Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 18 1 2 9 10 11 12 13 17 18
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Master.... wklejasz fajne zdjęcia na tym forum, fajne teksty piszesz więc wydaje mi się, że gdy Rockeman i Eksperto (Eksperta smile ) po raz n-ty wkręcają forumowiczów to powinieneś się skapnąć.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by arvid
Master.... wklejasz fajne zdjęcia na tym forum, fajne teksty piszesz więc wydaje mi się, że gdy Rockeman i Eksperto (Eksperta smile ) po raz n-ty wkręcają forumowiczów to powinieneś się skapnąć.
Pomyliłeś Masterów laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by arvid
Master.... wklejasz fajne zdjęcia na tym forum, fajne teksty piszesz więc wydaje mi się, że gdy Rockeman i Eksperto (Eksperta smile ) po raz n-ty wkręcają forumowiczów to powinieneś się skapnąć.

Jakie wkrecanie?? Panie!!!
Na tych typkach to ja pojechalem jeszcze bardziej bo sie zalaplem dopiero na okres 1 na 4:]


Ale Experto obiecal mi koszulke i czapeczke:D
Troche drogo bo za 800 zielonego papieru mialbym tone takich gazdzetow ale teraz jeszcze dolozyl ze mi odblokuja konto ktore mialem na 80 letnia babcie grin
Summa sumarum jestem zadowolony, moge dalej grac i znow dostalem czarodziejski kod wink
Ogolnie polecam, tera Experto zaprosil mnie na Bellize to obgadamy szczegoly jak odrobic kaske;-)


p.s.
Polowie, przynajmniej, osob ktore sie tu wpisaly polecam rzucic granie, naprawde szkoda czasu, bez pewniazkow od pracownikow bukow nie przyszlosci laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Tylko,że to wszystko nie jest takie teraz proste!

Trzeba to ze smutkiem stwierdzić,że opisane powyżej przez wielu

userów przykłady działań jednego tylko-na szczęscie już

zbanowanego- Experto zakłóciły tak dobrze się układające

stosunki polsko-rumuńskie.

Grupa licząca około 1000 oszukanych osób,która okupuje teraz

teren wokół Banku,w którym zdeponowali depozyty z przekonaniem,

że jest to nowe konto Pinnacle a de facto okazało się ono

prywatnym kontem wzmiankowanego zbanowanego-wyparła z tego terenu

grupę zadomowionych tam od kilku lat obywateli Rumunii a nawet

odebrała im ich narzędzia pracy,czyli puszki na datki.

W tej sprawie został wezwany do Ministerstwa Spraw Zagranicznych

Rumunii ambasador Polski w Bukareszcie i musiał obiecać pilne


zajęcie się Warszawy tą sprawą a szczególnie załatwienie

reparacji za okres pozostawania bez pracy grupy turystów z

Rumunii oraz sprawą reperacji ich odzieży uszkodzonej podczas

odsuwania ich od swoich obowiązków w centrum Warszawy.

Sprawy nie są więc tak łatwe ale na dobrej drodze odkąd w to

wszystko włączył się przełożony Experto na mecz.pl w

osobie samego Conrada,który obiecał przełożyć w/w Experto przez

kolano aby ze spodni wyleciało mu to ukradzione siano.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Oj Biszop, zima się kończy a Ty czapeczki bierzesz confused
Experto jest cwaniak i je wszystkim wciska bo następnej zimy będa niemodne- podobno Pinnek cienko przędzie i dlatego ta akcja z lewymi typami. Ale Rafter to rozpracował i gra już odwrotnie. Tu na forum kity wciska , że w kasynie się dorabia , ale on przecież już niejednego buka rozłożył smile

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Oczywiste jest, że agenci buków czają się na każdej stronie tego forum, ale to i tak tylko wierzchołek góry lodowej. Przecież większość aktywnych użytkowników ma konto na BF, gdzie każdy samemu może być bukmacherem. Jakie są gwarancje, że ktoś pisząc podając jakąś rekomendację nie robi podpuchy i nie wystawia jednocześnie na to zdarzenie najwyższego kursu na exchange'ach.

