|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
Oryginalnie wysłał Kociu: [qb] DANI 1927 oraz cichy zgłaszamy się w ZAPISY TOTOLOTKOWA PRMIERSHIP Ale może wam się nie chciało czytać ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> No ale jestescie zgłoszeni TYPUJEMY DO KOŃCA SEZONU[/qb] sorki, ja dopiero wstalem i slabo widze, pozatym glowa boli, takze postaraj sie mnie zrozumiec
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
1.Anglia-28.k. 22.02.2003 16.00 Info Nazwa 1 0 2 10 02 fa+2 dzen/godz 009 Tottenham-Fulham 1.83 3.2 3.9 1.21 1.74 - 24/21.00 010 Birmingh.-Liverp. 3.7 3.2 1.88 1.69 1.23 - 23/17.05 011 Bolton-Manch.U. 4.4 3.6 1.63 1.96 1.17 - 22/13.00 012 Charlton-Aston V. 2.15 2.95 3.2 1.3 1.57 - 013 Chelsea-Blackburn 1.55 3.5 5.2 1.13 2.1 2.25 014 Everton-Southampt. 1.81 3.2 3.9 1.21 1.75 - 22/13.30 015 Leeds-Newcastle 2.5 2.95 2.65 1.38 1.42 - 016 Manch.City-Arsenal 3.3 3.1 2.05 1.58 1.28 - 017 Sunderl.-Middlesb. 2.6 2.95 2.55 1.41 1.39 - 018 W.B.A.-WestHamUtd 2.35 3 2.8 1.34 1.47 - 23/15.00
Kociu daj znac co z konkursem tzn. czy rusza w ta sobote oto mecze najblizszej kolejki daj znac
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ALE KONKURS STOI POD DUŻYYYYM ZNAKIEM "?"
P.S.Przepraszam wszytkich bardzo mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
KONKURS SIE ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> aLE NIE WIEM CZY BEDEĄ NAGRODY CHYBA O 5 ZŁ MNIEJSZE. ZAPRASZAM DO TYPOWANIA ANGIELSKIEJ PREMIERSHIP
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
No to niech beda ale o 5 zł. mniejsze co tam najwazniejsza jest zabawa ale nagrody tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
I miejsce 15 zł. II miejsce 10 zl. III miejsce 5 zł. Kociu czy tak beda wyglodaly nagrody ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka