|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Tylko po co te wplaty 2000 jak limit wygranych jest 100 funtow nie wiem ile na polskie i jak mam to postawic kpia sobie czy czy co
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 116 |
Mam małe pytanko.... Ile czasu trwają wypłaty poprzez przelew bankowy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2007
Posty: 55 |
Witam,
Jak u nich teraz z wypłatami? Z tego co pamiętam, kilka miesięcy temu mieli jakieś problemy i teraz nie należą do firm którym można ufać. Jak teraz to widzicie?
Thnx
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153 |
Właśnie kilka miesięcy temu wypłaciłem u nich sporą kwotę, i nie robili żadnego problemu. Moneybookers w kilka chwil. Wszystko ok (poza limitami, które w końcu ustawili).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
kurde a ja nie wiem o co chodzi wpacalem pieniazki kolo 19 przelewem 24h i do tej pory kaski nie ma raz tez czekalem ale teraz to juz prawie 3 h zaczynam sie niecierpliwic a AO coraz blizej wie ktos o co chodzi wplacal ktos dzis pieniadze (pieniazki z konta bankowego odjelo)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
kurde a ja nie wiem o co chodzi wpacalem pieniazki kolo 19 przelewem 24h i do tej pory kaski nie ma raz tez czekalem ale teraz to juz prawie 3 h zaczynam sie niecierpliwic a AO coraz blizej wie ktos o co chodzi wplacal ktos dzis pieniadze (pieniazki z konta bankowego odjelo) przelewy24 ? czy zwykly z mbanku albi inteligo ? a z reszta malo wazne bo i tak juz nie zaksieguja. Ich dzial finansowy pracuje [jak sie nie myle] do godziny 16:00 - 16:30. Takze przykro mi ale srodki beda zaksiegowane jutro z rana - no chyba ze ich dzial finansowy nie pracuje, w co watpie. Pewnie zacznie sie zaraz lament, ale przed wplatami/wyplatami lepiej zagadac na liveczacie lub poczytac o tym. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
przelewy24 zazwyczaj ksiegowali nawet i o 3 w nocy( niepowodzenia w AO:) wyslalem juz meil do suportu zobaczymy o co im tam chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
sorry moj blad juz sie wyjasnilo a ostatnio jednak wplacalem karta czyli zamrozone pieniazki do jutra do 9 30 szkoda no nic trzeba jecsez raz wplacic tym razem karta  Przelewy24 są księgowanie w Sportingbet w godz.: Pon. – Piąt. 9:30 – 20:30 Sobota: 10:00 – 17:30 Niedziela: 10:30 – 18:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Witam,
Jak u nich teraz z wypłatami? Z tego co pamiętam, kilka miesięcy temu mieli jakieś problemy i teraz nie należą do firm którym można ufać. Jak teraz to widzicie?
Thnx dawno nie wyplacalem a tu mila niespodzianka wyplata na MB w pare minut 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
czy przy wypłacie na mb pieniądze od razu znikają z konta w sportingbecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,568 |
nie jak dostaniesz na mb to wtedy znikają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
może głupie pytanie ale przy wypłacie na konto bankowe jest okienko by wpisać oddział banku/miasto, przy Inteligo co mam wpisać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
może głupie pytanie ale przy wypłacie na konto bankowe jest okienko by wpisać oddział banku/miasto, przy Inteligo co mam wpisać? główną siedzibę banku, jeśli chodzi o mbank to Łódź a Inteligo na pewno masz w papierach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100 |
może głupie pytanie ale przy wypłacie na konto bankowe jest okienko by wpisać oddział banku/miasto, przy Inteligo co mam wpisać? Ja tam wpisuje adres banku (PKO Bank Polski) w swoim mieście i też jest dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2007
Posty: 49 |
W przypadku Inteligo wystarczy wpisać Warszawa
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
wpisałem Warszawa, wypłata na konto bankowe doszła po niecałych dwóch dniach brawo dla was 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
panowie a jak jest z wyplatami po godz. 18 ? Nadal blyskawicznie czy trzeba czekac do dnia nastepnego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
panowie a jak jest z wyplatami po godz. 18 ? Nadal blyskawicznie czy trzeba czekac do dnia nastepnego ? z wyplatami na mb oczywiscie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2007
Posty: 49 |
Jeśli wypłata zostanie zlecone w dniach pon. – piąt. (w godz: 9:30 – 19:55) oraz sob. – niedz. (w godz. 9:30 – 17:25) to jest realizowana natychmiast. Jeżeli formularz zostanie przesłany w godzinach późniejszych, wypłata zostanie zlecona w dniu kolejnym od 9:30 do 10:00.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Może kojarzycie taką kwestię. Czy w Sportingbecie są proponowane zakłady : drużyna strzeli lub nie na polską ligę?.
.::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
Link skopiowany do schowka