Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 18 1 2 8 9 10 11 12 17 18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Haha lol ale z was rockeman i experto maja polewke haha laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by arvid
Experto jest kobietą!!! laugh

Nie-to Kopernik była kobietą!!! laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
taaaa, i moze Curie-Sklodowska też? laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
ładnie Was chłopaki wkręcają - a ja mam coraz więcej materiału na kolejną bajeczkę wink

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
niektóre zachowania można porównać do dziadków z STS'ów i Profka

laugh

ale ogolnie polewka !

piwo

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
o turnieju we Wrocku moge powiedziec tylko jedno ...

90% typow trafilem smile
ale
90% zdrowia stracilem frown

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
No bez przesady...jak Ty "rockeman" coś wymyślisz to naprawdę!

Zastanów się-przecież Curie-Skłodowska miała coś z Noblem

zdaje się do czynienia (jakiś romans i to chyba dwa razy?)więc

co chcesz tu zaimputować lub czym zaimponować a może jakąś część

naszej narodowej pamięci nawet chcesz nam amputować...

Wszyscy wiemy jak było i bez takich tu-przecież po śmierci męża

miała romans z młodym żonatym naukowcem...

To co myślisz,że on by nie poznał,że"wali"faceta..i to nie w ryj.

Przemyśl to oraz jak tę kase wyrwać z tego lewego konta niby u

PINNACLE a de facto prywatnego konta u rozdawacza kodów

referencyjnych!

Pzdr.


Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
do kasacji pomylilem temat przez ta cala afere korupcyjna laugh

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Originally Posted by Jakubosiu
Haha lol ale z was rockeman i experto maja polewke haha laugh

po wpisie dwie osoby napisaly ze to zart/ironia ale m.in. moj wpis juz zostal wykasowany a teraz wielki lans robia ze niby zart sie udal zenuajce

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
No bo to był żart. Trzeba przyznać niezły. I wiele osób go łyknęło grin

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Jesli bylby niezly to nie musialiby kasowac naszych wpisow

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by Inzaghi78
do kasacji pomylilem temat przez ta cala afere korupcyjna laugh

Naprawdę nie przejmuj się taką pomyłką z tematami...

Niektórym po tej aferze z Experto i "utratą płynności na koncie

w Pinnacle" to już się nawet płcie mylą!

Dobrze,że jeszcze nie własna...

No ale utrata jak w przypadku "rockemana" całego majątku w kwocie

równej rocznemu budżetowi sołtysa może kwestię czyjejś płci

odsunąc na dalszy plan....

Trzymaj się "rockeman"-jesteśmy z Tobą!

Pzdr.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
RoccoRunner chcialbym sie z toba zaprzyjaznic, mam kilka pewek(ołwery) z pinnacle grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
żart nie żart
ale programy referencyjne istnieją
i nie ma dany gość kasy od naszych obrotów tylko od tego ile wpłacimy - czyli de facto przegramy w danym buku , czyli zależy mu żeby typy były na podpuchę trafne a potem jazda ....

Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Panowie, ten temat już wręcz żenujący się stał. Jeżeli komuś się nie podoba forum to niech tu nic nie czyta. Przecież jasne jest, że Conrada stać na utrzymywanie tego forum (serwery, oprogramowanie) dzięki kasie jaką mu płacą buki za reklamę i referale. Więc to już samo w sobie to jest spisek, bo całe forum jest utrzymywane przez buki.
A może sam założyciel tematu jest pracownikiem jakiegoś buka i dostał za zadanie zniechęcić graczy do korzystania z typów piszących tu fachowców.
Zresztą wystarczy prześledzić tematy czy dany typer jest na plusie, czy jego infa sprawdzają się czy nie. Jeżeli tak to po co ta gadka. A jezeli nie to po prostu nie sugerować się jego opiniami.
Poza tym obrażacie niepotrzebnie ludzi... a za miesiąc będziecie płakać, że taki np. Tomo nie udziela się tu już i znowu będze temat o upadku forum na 20 stron.

Widzę, że najbardziej przejął się tym Ignorator a naprawdę nie warto. Po to tez ludzie piszą po kilka zdań opisując spotkanie, żeby było wiadomo czym się kierowali obstawiając dane zdarzenie.