Przykład chociażby pana R., który ma w małym palcu większą wiedzę i kontakty niż 99% userów tego forum w sumie razem wziętych a mimo to bankrutuje raz za razem. Nie wydaje się wam to podejrzane ?! Po prostu namawia naiwnych do podążania za nim, a sam trzepie kasę z wystawianych na te bzdurne typy kursów i mówi że dorobił się na ruletce wink.

Podobnie Conrad, niby śmichy-chichy, a przemycił typ na Elvisa i już kasuje kasę na BF od naiwnych co mu uwierzyli. Tymczasem wiadomo, że Elvis nie żyje od dawna laugh

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Mam kolejną pefffkę... otóż byłem w Szkocji i nagrałem na kamerę Lock Nessa. W tym tygodniu idę stawiać ile tylko się da i gdzie tylko się da, a w przyszłym taśmy z pierwszym nagraniem tej piękności idą do CNN i BBC i buki muszą płacić. smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Jak tak sobie poczytalem dzisiejsze posty to az sie chce krzyczec
"nic sie nie stalo""nic sie nie stalo"- a niestety stalo sie! i jakos nikt nie widzi zagrozen wynikajacych z tak patologiczenj sytuacji gdzie modowie sa pracownikami bukow - a szkoda!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
A ten dalej swoje... laugh

Właśnie między innymi dzięki takim ludziom jak Ty coraz mniej mi się chce dzielić swoimi typami i przemyśleniami na tym forum, ale Ty zapewne uznasz, że to nawet lepiej... smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by tomo
A ten dalej swoje... laugh

Właśnie między innymi dzięki takim ludziom jak Ty coraz mniej mi się chce dzielić swoimi typami i przemyśleniami na tym forum, ale Ty zapewne uznasz, że to nawet lepiej... smile

Tak naprawdę Tomek powiedział prawdę w tych zdaniach, bo jeśli będziecie dalej oczerniać ludzi, którzy robią dobrą robotę to dadzą sobie spokój, ale oczywiście gremlin się ucieszy. Ja wręcz przeciwnie sam walczę ciągle aby w dziale liga polska działo się jak najwięcej aby on żył i był dla ludzi czymś więcej niż działem na forum. Ostatnio mi się udaję a swoimi pasjami odnoście ekstraklasy zarażam innych i wtedy odnoszę sukces.

Także chciałem przypomnieć, że większość modów tak jak ja jest bez partyjna. A słowa niektórych, że my wszyscy pracujemy w firmie bukmacherskiej są wyssane z palca. Ja nigdy takiej oferty nie dostałęm i pewnie nie dostanę.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Tomo jestem ciekaw czym Ty w ogóle tam się zajmujesz? Czy zaprzeczysz, że podstawiasz jakieś lewe typki tu i ówdzie? Wiele tutaj zostało napisane, ale najlepiej było by, gdyby sam zainteresowany powiedział co nieco o swojej roli w Nordicbecie. No chyba, że nie możesz/masz zakazane w kontrakcie/nie chcesz...

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
tomo ciekawe co zrobisz kiedy byk zaproponuje Ci pdolzoenie miny na forum, poczujesz kase i zapewne ulegniesz i gdybym nie wiedzial ze pracujesz u buka to bym ten typ zagral bo wiem, ze niezle Ci idzie i nie grasz byle czego ale to raczej forma przeszla.

Jest zagrozenie czy nie? Sami sobie odpowiedzcie, tylko nie psizcie, ze ktos nie musi grac bo w dalszym caigu nie wiemy kto pracuje dla buka a kto nie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by tomo
A ten dalej swoje... laugh

Właśnie między innymi dzięki takim ludziom jak Ty coraz mniej mi się chce dzielić swoimi typami i przemyśleniami na tym forum, ale Ty zapewne uznasz, że to nawet lepiej... smile
a tak bo mam szczegolny powod!! kiedy w temacie Euroliga wysunolem swoje podejrzenia ze ktos na forum dziala na dwie strony - oczywiscie zaraz Ty sie zjawiles z ostrzezeniem !!!!!!!! sprawdz sobie to bylo 5.12 wiec w tej sytuacji czuje sie ofiara wlasnie tak patologicznej sytuacji!!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by MasterFlamaster
Tomo jestem ciekaw czym Ty w ogóle tam się zajmujesz? Czy zaprzeczysz, że podstawiasz jakieś lewe typki tu i ówdzie? Wiele tutaj zostało napisane, ale najlepiej było by, gdyby sam zainteresowany powiedział co nieco o swojej roli w Nordicbecie. No chyba, że nie możesz/masz zakazane w kontrakcie/nie chcesz...

a jak myslisz po co buki angazuja ludzi, ktorzy potrafia ich ogrywac?

