|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Moim zdaniem, choć tenisa nie gram prawie wogóle, zwrot za krecz to poprawne podejście do tematu. Czasem przez kilka godzin analizuje się spotkanie, gre zawodników i poprzednich wyników, na tej podstawie wydajemy werdykt, za który gwarantujemy kasą. Nie chciałbym, aby w takim przypadku rozstrzygało zdarzenie poniekąd losowe (tj. kontuzja itp). Z analizy może wynikać, ze zawodnik sie sypie i kontuzja wisi na włosku. Albo np. dlaczego faworyt symulujacy kontuzję ma mnie pozbawić wygranej? Każdy może wybrać buka wg swoich przekonań. zależy na,którym wózku akurat będziesz tzn. jak kilka razy wtopisz sporo kasy bo Twój wybraniec skreczuje to może zmienisz zdanie ps. taki przykład,gdzie "utopiłem" przez krecz: Dushevina - Zheng 3-0 40-15 i się ruska "pochorowała" ....pytanko jest proste : Skoro nikt nie wygrał piłki meczowej to kto jest zwycięzcą meczu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Dla mnie krecz = porazka = zwyciezca meczu zostaje rywal i on przechodzi dalej - sie zawsze dziwie jak mozna w ogole rozpatrywac zwroty - wystarczy ze jakis tenisista zagra na siebie czuje wtope i co zrobi krecz ratujac tyłek? wiadomo punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia kazdy tam sobie moze wybrac ale zwroty to bardziej forma obrony buka przed wałkami tenisistow niz dbanie o interesy ludu grajacego musi im sie oplacac bo pozornie to co robia wprowadzajac zasade krecz = zwrot to głupota (traca na obrotach)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Krecz to jest poddanie meczu i jesli ktos sie poddaje to znaczy akceptuje wygrana rywala bez koniecznosci zadania decydujacego ciosu - Gołota nie musial dostawac w michę od Tysona zeby przegrac pojedynek - nomen omen uniewazniony potam ale z innych powodow no i tak czy siak dostal ale od publiki pomidorami, tak samo nie musial uciekac przez 12 rund po ringu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Kolejny "+" dla tego buka. Wczoraj wieczorem zleciłem wypłatę pieniędzy na MB i już nawet nie zaglądałem, bo mówię sobie "Niedziela wieczór, to napewno trzeba do jutra rana czekać". Teraz patrzę, a kasa na MB była po kilkunastu minutach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
U mnie identyczna sytuacja jak u kolego wyżej. Błyskawiczna wypłata, a należy zaznaczyć, że pierwsza po wykorzystaniu bonusu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Radek_89 - napisałes 'kolejny'  To oprócz szybkiej wypłaty co jeszcze jest na ich plus wg Ciebie? U mnie było podobnie, zleciłem pierwszą wyplatę i po kilka minutach  na MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
No, druga wypłata na MB trwała jakieś 5 godzin, czyli cały czas w normie  Platini - według mnie dużym plusem jest szybkie rozliczanie zakładów i, dzięki chatowi, bardzo szybki support 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Mecz Brest - Nantes zakład na suma goli - kurs na over 2,5 2.37 niżej zakład dodatkowa suma goli - kurs powyżej 2,5 2.45 Czym różnią sie te zakłady? Oprócz kursu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153 |
(J), weź pod uwagę, że wszystkie typy 1X2 o kursach zbliżonych do 1,90-2,00 dziale handicap azjatycki mają na ogół kurs o ok. jedną dziesiątą wyższy w opcji '-0.5'.
Nie należy się obrażać, tylko korzystać z wyższych i tyle, a strasznie mało ludzi nie grających azjanów tam w ogóle spogląda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
w tym przypadku to nie byly azjany, tylko niezaktualizowany kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153 |
No tak, tylko nie widzę sensu pisania o tym na forum. Po prostu biorę wyższy i gra :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Takich sytuacji miałem kilkanaście. Najczęściej różnica wynosiła max 0,03. Dziś to 0,08. Oczywiście zagrałem po wyższym  Myślę tak jak Logan, że to wynika z opóźnionej aktualizacji. Wiele osób nie rozwija tej dodatkowej zakładki. Tylko gra u/o pojawiające się odrazu. I z tego może wynikać ta różnica.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Na jutrzejszy mecz Milanu nie mogę znaleźć tradycyjnego under/over. Jest natomiast coś takiego:
Azjatycka suma goli Powyżej 2.5 1.975 Poniżej 2.5 1.925
Czy to jest zwykłe u/o, czy może zasady rozliczania są nieco inne ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Zwykłe, tylko marża nieco mniejsza, niż przy normalnych zakładach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To samo. Czasami może być linia 2.75 i wtedy jest jak z handicapami azjatyckimi. Tak jak -2 3/4 to 50% zakładu na -2,5 a drugie 50% na -3 to w przypadku linii 2,75 na O/U to jest 50% zakładu na 2,5 a drugie 50% na 3 gole.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dzięki panowie za odpowiedź Po prostu kurs na under w porównaniu z innymi bukami jest sporo większy, chyba tylko Pinnacle ma wyższy, i stad moje wątpliwości :]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|