabraknie jej argumentów, by wygrać choćby seta z Aną. Kluczowym elementem, w którym wyraźnie odstaje, jest wspomniany serwis, a i na bomby z forehandu Ivanovic, raczej riposty brak. Pewne dwusetowe zwycięstwo faworytki  Rogera dodałem na drugim kuponie, by uniknąć limitu. Niestety nie miałem jak umieścić tego kuponu przed meczem szczypiornistów, ale to byla raczej formalność, więc wiele to nie zmienia. Polecam dwa główne typy - czyli ślicznotki wyżej  Izi będzie, to widać  Poza tym : Andrew  Dobrze, że zlał tego mlota, co tylko łbem potrafi napierać  BRAWO ANDRZEJ ! Aga i Marta - dzisiaj ciąg dalszy podboju AO  Walka! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#117 Betako Daniela Hantuchova - Maria Kirilenko (+1.5 seta) 2, 1.52 1:6 6:4 6:4Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki dokładny wynik 2:0, 1.30 6:1 7:6(2) [ Linked Image] Polska - Czechy 1, 1.14 33:30 Kurs: ---> 2.25 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 2025 zł +1025 zł  [ Linked Image] #118 Betako Daniela Hantuchova - Maria Kirilenko (+1.5 seta) 2, 1.52 1:6 6:4 6:4Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki dokładny wynik 2:0, 1.30 6:1 7:6(2) [ Linked Image] Polska - Czechy 1, 1.14 33:30 Roger Federer - Tomas Berdych 1, 1.10 6:4 7:6(7) 6:3 [ Linked Image] Kurs: ---> 2.48 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 2232 zł +1232 zł  [ Linked Image] Oj Ana, Ana  Do końca się zastanawiałem, że lepiej odpuścić to 2:0, a zagrać po prostu 1. Skusił lepszy kurs i była nerwówka, tym razem z happy endem. Choć w drugim secie przy stanie *2:4 15:40, a potem 4:5* i dwóch setowych dla Wozniacki, oglądałem to z duszą na ramieniu  Całe szczęście Ana opanowała sytuację i w TB spokojnie załatwiła sprawę. Po tym moje nerwy ukoiła MaKiri, gromiąc w pierwszym secie Danielę w 26 minut. Potem miała 3:1 i 30:0, także szkoda, że potem poległa, bo jej gra mogła się podobać. Tak samo jak oczywiście sama Marysia  Jak tak patrzę na jej zdjęcie, które wkleiłem w poprzednim poście, to jest mistrzostwo BilansPieniądze postawione: 236 000złPieniądze wypłacone: 258 166,30 złZysk/strata: +22 166,30 złYield: +9,39% Skuteczność kuponów: 70/118 ---> 59%Skuteczność typów: 352/401 ---> 88% Poszczególne dyscypliny: 200/218 ---> 92% Skoki 39/61 ---> 64% 37/41 ---> 90% 36/38 ---> 95% 26/26 ---> 100% LA 5/6 ---> 83% F1 4/4 ---> 100% Polityka 3/4 ---> 75% P.Ręczna 2/3 ---> 67%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#119 STS Maria Sharapova - Jelena Jankovic 1, 1.25 Rafael Nadal - Jo-Wilfried Tsonga 1, 1.25 Roger Federer - James Blake 1, 1.08 Turk Telekom Ankara - Guildford Heat 1, 1.02 Kurs: ---> 1.72 Stawka: ---> 5000 zł (5 x 1000) Pwk: ---> 7740 zł (5 x 1548)Skoro idzie tak dobrze, to trzeba wycisnąć to Australian do końca jak cytrynę  Nie bawię się w jakieś teorie spiskowe, fajne kursy, czy inne cuda. Po prostu, walę grubo na faworytów  Dzisiaj większość pewnie wtopiła na Serenie, część na Youzhnym i się trochę zapał się ostudził. To ja teraz sobie na spokoju zagram, trójkę, na którą można liczyć - Masha, Nadziak, Fed. Marysia jest w świetnej dyspozycji. Taka demolka JuJu, to wydarzenie, które dawno nie miała miejsca. Wcześniejsze egzekucje Davenport i Dementievej wręcz popisowe. Wszystko funkcjonuje jak należy. W półfinale czeka na nią potyczka z Jeleną Janković. Nieoczekiwanie, bo z powodu kontuzji, która okazała się mało dokuczliwa, była co rundę eliminowana przez większość z turnieju. Można Serbkę lubić lub nie, ale za ambicję i wolę walki, trzeba mieć szacunek. Po tak obronionym MP [ pl.youtube.com]  w meczu 1 rundy z Tamirą, znaleźć się w półfinale, wręcz niewiarygodne  Gdyby dotarła do finału, pewnie ta piłka byłaby przez nią jeszcze mocniej wspominana, ale tak się nie stanie. Jelena jak powszechnie wiadomo, chyba najsłabszy serwis ścisłej czołówki WTA. I tu różnica na korzyść Mashy ogromna. W wymianach, tylko Janković w najwyższej formie, mogłaby być równorzędną rywalką. A tak nie jest, mimo zaskakująco dobrej gry przeciwko Serenie. Choć tu Amerykanka pokpiła sprawę - zagrała słabo. Do tego to