Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 18 1 2 3 17 18
#1976145 21/01/2008 02:16
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Miesiąc temu wysłałem smsy dostałem info ze wszystko ok i skontaktuje sie ze mna pracwonik tvn i do tej pory cisza. Ktos sie do tego dostal albo znajomy ? wink

Bonus: Unibet
Haz$ #1976214 21/01/2008 02:26
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wczoraj oglądałem Milionerów i nigdy w życiu nie widziałem takiej nudy i bryndzy. Urbański i producenci sprowadzili ten program do dna.

Już wolałbym patrzeć jak farba schnie niż oglądać ten szajs...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Niestety wg mnie pytania nie odpowiadają poziomowi stawki.
Głupie za 500 zł, banalne za 40 tys.

Zobaczymy kto zgarnie milion, ktoś musi bo oglądalność siądzie tak jak w pierwszej edycji...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Drewnaldo, boazerio, sękacz to przydomki jakiego piłkarza: C Grzegorz Rasiak :|

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
no teraz jak ogladam to są banalne pytania
a do mnie nie zadzwonili ;]

Haz$ #1976339 21/01/2008 02:47
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Radio Rydzyka - Pożal sie Boże laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Haz$ również wysłałem, miał się konsultant odezwać, ale też cisza.
Sama formuła teleturnieju to jest wyciąganie kasy z smsów i długie długie bardzo długie reklamy.
A ja tam miliona miałem wygrać. smile


Jeszcze ten Hubert "Czy jesteś pewien" Urbański frown

Haz$ #1976790 21/01/2008 04:24
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by Haz$
Miesiąc temu wysłałem smsy dostałem info ze wszystko ok i skontaktuje sie ze mna pracwonik tvn i do tej pory cisza. Ktos sie do tego dostal albo znajomy ? wink
Nie wiem jak jest w Milionerach, ale teleturnieje "polsatowskie" nawet dzwoniły po 2 miesiącach. W Polsacie robi to wszystko ATM z Wrocławia. Każdy teleturniej tam kręcą. Jak kręcą to zaraz kręcili odcinków na około miesiąca a nawet dwa.
Pani dzwoniła zadała chyba 6 pytań, oczekiwała szybkiej odpowiedzi. Później mówi, że udało Ci się i co czy masz czas wpaść do Wrocka na nagranie albo niestety do widzenia.
Choć tutaj w Milionerach raczej nie kręcą odcinków na za pas za dużo.
pozdr

Vader #1976804 21/01/2008 04:28
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Aha... jak ktoś się dostanie na nagranie to radzę bardzo dobrze przeczytać umowę jaką się podpisuje. Jest dużo klauzul pozbawiających wygranej. ATM dawała umowę na chyba ponad 15 stron. Bardzo cwanie skonstruowana jest. W przypadku podania lub nie podania pewnych informacji mogą pozbawić startującego wygranej.

Vader #2023780 04/02/2008 03:24
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
[Linked Image]

[Linked Image]

Pytanie za 4 tys gosc sie zwraca o pomoc dla publicznosci.

Wie ktos?

Kylo #2023783 04/02/2008 03:28
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
[Linked Image]
To nie plik chyba frown

Kylo #2023789 04/02/2008 03:30
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Znaczy sie za 5 tys.

Kylo #2023800 04/02/2008 03:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
ten program obecnie to jedno wielkie badziewie

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Originally Posted by Piecia
ten program obecnie to jedno wielkie badziewie


Badziewie a oglądasz laugh

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dla mnie jest to program pozbawiony emocji bo nie ma takiej możliwości żeby ktoś nas zaskoczył i wygrał 500.000 lub milion. Gdyby ktoś wygrał tyle to wcześniej byś o tym w prasie czytał (zanim wyemitują program).

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by Noob
Originally Posted by Piecia
ten program obecnie to jedno wielkie badziewie


Badziewie a oglądasz laugh

oglądałem 2 pierwsze odcinki dla Twojej wiadomości

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
większość jak ma 20 tys to ma sraczke...ostatni byłą baba miał1 125 tys i pytanie za 250 tys. Znała odp ale bała się zaryzykować laugh

Za dużo pytań odnośnie polityki bieżącej.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Muczaczo
większość jak ma 20 tys to ma sraczke...ostatni byłą baba miał1 125 tys i pytanie za 250 tys. Znała odp ale bała się zaryzykować laugh

Za dużo pytań odnośnie polityki bieżącej.
A ty bys sie nie bal? Moze nie byla zdecydowana.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Widzę że narzekacie strasznie na ten teleturniej, ale moim zdaniem i tak jest on najlepszy ze wszystkich. Chyba że bardziej podoba wam się Jaka to melodia lub Koło fortuny z tym dzikusem Tyńcem wink
Ja tam lubię sobie pozgadywać odpowiedzi, dlatego lubię to oglądać, choć denerwują mnie reklamy, a często też gracze którzy tam są, jak np ten od "nicka" , którego zdjęcie widać pare postów wcześniej.

Kylo #2023959 04/02/2008 04:11
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Muczaczo
większość jak ma 20 tys to ma sraczke...ostatni byłą baba miał1 125 tys i pytanie za 250 tys. Znała odp ale bała się zaryzykować laugh

Za dużo pytań odnośnie polityki bieżącej.
A ty bys sie nie bal? Moze nie byla zdecydowana.

Oglądała ten film. Jak Urbański podał jej odpowiedź to wszystko ze szczegółami opowiedziała.. cena ryzyka.

Strona 1 z 18 1 2 3 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, latajaca_holenderka, alfa, rafal08, betowiec, Sensei, $-man, bukma, poozon), 2,353 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1