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Zadalem pyt. po to aby otrzymac odpowiedz a nie inne pytanie, ponadto pytalem tomo a nie Ciebie.

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Originally Posted by Conrad
Mam kolejną pefffkę... otóż byłem w Szkocji i nagrałem na kamerę Lock Nessa. W tym tygodniu idę stawiać ile tylko się da i gdzie tylko się da, a w przyszłym taśmy z pierwszym nagraniem tej piękności idą do CNN i BBC i buki muszą płacić. smile

Nie stawiaj Conrad ! Po pierwsze wykpia cie palpable error [Loch Ness]. Po drugie te jezioro widzialy miliony wink Kase to mozesz zgarnac za Nessie tongue

PS. W powazniejszym tonie to nie o pewniaki tu chodzi jak zauwazyli niektorzy, a o wymiane info, szybsza reakcje itd. Ktos napisal, co kogo obchodzi jak samemu zagrasz i co sie stanie z kursem pozniej... Wyobraz sobie przypadek, ze nastepnym razem nie bedziesz w tej garstce szczesliwcow i wtedy kazdy dodatkowy czas na zagranie bedzie dla Ciebie na wage zlota [kursu] + wiele innych aspektow, o ktorych nikt tu nie bedzie szerzej dyskutowal.

PS2. Pamietam goscia o podobnym niku do Experto i jakies serie , nie wygrane w MLB Nowego Yorku laugh Ale to pewnie zbieznosc nikow tylko, choc PP wystawia teraz sporo gadzetow z mikro limitami to moze stad zainteresowanie takim asem tongue

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by Ignorator
Ja nigdy takiej oferty nie dostałęm i pewnie nie dostanę.
.::Think Twice::. Ignorator.
juz to raz pisałes... chcesz to wyartykuowac aby Cie wreszcie jakis buk zwerbował ? wink
spokojnie Panowie, temat rzeka i nie ma sie co sprzeczac, sa w firmach, nie sa, a co to zmieni ?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by RoccoRunner
tomo ciekawe co zrobisz kiedy byk zaproponuje Ci pdolzoenie miny na forum, poczujesz kase i zapewne ulegniesz i gdybym nie wiedzial ze pracujesz u buka to bym ten typ zagral bo wiem, ze niezle Ci idzie i nie grasz byle czego ale to raczej forma przeszla.

Jest zagrozenie czy nie? Sami sobie odpowiedzcie, tylko nie psizcie, ze ktos nie musi grac bo w dalszym caigu nie wiemy kto pracuje dla buka a kto nie.

Wiesz problem jest taki, że ty Tomka nie znasz a ja tak. Nigdy dla marnych kilku groszy nie zrobiłby takiej rzeczy, bo naprawdę ostatnią rzeczą na jakiej mu zależy są pieniądze, ale skąd ty możesz to wiedzieć smile

Tak naprawdę nie trudno odnieść tutaj wrażenia, że kilku userów zrobiło sobie nie złą jazdę na tomie i Experto. Pozostaje pytanie czy są uprawnieni do takich osądów, bo ci dwaj użytkownicy zrobili więcej dla forum mecz.pl niż nawet pięciu czy sześciu narzekających.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Ignorator nie pytalem Ciebie a Ty znow po raz enty robisz za adwokata, placi Ci ktos?

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Jasne, ze nie zalezy mu na kasie to niech odda na cele charytatywne skoro mu kasa nie potrzebna, co Ty opowiadasz za bajki ...

Strona 11 z 18 1 2 9 10 11 12 13 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1