|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Miesiąc temu wysłałem smsy dostałem info ze wszystko ok i skontaktuje sie ze mna pracwonik tvn i do tej pory cisza. Ktos sie do tego dostal albo znajomy ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wczoraj oglądałem Milionerów i nigdy w życiu nie widziałem takiej nudy i bryndzy. Urbański i producenci sprowadzili ten program do dna.
Już wolałbym patrzeć jak farba schnie niż oglądać ten szajs...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Niestety wg mnie pytania nie odpowiadają poziomowi stawki. Głupie za 500 zł, banalne za 40 tys.
Zobaczymy kto zgarnie milion, ktoś musi bo oglądalność siądzie tak jak w pierwszej edycji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Drewnaldo, boazerio, sękacz to przydomki jakiego piłkarza: C Grzegorz Rasiak :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
no teraz jak ogladam to są banalne pytania a do mnie nie zadzwonili ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Radio Rydzyka - Pożal sie Boże 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
Haz$ również wysłałem, miał się konsultant odezwać, ale też cisza. Sama formuła teleturnieju to jest wyciąganie kasy z smsów i długie długie bardzo długie reklamy. A ja tam miliona miałem wygrać.  Jeszcze ten Hubert "Czy jesteś pewien" Urbański 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Miesiąc temu wysłałem smsy dostałem info ze wszystko ok i skontaktuje sie ze mna pracwonik tvn i do tej pory cisza. Ktos sie do tego dostal albo znajomy ?  Nie wiem jak jest w Milionerach, ale teleturnieje "polsatowskie" nawet dzwoniły po 2 miesiącach. W Polsacie robi to wszystko ATM z Wrocławia. Każdy teleturniej tam kręcą. Jak kręcą to zaraz kręcili odcinków na około miesiąca a nawet dwa. Pani dzwoniła zadała chyba 6 pytań, oczekiwała szybkiej odpowiedzi. Później mówi, że udało Ci się i co czy masz czas wpaść do Wrocka na nagranie albo niestety do widzenia. Choć tutaj w Milionerach raczej nie kręcą odcinków na za pas za dużo. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Aha... jak ktoś się dostanie na nagranie to radzę bardzo dobrze przeczytać umowę jaką się podpisuje. Jest dużo klauzul pozbawiających wygranej. ATM dawała umowę na chyba ponad 15 stron. Bardzo cwanie skonstruowana jest. W przypadku podania lub nie podania pewnych informacji mogą pozbawić startującego wygranej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
[ Linked Image] [ Linked Image] Pytanie za 4 tys gosc sie zwraca o pomoc dla publicznosci. Wie ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
[ Linked Image] To nie plik chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
ten program obecnie to jedno wielkie badziewie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
ten program obecnie to jedno wielkie badziewie Badziewie a oglądasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dla mnie jest to program pozbawiony emocji bo nie ma takiej możliwości żeby ktoś nas zaskoczył i wygrał 500.000 lub milion. Gdyby ktoś wygrał tyle to wcześniej byś o tym w prasie czytał (zanim wyemitują program).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
ten program obecnie to jedno wielkie badziewie Badziewie a oglądasz  oglądałem 2 pierwsze odcinki dla Twojej wiadomości
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
większość jak ma 20 tys to ma sraczke...ostatni byłą baba miał1 125 tys i pytanie za 250 tys. Znała odp ale bała się zaryzykować Za dużo pytań odnośnie polityki bieżącej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
większość jak ma 20 tys to ma sraczke...ostatni byłą baba miał1 125 tys i pytanie za 250 tys. Znała odp ale bała się zaryzykować Za dużo pytań odnośnie polityki bieżącej. A ty bys sie nie bal? Moze nie byla zdecydowana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Widzę że narzekacie strasznie na ten teleturniej, ale moim zdaniem i tak jest on najlepszy ze wszystkich. Chyba że bardziej podoba wam się Jaka to melodia lub Koło fortuny z tym dzikusem Tyńcem  Ja tam lubię sobie pozgadywać odpowiedzi, dlatego lubię to oglądać, choć denerwują mnie reklamy, a często też gracze którzy tam są, jak np ten od "nicka" , którego zdjęcie widać pare postów wcześniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
większość jak ma 20 tys to ma sraczke...ostatni byłą baba miał1 125 tys i pytanie za 250 tys. Znała odp ale bała się zaryzykować Za dużo pytań odnośnie polityki bieżącej. A ty bys sie nie bal? Moze nie byla zdecydowana. Oglądała ten film. Jak Urbański podał jej odpowiedź to wszystko ze szczegółami opowiedziała.. cena ryzyka.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|