Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
Downey ma taką taktykę. Woli uderzać jako drugi, pozwolić rywalowi zacząć.




Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
owieczka:))


Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931

Baqu #2032946 07/02/2008 05:08
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Witam!

Spodobał mi się skrót meczu Columbus- Waszyngton. Nie oglądałem meczu ale polecam zobaczyć bramki- zwłaszcza SH Goal Nasha przy 5 on 3 dla WAS shocked
Link do SH Goal Nash'a [nhl.tv]
Link do skrótu całego meczu CBJ- WAS [nhl.tv]

A tutaj reklama, którą jak widzę to mnie powala z nóg. A dokładniej powala mnie kibic Orek.
Reklama [youtube.com]

Pozdrawiam!

Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
odkopie nieco temat, bo i do kapitalnej sytuacji wczoraj doszło:
game-winner Backstroma, reakcja Ovcy, śmiech Sida [youtube.com] <-- fantastyczne

Crosby: 'He shot that into his own net!'
Gonchar: 'Yeah'

laugh laugh laugh

<-- ten też dobry zawodnik

a skoro już tak śmiesznie, to jeszcze niezniszczalny Bryzgalov:

laugh chyba już zawsze będzie mnie to śmieszyć



Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
To ja też coś dodam. Niekoniecznie "nowe".

Z serii ciekawy gol.

Goalie Evgeni Nabokov scores! [youtube.com]

Z serii czy to bolało? grin

Nabokov [youtube.com]

Jako, że Homraj odkopał temat z kompilacjami to zaraz mi się przypomniała reklama, która zobaczyłem dzięki niemu wink
No to upubliczniam bo jest laugh laugh laugh

SWEDISH TWINS [youtube.com]

papa

Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
a tu cos odemnie z polskim akcentem grin



szkoda, ze przestal grac dokladnie jak mialem mozliwosc zeby zaczac ogladac NHL frown

pozdro piwo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
zatem i o Mariuszu powiedzmy

manto z końcem pierwszej minuty, a od tamtego momentu strasznie chciałem żeby Cloutier grał kiedyś w Vancouver. no i przylazł wink

aha, czemu na Majka Ribeiro mówią pussy? >>KLIK<< [youtube.com]


Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Homraj

manto z końcem pierwszej minuty, a od tamtego momentu strasznie chciałem żeby Cloutier grał kiedyś w Vancouver. no i przylazł wink

Tego akurat nie wiedzialem.
Ale niezle piwo

Zasada jest taka, to co ma koszulke NYI trzeba lac piwo
Cos pieknego ooo

W zeszlym roku tez sie bili, podczas meczu w preseason tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Post deleted by lupus

Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
pozwolę sobie to tutaj wkleić

[Linked Image]

[Linked Image]

laugh laugh

nhl.com robi błąd, cała reszta powiela

Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
decydujący bój o NorthWest czas zacząć! [youtube.com]

[Linked Image]
[Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]

tutaj [youtube.com] wersja z poprzedniego sezonu.

- Wieśka to chyba nawet w wiadomościach dzisiaj pokażą

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Skandalem [sport.pl] zakończył się mecz między Finlandią i USA podczas hokejowych MŚ w Kanadzie. Finowie wygrali 3:2 dzięki bramce, której nie było, a spotkanie zakończyło się wielką bójką i rekordową liczbą kar.

Po dwóch tercjach meczu w Halifax wydawało się, że mecz pewnie wygrają Amerykanie. Drużyna USA prowadziła 2:0 po bramkach Toma Gilberta i Phila Kessela.

Ostatnia część gry zaczęła się od kary dla dwóch zawodników Amerykanów. Grająca w przewadze drużyna "Suomi" zdołała umieścić krążek w bramce USA, ale bramka nie powinna zostać uznana ponieważ... krążek po uderzeniu Ville Koistinena wpadł przez zewnętrzną część bramki. Mimo analizy wideo, która wyraźnie pokazała, że krążek przedarł się przez oczko w siatce sędzia uznał bramkę!





Już bez pomocy arbitra Finowie strzelili jeszcze dwie bramki po strzałach Teemu Selanne oraz Mikko Koivu i pokonali reprezentację USA 3:2. To jednak nie był koniec emocji w tym spotkaniu.

Ostatnie minuty meczu były prawdziwym festiwalem brutalnych zagrań, bójek i starć zawodników. Tuż po końcowym gwizdu rozpętała się bitwa, którą Anssi Salmela zakończył z zakrwawionym nosem.



Ostateczny bilans meczu to 202 minuty kar dla zawodników (96 dla Finów i 106 dla Amerykanów) oraz aż sześć kar meczu.


stop

Baqu #2335953 13/05/2008 01:59
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Wlasnie dlatego Selanne to wielki hokeista...wielka gwiazda, swietny technik, ale twardej gry sie nie boi i jak trzeba to stanie w obronie kolegow...no ale coz jak tacy sedziowie, ktorzy na wszystko pozwalaja, to zawodnicy musza sami wziac sprawy w swoje rece.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Zapewne niektórzy pamiętają jak Selanne'y stracił 2 "ząbki" na IO w Turynie. I to właśnie w meczu z Amerykanami...
Twardziel z niego. Choć i tak osobiście go nie lubię...bo gra w nie tym klubie co trzeba wink

Pozdr.
Vader

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Ja tam Kaczek nie znosze, ale Teemu to jeden z moich ulubionych grajkow. Obok Miro Satana i Gieno Malkina.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
nie wiem kto pisze artykuły dla sport.pl ale ostro musi przypalać zioło

oto pierwszy: http://www.sport.pl/sport/1,65025,5265419,_Pingwiny__pokonuja_Red_Wings_w_Pucharze_Stanleya.html

i dzisiejszy: http://www.sport.pl/sport/1,65025,5272049,Penguins_pokonali_Red_Wings_w_Detroit.html

sprzeczność na sprzeczności smirk

Baqu #2399070 06/06/2008 08:12
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
fajny gol

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931

Baqu #3554217 09/12/2009 06:10
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Akhu, ElNinho[mmdea], aker), 2,876 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,402
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1