ogromne zmęczenie Jeleny, w końcu musi dać o sobie znać. W ciężkiej trzysetówce, zbytnio jej nie widzę. Po co ona jeszcze się pakowała do debla w tym turnieju? Moim zdaniem szczyt głupoty, ale widać Serbce ciągle mało wrażeń  Wszystko wskazuje, że Marii na drodze po pierwszy wielkoszlemowy finał, JJ żadną siłą nie zatrzyma Drugi mecz to Rafa. Tu pewnie znajdzie się wielu, co będzie podsycać atmosferę na zwycięstwo Tsongi. Bo świetny kurs, Nadal cienki, itp itd  Gratulacje dla Kongi za półfinał, ale jego czas w tym turnieju dobiegł końca. Nie przepadam za Rafą, ale to jest po prostu inna półka. Jo-Wilfried doświadczył tego boleśnie na US Open. Mimo, że biegał jak szalony, to pół-kulawy Nadal, niszczył go jak chciał. Dzisiaj Francuz praktycznie bezbłędnie, nie dał Youzhnemu ani jednego BP, ale na litość co robił Rusek? Grał fatalnie. W Adelajdzie gładko w plecy z Nieminenem, co ważne - zawodnikiem leworęcznym, ale ile mu brakuje do Hiszpana widzieliśmy wczoraj. Rafa rozkręca się z meczu na mecz, choć póki co nie miał nikogo, kto mógłby go mocniej przetestować. Widać jednak, że jest w dobrej formie i korzystając z tak dobrej drabinki, finał jest na wyciągnięcie ręki. Tsonga, to nie Gonzo z ubiegłego roku, choć w półfinale znalazł się zasłużenie, to jak na razie jest to kres jego możliwości. FedEx, nie powinien się zbyt długo bawić z Czarnym. Raczej gładkie 3:0 i jak to ktoś na KT napisał - Blejk pakuje walizki i wraca na ranczo 01:00 Rod Laver ArenaAga Radwańska - Daniela HantuchovaDO BOJU AGA !  Po półfinał! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#119 STS Maria Sharapova - Jelena Jankovic 1, 1.25 6:3 6:1 Rafael Nadal - Jo-Wilfried Tsonga 1, 1.25 2:6 3:6 2:6 Roger Federer - James Blake 1, 1.08 7:5 7:6(5) 6:4Turk Telekom Ankara - Guildford Heat 1, 1.02 92:73Kurs: ---> 1.72 Stawka: ---> 5000 zł (5 x 1000) Pwk: ---> 7740 zł (5 x 1548) -5000 zł  Nie wiem, wujek Toni zapomniał koksów dostarczyć czy gacie za bardzo uwierały, ale tak gładkie 0:3 jest trochę szokujące  A miałem dać Djoko z Ferrerem, to pomyślałem że ten wymoczek hiszpański pewniejszy. No to się przejechałem. W sumie gratulacje dla Tsongi, że tak zniszczył tego osiłka. Wielki fighter z Manacor, podobno numer 2 na świecie, nawet nie pisnął. Jutro mają być fajne warunki na skoki, więc może wreszcie będzie jakiś normalny konkurs do typowania  9:30 przedwczesny finał - Roger vs Nole  Zapowiada się kapitalny mecz! BilansPieniądze postawione: 241 000złPieniądze wypłacone: 258 166,30 złZysk/strata: +17 166,30 złYield: +7,12% Skuteczność kuponów: 70/119 ---> 59%Skuteczność typów: 355/405 ---> 88% Poszczególne dyscypliny: 202/221 ---> 91% Skoki 39/61 ---> 64% 38/42 ---> 90% 36/38 ---> 95% 26/26 ---> 100% LA 5/6 ---> 83% F1 4/4 ---> 100% Polityka 3/4 ---> 75% P.Ręczna 2/3 ---> 67%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
[ Linked Image] NOVAK DJOKOVIĆ  Brawo Nole! Pierwszy wielkoszlemowy tytuł i oby tak dalej. Tylko jeden set stracony w całym turnieju, szybko odprawieni Hewitt i Ferrer, bezlitosne wykorzystanie słabości Rogera (3:0  ), a na koniec pewne rozprawienie się z rewelacyjnym Tsongą. Zysk - Australian Open 2008: +11 482,90 złCo dla mnie jest świetnym wynikiem, a byłoby zupełnie rewelacyjnie (prawie 20k na +), gdyby nie ten nieszczęsny mecz Tsongi z Nadalem. Pierwszy tegoroczny wielkoszlemowy turniej zapisuję na duży plus i teraz czas na mniejsze imprezy. Zaczyna się Wrocław i wypadałoby coś z tej okazji ugrać. Widzę, że acemilan1, podobnie jak w zeszłym roku wykonuje świetną robotę na KT, także o dobre typy można być spokojnym  Do stawiania skoków, jednak trochę się zraziłem i widzę, że dobrze zrobiłem odpuszczając Zakopane. W pierwszym konkursie popłynąłbym na parze Ahonen-Małysz, a w drugim pewnie coś by poszło z Loitzlem. Także teraz spokojnie, po tej dużej wtopie na Nadalu, kolejna wpadka nie może mieć miejsca, dlatego muszę być cierpliwy. Bez podpalania, czekam na ten właściwy kupon, który zapoczątkuje dobrą serię, a potem powinno być już z górki  Pozdrawiam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|