Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
Quote
Oryginalnie wysłał Kociu:
[qb]DANI 1927 oraz cichy zgłaszamy się w ZAPISY TOTOLOTKOWA PRMIERSHIP
Ale może wam się nie chciało czytać ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
No ale jestescie zgłoszeni

TYPUJEMY DO KOŃCA SEZONU[/qb]
sorki, ja dopiero wstalem i slabo widze, pozatym glowa boli, takze postaraj sie mnie zrozumiec

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
1.Anglia-28.k. 22.02.2003 16.00
Info Nazwa 1 0 2 10 02 fa+2 dzen/godz
009 Tottenham-Fulham 1.83 3.2 3.9 1.21 1.74 - 24/21.00
010 Birmingh.-Liverp. 3.7 3.2 1.88 1.69 1.23 - 23/17.05
011 Bolton-Manch.U. 4.4 3.6 1.63 1.96 1.17 - 22/13.00
012 Charlton-Aston V. 2.15 2.95 3.2 1.3 1.57 -
013 Chelsea-Blackburn 1.55 3.5 5.2 1.13 2.1 2.25
014 Everton-Southampt. 1.81 3.2 3.9 1.21 1.75 - 22/13.30
015 Leeds-Newcastle 2.5 2.95 2.65 1.38 1.42 -
016 Manch.City-Arsenal 3.3 3.1 2.05 1.58 1.28 -
017 Sunderl.-Middlesb. 2.6 2.95 2.55 1.41 1.39 -
018 W.B.A.-WestHamUtd 2.35 3 2.8 1.34 1.47 - 23/15.00

Kociu daj znac co z konkursem tzn. czy rusza w ta sobote oto mecze najblizszej kolejki daj znac

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ALE KONKURS STOI POD DUŻYYYYM ZNAKIEM "?"

P.S.Przepraszam wszytkich bardzo mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
KONKURS SIE ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
aLE NIE WIEM CZY BEDEĄ NAGRODY CHYBA O 5 ZŁ MNIEJSZE. ZAPRASZAM DO TYPOWANIA ANGIELSKIEJ PREMIERSHIP

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
No to niech beda ale o 5 zł. mniejsze co tam najwazniejsza jest zabawa ale nagrody tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
I miejsce 15 zł.
II miejsce 10 zl.
III miejsce 5 zł.
Kociu czy tak beda wyglodaly nagrody ?

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon, 11kera11), 991 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1