Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 20 1 2 5 6 7 8 9 19 20
19_OuLu_88 #2031678 06/02/2008 23:00
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by 19_OuLu_88
Panowie mam problem z tą firmą!!Wpłacvałem kiedys 20E i mi konto zablokowali laugh nie wiem o co im chodzi,trzeba jakiś skan przesłać czy co??Miał ktos taki sam problem??


dziwna sytuacja ja wypłacałem nie wpłacając nic i żadnych skanów nie chcieli

Bonus: Unibet
Hajzel #2031692 06/02/2008 23:09
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
a ja przed wypłatą musiałem im wysłać skan dowodu i r-ku...

Mr_Andrew #2031697 06/02/2008 23:14
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Pewnie jest tak że "weryfikacja tożsamości" nie obejmuje startych klientów tylko tych którzy niedawno się rejestrowali. Może też być tak że akurat na Ciebie trafiło - kiedyś jakiś buk mi napisał że zdarza mu się wyrywkowo poprosić danego klienta o potwierdzenie tożsamości (skany itd.) i że to jest normalne.

A swoją drogą, to co to za problem wysłac skan dowodu osobistego. Niedawno kupiłem sobie super skaner za grosze i jak mnie proszą o skan dowodu to wysyłam im w 2min ooo

DJ SOSNA #2031704 06/02/2008 23:16
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Przecież nie napisałem, że to jakikolwiek problem...gość się pytał, to mu odpowiedziałem tongue

Mr_Andrew #2031721 06/02/2008 23:23
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Dzięki chłopy!!Musiałem im napisać w mailu dane ale odrazu wysyłam skan dowodu smile thanks

Mr_Andrew #2031722 06/02/2008 23:24
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
źle mnie zrozumiałeś Mr_Andrew - mówiłem ogólnie nie do Ciebie piwo

zresztą ten temat (dlaczego muszę im wysyłać skan?!?! itd.) przewija się w każdym temacie w tym dziale i to jest dla mnie dziwne confused


DJ SOSNA #2031769 06/02/2008 23:51
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
piwo

Mr_Andrew #2031775 06/02/2008 23:55
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Muszę przyznać, że support mają pierwsza klasa. Założyłem tam konto, nie pamiętając o tym, że kiedyś już tam miałem (ani danych do niego też nie pamiętałem). Załatwienie tego drogą mailową zajęło jakieś 20min (w ten czas 3 moje maile i 3 ich odpowiedzi) - stare konto usunęli, nowe zostawili.

Support piwo

Bzyku #2031885 07/02/2008 01:13
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Może i tak ale znowu cos im odwalilo laugh wyslalem skan itp oni odblokowali potem nie moglem sie zalogowac na dobre haslo to prypomnienie wzialem i oni podeslali jakies haselko i wtedy moglem zmienic na swoje...zmienilem na swoje haslo i znbowu mam zablokowane konto laugh to mnie zaczyna wnerwiac??o co im teraz chodiz??

19_OuLu_88 #2035120 08/02/2008 00:05
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Jak dlugo w przyblizeniu idzie pierwsza wyplata na mb ?

kadus #2035124 08/02/2008 00:07
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by kadus
Jak dlugo w przyblizeniu idzie pierwsza wyplata na mb ?

24h

Hajzel #2041620 09/02/2008 19:03
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Zlozylem prosbe o wyplate , 24h pozniej pan z obslugi kazal wyslac dowod , wyslalem , po kolejnych 24h pan z obslugi napisal, ze dowod jest ok ale potrzebuja jeszcze jednego dokumentu potwierdzajacego tozsamosc, wyslalem fakture , po kolejnych 24h , pan znowu napisal ze potrzebuja dokumentu. Ja sie pytam WTF z tym bukiem ? Nie mogli od razu napisac ze chca 3 dokumentow ? :|

kadus #2043610 10/02/2008 02:03
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
I jak tam kadus sukcesy z wyciągnięciem pieniędzy;)

Ja zrobiłem wpłatę z netellera, zleciłem wypłatę i cisza, narazie ani pieniędzy ani kontaktu od supportu a już drugie 24h leci.

Pożyjemy zobaczymy, tylko kasę mam zamrożoną wink

Coronach #2044627 10/02/2008 06:33
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Coronach
I jak tam kadus sukcesy z wyciągnięciem pieniędzy;)

Ja zrobiłem wpłatę z netellera, zleciłem wypłatę i cisza, narazie ani pieniędzy ani kontaktu od supportu a już drugie 24h leci.

Pożyjemy zobaczymy, tylko kasę mam zamrożoną wink

ciagle czekam , wyslalem im te 3 dokumentym ale juz od 12h cisza , mam nadzieje ze wyplaca , bo 300 zl piechota nie chodzi , you know what I mean smile , pozdro , zycze powodzenia zią wink

kadus #2044940 10/02/2008 08:33
Dołączył: Nov 2007
Posty: 260
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 260
ja zleciłem we wtorek wypłate na moneybookers. W srode dostałem maila zeby przysłać im dokument i jakąs fakture. Wysłałem im dowód i prawko i w czwartek przesłali mi kase.

pawelyo #2045743 10/02/2008 20:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Dobra, w końcu dostałem maila że w ich accounts department nie ma nikogo do poniedziałku, i że pieniądze mi prześlą w poniedziałek.

Także myślę że to dotyczy również Ciebie kadus.

Coronach #2047394 11/02/2008 01:00
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak, akurat trafiliście na weekend, nawet jeśli w piątek rano wysyłaliście to tam jest +10 godzin do przodu.

Conrad #2049558 11/02/2008 17:08
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
wyplata doszla o 6:57 naszego czasu wink

kadus #2103960 27/02/2008 00:31
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136
Likes: 9
Bardzo podoba mi sie podejscie firmy Centrebet do weryfikacji swoich klientow. Po wyslaniu scanow i zweryfikowaniu konta, gracz otrzymuje freebet w wysokosci 10eur na co chce. Zeby tak kazdy buk podchodzil do tego to byloby rewelacyjnie. Jak widac inni moga sie narazie od nich uczyc wink

rymoholik #2105535 27/02/2008 05:41
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak, to jest rzeczywiście buk, który na poważnie traktuje graczy. piwo

Innym nawet do głowy nie przyszło, by za tak zwykłą sprawę jak weryfikacja konta... dać coś ekstra klientowi za te kilka minut, które musi temu poświęcić. Bardzo fajna sprawa i według mnie tak powinien postąpić każdy buk.

Strona 7 z 20 1 2 5 6 7 8 9 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,686 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,059
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1