Fajną kwestię poruszył Maciek tzn pracowników buka , którzy "obserwują" grę niektórych klientów. Co prawda to nie ten temat, ale dla mnie to rzecz normalna i pewnie Maciek jakby tak pracował to też by z tego korzystał wink
A pracownicy bukmacherów jeśli mają interes w przeglądaniu takich for to głównie po to aby wyłapywać informacje o składach, motywacji itp.

A w kwestii "lewych" typów mógłby się więcej wypowiedzieć Nawoj. Na jednym z forów zarzucił kiedyś jakiemuś typerowi, że specjalnie podaje złe typy, żeby potem grać odwrotnie.

Pozdrawiam i życzę wszystkim , aby tyle postów było w tematach codziennych a nie takich bzdurnych.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
a poza tym proponuje by głos w temacie zabrał RAFTER

co on o tym sądzi ????

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by arvid
Panowie, ten temat już wręcz żenujący się stał. Jeżeli komuś się nie podoba forum to niech tu nic nie czyta. Przecież jasne jest, że Conrada stać na utrzymywanie tego forum (serwery, oprogramowanie) dzięki kasie jaką mu płacą buki za reklamę i referale. Więc to już samo w sobie to jest spisek, bo całe forum jest utrzymywane przez buki.
A może sam założyciel tematu jest pracownikiem jakiegoś buka i dostał za zadanie zniechęcić graczy do korzystania z typów piszących tu fachowców.
Zresztą wystarczy prześledzić tematy czy dany typer jest na plusie, czy jego infa sprawdzają się czy nie. Jeżeli tak to po co ta gadka. A jezeli nie to po prostu nie sugerować się jego opiniami.
Poza tym obrażacie niepotrzebnie ludzi... a za miesiąc będziecie płakać, że taki np. Tomo nie udziela się tu już i znowu będze temat o upadku forum na 20 stron.

Widzę, że najbardziej przejął się tym Ignorator a naprawdę nie warto. Po to tez ludzie piszą po kilka zdań opisując spotkanie, żeby było wiadomo czym się kierowali obstawiając dane zdarzenie.

Fajną kwestię poruszył Maciek tzn pracowników buka , którzy "obserwują" grę niektórych klientów. Co prawda to nie ten temat, ale dla mnie to rzecz normalna i pewnie Maciek jakby tak pracował to też by z tego korzystał wink
A pracownicy bukmacherów jeśli mają interes w przeglądaniu takich for to głównie po to aby wyłapywać informacje o składach, motywacji itp.

A w kwestii "lewych" typów mógłby się więcej wypowiedzieć Nawoj. Na jednym z forów zarzucił kiedyś jakiemuś typerowi, że specjalnie podaje złe typy, żeby potem grać odwrotnie.

Pozdrawiam i życzę wszystkim , aby tyle postów było w tematach codziennych a nie takich bzdurnych.

Co z tego, że forum jest utrzymywane przez buki? Normalna sprawa. Ktokolwiek płaci za reklamę, ten niejako utrzymuje forum. To tak jakby powiedzieć, że Onet jest utrzymywane ze sprzedaży prezerwatyw, bo 2 tygodnie temu w piątek była tam reklama Durexa smirk

Inna sprawa to fakt, że kolejne wypowiedzi sa coraz bardziej bezsensowne (Experto jest kobietą - co to wnosi???). Jestem pewien, że każdy z Was byłby na maksa wkur*iony, jakby przegrał ciężką kasę na jakimś lewym typku podrzuconym przez jakiegoś podstawionego pracownika buka. Jeśli to się Wam jeszcze nie zdarzyło (mi na szczęście też nie) to Wasze szczęście. Jeśli jednak byłbym na miejscu Rockemana (o ile ta historia jest prawdziwa) to bym się nieźle wqrzył. Inna sprawa, że nikt mu nie kazał grać picków Experta, ale na tym cała strategia takiego "cwaniaczka" polega: najpierw zdobyć zaufanie, podrzucić kilka dobrych typów, namówić na grę za większą kasę, a potem już robić swoje... Echhhh


Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,406
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,406
Likes: 11
Spoko Experto juz ma bana nikogo wiecej nie wkreci wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Experto: ja mam tylko jedno podstawowe pytanie!!

co trzeba zrobic aby dostac koszulke (najchetniej ze 3 i jeszcze moze czapeczke z daszkiem tongue ) fimry pinnaclesport? grin

Strona 10 z 18 1 2 8 9 10 11 12 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, forty, aker, rafal08, Lukasz111, ANZELMO, Sensei, alfa, kamel, burbon, 11kera11), 2,785 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,529
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1