Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
a nie ma zapisu (klauzuli) w kontrakcie z firma, ze nie mozna grac ?? jesli takowa jest a Wy gracie to ja na Was doniose !! moze mi odpala dzialke grin

laughlaugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by tomsport
a nie ma zapisu (klauzuli) w kontrakcie z firma, ze nie mozna grac ?? jesli takowa jest a Wy gracie to ja na Was doniose !! moze mi odpala dzialke grin

laughlaugh


kofidentow sie tępi :Grin:

mozesz se donosic, malo Ci to da wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Originally Posted by AL_Nadal
Originally Posted by Sphinx
Właśnie możecie coś powiedzieć jak to jest dla bukmachera pracować?
Sam chcę tylko brakuje mi znajomości języka angielskiego!
Po prostu tak planowałem i planowałem...


Robilbys za marne 10 kola ?

euro na tydzien?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
ej Tomo dziwne, dla mnie to tak jak miec zone i chodzic na dziwki, ja bym chodzil, ale jak znam Ciebie i przede wszystkim Ignusia to wy byscie nie chodzili, wiec..nie kumam. badz lepiej z nami, po tej stronie swiatla..pojdziesz do nieba..
<<<<<<< think double twice >>>>>>> o kuwa chyba za malo dalem tych >>

Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
ja mam klauzule ze nie moge grac u mojego pracodawcy i jego partnerow czyli polowa mojego porfolio ale i tak gram :-] Troche Tomo rozumiem , praca jak praca dzieki ktore masz bardzo duzy handicup ktorego nie ma zwykly grac jak betradary, branzowe czasopisama, znajomosci z innymi oddsmakerami itd.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Same plusy, oprocz kilku tysiecy euro miesiecznie, dostep do kont graczy, niektorzy sa nawet dobrze, ale to rzadkosc grin

Nalezy poinformowac pracodawce u jakich bukmacherow sie gra, nie wolno grac we wlasnej firmie, wynoszenie informacji = OUT.

Jesli ktos chce koszulke pinnaclesports, prosze poslac priva userowi: rockeman podajac user name z pinnacle oraz rozmiar(ograniczona liczba, kto pierwszy ten lepszy grin ).

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Oczywiście zakaz gry u bukmachera, w którym pracuję oraz zakaz wynoszenia jakichkolwiek informacji na zewnątrz firmy to podstawa, ale pracodawca NIE ZABRANIA mi grania u wszystkich pozostałych bukmacherów, po prostu nie interesuje go to co robię ze swoim wolnym czasem.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by Experto
Same plusy, oprocz kilku tysiecy euro miesiecznie, dostep do kont graczy, niektorzy sa nawet dobrze, ale to rzadkosc grin

Nalezy poinformowac pracodawce u jakich bukmacherow sie gra, nie wolno grac we wlasnej firmie, wynoszenie informacji = OUT.

Jesli ktos chce koszulke pinnaclesports, prosze poslac priva userowi: rockeman podajac user name z pinnacle oraz rozmiar(ograniczona liczba, kto pierwszy ten lepszy grin ).

To ja już nic nie rozumiem....

Czy user "rockeman" ma maszynę do robienia kasy na bukach czy

maszynę do szycia koszulek?


Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by raf
ej Tomo dziwne, dla mnie to tak jak miec zone i chodzic na dziwki, ja bym chodzil, ale jak znam Ciebie i przede wszystkim Ignusia to wy byscie nie chodzili, wiec..nie kumam. badz lepiej z nami, po tej stronie swiatla..pojdziesz do nieba..
<<<<<<< think double twice >>>>>>> o kuwa chyba za malo dalem tych >>

Składam oficjalne dementi. Nie pracuję w firmie bukmacherskiej. Nawet nigdy nie dostałem oficjalnej oferty. Aktualnie pracuję w mediach i tego póki co nie zmienię. Na koniec raf dodam, ze mnie nie znasz. Więc proszę abyś nie pisał takich głupot, bo po prostu się ośmieszasz.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Mnie kiedys na forum podejrzewali ze pracuje na expekta laugh

A tylko dlatego ze chwalilem tego buka ze ma szybkie wyplaty i jest najlepszym 'polskim' bukiem heh.


Teraz juz tam nie gram duzo bo mam limit - teraz tylko w betfair, czy to znaczy ze dla nich pracuje? laugh


To forum ma w ogole ciekawa specyfike, ale mozna sie przyzywczaic po paru latach wink

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
nie wiem jak mozna dac komus moda jesli wiadomo ze pracuje dla bukow :|

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by RoccoRunner
nie wiem jak mozna dac komus moda jesli wiadomo ze pracuje dla bukow :|
a ja zaczynam rozumiec skad biora sie "typy dnia" laugh
ale najsmieszniejsze jest to ze jak napisalem miesiac temu ze napewno sa tu osoby wspopracujace z bukami to dostalem "ostrzezenie" i co ?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 170
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 170
temat jest zalosny

jesli nasze typy tak wchodzily jak mowisz to w czym problem? ktos ci kazal grac za fortune wczorajszy typ na becka?

ja niestety umoczyłem sporo na tym meczu a teraz jeszze widze ze oskarza sie mnie o szpiegostwo , zalosne mad


Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Originally Posted by RoccoRunner
nie wiem jak mozna dac komus moda jesli wiadomo ze pracuje dla bukow :|

właśnie !!!!
miało to być forum dla grających grin

a nie dla przedstawicieli firm bukmacherskich stop

proponuję by takie osoby tępić bezlitośnie
a kilku z nich ma jeszcze tematy w PRIVATE PICKS z typami mad

doprawdy żenujące ....

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
majestic bez przesady, na poczatku trzeba trafiac, dopiero pozniej buki podaja picki

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Dobra, dla kogo pracuje Rafter? confused

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
nie moge sie nadziwic ze niektorzy z Was za wszelka cene usiluja zbagatelizowac ten temat!!! a wydaje mi sie ze jest o czym pogadac! jak napisalem wyzej mialem juz tkie podejrzenia ze sa tu osoby grajace do przerwy w jednej druzynie a po przerwie w drugiej!

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Rozwiązanie jest proste. Nie sugerować się tym co grają inni. Albo jeszcze inaczej, jeżeli ktoś ma podejrzenia co do niektórych osób polecających dane typy, to najlepiej grać je na odwrót grin Proste ? Proste. smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Originally Posted by Logan
Dobra, dla kogo pracuje Rafter? confused

RAFTER napewno jest z nami cop
te zarysy teorii psychologii osoby wtapiającej napewno przydały się wszystkim
przede wszystkim pokazał jak nie powinno się grać ...
ale z jego tematów można wyciągnąć wiele pożytecznych wskazówek

z pewnością kupię jego ksiązke , bez względu na cenę grin


Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by Szewa
Rozwiązanie jest proste. Nie sugerować się tym co grają inni. Albo jeszcze inaczej, jeżeli ktoś ma podejrzenia co do niektórych osób polecających dane typy, to najlepiej grać je na odwrót grin Proste ? Proste. smile
naprawde Twoj pomysl jest dla mnie rewelacja!!! grin- tylko podaj liste tych osob!

Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (forty, betowiec, Sensei, rafal08, burbon, aker, Lukasz111, Akhu, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, $-man, kamel, bukma, 11kera11), 2,802 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,651
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1