Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
Ý€$ #2049051 11/02/2008 06:45
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by ݀$
Originally Posted by mako_tychy
Moim zdaniem, choć tenisa nie gram prawie wogóle, zwrot za krecz to poprawne podejście do tematu. Czasem przez kilka godzin analizuje się spotkanie, gre zawodników i poprzednich wyników, na tej podstawie wydajemy werdykt, za który gwarantujemy kasą. Nie chciałbym, aby w takim przypadku rozstrzygało zdarzenie poniekąd losowe (tj. kontuzja itp).
Z analizy może wynikać, ze zawodnik sie sypie i kontuzja wisi na włosku.
Albo np. dlaczego faworyt symulujacy kontuzję ma mnie pozbawić wygranej?

Każdy może wybrać buka wg swoich przekonań.
zależy na,którym wózku akurat będziesz tzn. jak kilka razy wtopisz sporo kasy bo Twój wybraniec skreczuje to może zmienisz zdanie ps. taki przykład,gdzie "utopiłem" przez krecz: Dushevina - Zheng 3-0 40-15 i się ruska "pochorowała" ....pytanko jest proste : Skoro nikt nie wygrał piłki meczowej to kto jest zwycięzcą meczu ?

Bonus: Unibet
AGASSI #2049198 11/02/2008 07:39
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Dla mnie krecz = porazka = zwyciezca meczu zostaje rywal i on przechodzi dalej - sie zawsze dziwie jak mozna w ogole rozpatrywac zwroty - wystarczy ze jakis tenisista zagra na siebie czuje wtope i co zrobi krecz ratujac tyłek?
wiadomo punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia kazdy tam sobie moze wybrac ale zwroty to bardziej forma obrony buka przed wałkami tenisistow niz dbanie o interesy ludu grajacego musi im sie oplacac bo pozornie to co robia wprowadzajac zasade krecz = zwrot to głupota (traca na obrotach)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Krecz to jest poddanie meczu i jesli ktos sie poddaje to znaczy akceptuje wygrana rywala bez koniecznosci zadania decydujacego ciosu - Gołota nie musial dostawac w michę od Tysona zeby przegrac pojedynek - nomen omen uniewazniony potam ale z innych powodow no i tak czy siak dostal ale od publiki pomidorami, tak samo nie musial uciekac przez 12 rund po ringu

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Kolejny "+" dla tego buka. Wczoraj wieczorem zleciłem wypłatę pieniędzy na MB i już nawet nie zaglądałem, bo mówię sobie "Niedziela wieczór, to napewno trzeba do jutra rana czekać".

Teraz patrzę, a kasa na MB była po kilkunastu minutach smile

Radek_89 #2050647 12/02/2008 01:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
U mnie identyczna sytuacja jak u kolego wyżej. Błyskawiczna wypłata, a należy zaznaczyć, że pierwsza po wykorzystaniu bonusu wink

_Korver_ #2050648 12/02/2008 01:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
jak u kolegi*

_Korver_ #2050670 12/02/2008 01:29
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Radek_89 - napisałes 'kolejny' wink
To oprócz szybkiej wypłaty co jeszcze jest na ich plus wg Ciebie?

U mnie było podobnie, zleciłem pierwszą wyplatę i po kilka minutach kasa na MB.

Platini #2050754 12/02/2008 01:54
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
No, druga wypłata na MB trwała jakieś 5 godzin, czyli cały czas w normie smile

Platini - według mnie dużym plusem jest szybkie rozliczanie zakładów i, dzięki chatowi, bardzo szybki support smile

Radek_89 #2051102 12/02/2008 03:13
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Mecz Brest - Nantes
zakład na suma goli - kurs na over 2,5 2.37
niżej zakład dodatkowa suma goli - kurs powyżej 2,5 2.45

Czym różnią sie te zakłady? Oprócz kursu smirk

(J) #2051574 12/02/2008 04:33
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
(J), weź pod uwagę, że wszystkie typy 1X2 o kursach zbliżonych do 1,90-2,00 dziale handicap azjatycki mają na ogół kurs o ok. jedną dziesiątą wyższy w opcji '-0.5'.

Nie należy się obrażać, tylko korzystać z wyższych i tyle, a strasznie mało ludzi nie grających azjanów tam w ogóle spogląda.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
w tym przypadku to nie byly azjany, tylko niezaktualizowany kurs

Logan #2051682 12/02/2008 04:44
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
No tak, tylko nie widzę sensu pisania o tym na forum. Po prostu biorę wyższy i gra :-)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Takich sytuacji miałem kilkanaście. Najczęściej różnica wynosiła max 0,03. Dziś to 0,08. Oczywiście zagrałem po wyższym smile
Myślę tak jak Logan, że to wynika z opóźnionej aktualizacji. Wiele osób nie rozwija tej dodatkowej zakładki. Tylko gra u/o pojawiające się odrazu. I z tego może wynikać ta różnica.

(J) #2056406 13/02/2008 08:14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Na jutrzejszy mecz Milanu nie mogę znaleźć tradycyjnego under/over. Jest natomiast coś takiego:

Azjatycka suma goli

Powyżej 2.5 1.975
Poniżej 2.5 1.925


Czy to jest zwykłe u/o, czy może zasady rozliczania są nieco inne ?

Szewa #2056413 13/02/2008 08:16
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Zwykłe, tylko marża nieco mniejsza, niż przy normalnych zakładach smile

Szewa #2056425 13/02/2008 08:19
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To samo. Czasami może być linia 2.75 i wtedy jest jak z handicapami azjatyckimi. Tak jak -2 3/4 to 50% zakładu na -2,5 a drugie 50% na -3 to w przypadku linii 2,75 na O/U to jest 50% zakładu na 2,5 a drugie 50% na 3 gole.

Conrad #2056433 13/02/2008 08:21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Dzięki panowie za odpowiedź piwo

Po prostu kurs na under w porównaniu z innymi bukami jest sporo większy, chyba tylko Pinnacle ma wyższy, i stad moje wątpliwości :]

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, $-man, bukma, poozon), 2,335 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1