Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Dziekuje Don Pedro...to jest jescze do poprzedniego tematu wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Czy jest na sali jakiś ekonomista? crazy

Potrzebuję pomocy w odpowiedzi na pytanie:

1. dlaczego wykresy funkcji AVC i AC mają kształt zbliżony do litery 'U'?

dla przypomnienia, AVC - przeciętne koszty zmienne, AC - przeciętne koszty, Q - il. wyprodukowanych jednostek

[Linked Image]

[Linked Image]

Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
addict
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
Czy jest na sali chemik? crazy

Potrzebuje pomocy w zadaniu w ktorym musze napisac reackje wykrywania soli

- chlorku miedzi II

- węglanu potasu

- fosforanu V amonu

- siarczanu IV azotu

- siarczanu VI azotu


potrafi ktoś to zrobić? pilne bardzo frown

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
@ Korver na pierwszy rzut oka to tu może chodzić o to że wraz z ilością wyprodukowanych jednostek dochodzą takie czynniki jak np. koszty magazynowania, dystrybucji a także trzeba wziaść pod uwagę że im więcej jednostek będziesz produkował to będzie coraz większa podaż a co za tym idzie zmaleje popyt na produkowany produkt. Innym czynnikiem, który może wpłynąć na wzrost kosztów przy większej produkcji to np. wzrost cen materiałów potrzebnych do produkcji, jesli zwiększasz produkcje a co za tym idzie kupujesz więcej materiałów to rośnie popyt i cena. To tak na szybkiego - nie wiem czy dokładnie o to chodzilo.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Elo, potrzebuję odpowiedzi na pytania z Ekologii:

27. Cechy populacji mające bezpośredni związek ze spadkiem jej liczebności/zagęszczenia to:
a)............
b)............

24. Materiały odpadowe i trucizny w środowisku to zanieczyszczenia:
a. nie rozkładajęce się w ogóle lub rozkładające się nadzwyczaj powoli
czy
b. ulegające biodegradacji

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Originally Posted by _Korver_
1. dlaczego wykresy funkcji AVC i AC mają kształt zbliżony do litery 'U'?

http://www.interklasa.pl/portal/ind...c&page=article&article_id=323106

Tu może coś znajdziesz, szczególnie w ostatnim akapicie.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988

Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
ktos mnie oswieci co jest grane??

mam nagranego prison brejka na dvd i w moim kinie domowym nie czyta mi napisow(sa jako pliki tekstowe) a u kumpla na zwyklym dvd czyta z napisami, mam dvix , odtwarza film ale bez napisow

kumpel mowi ze powinieniem sobie wgrac jakies kodeki czy cos
mozna tak cos wgrywac do kina domowego??
za bardzo to sie na tym nie znam

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by BZYCZEK
Panowie mam prośbe.Potrzebuje pomocy w głosowaniu.Trwa ona do 31 stycznia 2008 roku.Wystarczy wejść na tą stronke:

http://www.medi-sept.com.pl/index.php?i=167&a=1

i zagłosowac na EKSPOZYCJE NR 27

Z góry dzięki.
No i co wygrałeś?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by micha$
Originally Posted by BZYCZEK
Panowie mam prośbe.Potrzebuje pomocy w głosowaniu.Trwa ona do 31 stycznia 2008 roku.Wystarczy wejść na tą stronke:

http://www.medi-sept.com.pl/index.php?i=167&a=1

i zagłosowac na EKSPOZYCJE NR 27

Z góry dzięki.
No i co wygrałeś?

no a jak grin

aaaa dzieki za oddane głosy Panowie piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by greku78
ktos mnie oswieci co jest grane??

mam nagranego prison brejka na dvd i w moim kinie domowym nie czyta mi napisow(sa jako pliki tekstowe) a u kumpla na zwyklym dvd czyta z napisami, mam dvix , odtwarza film ale bez napisow

kumpel mowi ze powinieniem sobie wgrac jakies kodeki czy cos
mozna tak cos wgrywac do kina domowego??
za bardzo to sie na tym nie znam


zalezy od modelu, w tych starszych rzeczywiscie nie czyta tekstu *.txt tylko *.srt ...miałem identyczny problem, zaniosłem odtwarzacz do serwisu i oni mi wgrali nowe oprogramowanie i działa wszystko jak należy, ale nie wiem czy możesz samemu przeprowadzić taką aktualizacje oprogramowania, najlepiej daj do serwisu

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Quote
zalezy od modelu, w tych starszych rzeczywiscie nie czyta tekstu *.txt tylko *.srt ...miałem identyczny problem, zaniosłem odtwarzacz do serwisu i oni mi wgrali nowe oprogramowanie i działa wszystko jak należy, ale nie wiem czy możesz samemu przeprowadzić taką aktualizacje oprogramowania, najlepiej daj do serwisu

ile kosztuje taka przyjemność?


Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Poszukuję polskiej instrukcji do aparatu Canon Ixus 860. Jakby ktoś się natknął to będę wdzięczny.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by Bankier$
Quote
zalezy od modelu, w tych starszych rzeczywiscie nie czyta tekstu *.txt tylko *.srt ...miałem identyczny problem, zaniosłem odtwarzacz do serwisu i oni mi wgrali nowe oprogramowanie i działa wszystko jak należy, ale nie wiem czy możesz samemu przeprowadzić taką aktualizacje oprogramowania, najlepiej daj do serwisu

ile kosztuje taka przyjemność?


ciężko powiedzieć, ja zaniosłem odtwarzacz do serwisu bo był problem z wysuwającą sie tacką na płyty i przy okazji zaktualizowali oprogramowanie

Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Witam

Poszukuje prostego, najlepiej bezplatnego programu do nagrywania rozmow VOIP, Skype na kompie.

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Ma ktos mozliwosc udostepnienia / pozyczenia mi na dni kilka aliasow pocztowych ? (chyba dobrze to cos nazwalem ;])

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Gdzie na necie mozna znalezc liste 100 ludzi, ktorzy wstrzasneli Ameryka?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Mam pytanie odnośnie gry Plemiona. Czy tam jeden user może mieć kilka kont? Jeżeli nie, to potrzeba mi konkretnego fragmentu z regulaminu, gdzie jest o tym napisane.

W HT jest to wyraźnie ujęte, tutaj nie mogę znaleźć, a jest mi to potrzebne.

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, JelineK, Sensei, Lukasz111, betowiec, alfa), 2,530 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,134
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1