..." ..."
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#20025 14/07/2002 12:16
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118
I
member
member
I Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118
Może ktoś sprobuje na tej sondzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#20026 14/07/2002 12:44
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
irussan wpadłeś na wspaniały pomysł, żeby zrobić taką sondę.Pewnie kierowałeś się przykładem innego forumowicza i tak jak On chciałeś mieć sondę. Jeśli o mnie chodzi to Cię rozumiem, ale niestety nie oddam głosu w Twojej sondzie,bo nie wiem gdzie w niej sens.

pozdrowko

#20027 14/07/2002 15:31
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
SLAV

#20028 14/07/2002 21:24
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: uczymy sie sonde robic

#20029 14/07/2002 23:14
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Kazdy chce miec cos swojego na forum... tylko dlaczego u niektorych pokazuje to wszystkie wady (glupote)????

#20030 15/07/2002 13:53
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Co to za besensowna sonda(ja przynajmniej jak byłem nowy takich sond nie robiłem) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: :1gw:

#20031 15/07/2002 20:06
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118
I
member
member
I Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118
Panowie "w tym szaleństwie jest metoda". Jeden z nowych forumowiczów założył sobie temat i wstawił tam sondę. Zaraz go wszyscy opluli, bo po co nowy temat, co on wyrabia, so to za sonda itp. No więc chciałem pokazać, że sondę można jeszcze bardziej s*******ić. I Wasze reakcje udowodniły, że miałem rację.
Jak sobie weterani tego forum zakładają jakieś gówno warte tematy nikt się nie czepia. Natomiast, gdy pojawi się ktoś nowy chce podziałać na forum to zaraz znajdą się jakieś hutniki i inne vodziory, które gościa tępią. Panowie więcej tolerancji. Jak mi się coś nie podoba, to nie wyskakuję od razu na niego z ryjem, tylko tego zwyczajnie nie czytam. Tak też można, choć zdaję sobie sprawę z tego, że dla niektórych to zbyt trudne.

#20032 15/07/2002 20:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
w koncu cos normalnego na tym forum... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1