Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#203219 28/06/2003 04:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich użytkowników forum, a szczególnie osoby, które chętnie typują zdarzenia under/over. Chciałbym zaprosić te osoby do uczestnictwa w konkursie, który postaram sie zorganizować i poprowadzić. Główną nagrodę w konkursie UNDER/OVER TIPS stanowi 25 Euro lub równowartość tej sumy. Poniżej przedstawiam regulamin i proszę o zapoznanie się z nim przed zgłoszeniem się do konkursu.

REGULAMIN:

1. Czas trwania konkursu: 1 lipiec - 31 grudzień 2003
2. Nagroda: 25 Euro
3. Liczba uczestników: 50 (decyduje kolejność zgłoszeń)
4. Uczestnik podaje 5 typów u/o tygodniowo
5. Wszystkie kursy pochodzą z firmy Gamebookers.
6. Typ podajemy najpóźniej 1h przed rozpoczęciem zdarzenia, w następującej formie:

Sobota 28/06/03 21:00 Francja - Kolumbia under 2,5 1,75

7. Podajemy tylko typy under/over !!
8. Minimalny kurs wynosi 1,5 !!
9. Nie można edytować wiadomości z typami !!
10. Stawka na każde zdarzenie wynosi 1 jednostkę, a więc w wypadku nietrafienia typu budżet zmniejsza się o 1 jednostkę, a w wypadku trafienia 1 jednostkę mnożymy przez kurs.
11. Wygrywa ta osoba, która w podanym okresie czasu zgromadzi największy budżet.
12. Co tydzień w niedzielę wieczorem będę podawał klasyfikację konkursu.
13. Wszelkie pytania i uwagi prosze zamieszczać w tym temacie!!

To by było chyba na tyle.....

Czekam na zgłoszenia

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Hmm ja przyjade za 2 tygodnie i jesi mozna wtedy zaoczoc z stanem 0 to gram od tamtego momentu bede dawal typy

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Jo sie zapisuja,tylko nie wiem czy te 50osób uzbierasz.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Zglaszam sie

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Wchodze w to.

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Spróbuję szczęscia!
Od razu pytanie: czy podajemy dokładnie czy max. 5 typów/tydzień? Co dzieje się gdy ktos wyśle np. 4 typy? Myślę że to dość istotna kwestia.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Pitterson, podajemy dokladnie 5 typów tygodniowo, z tym, ze każde zdarzenie musi odbywać się w innym dniu!!

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
A co mi szkodzi, tym bardziej, że lubię grać under/over. Dwa pytania:
1) Rozumiem, że można grać każdą dyscyplinę tzn także np. hokej który około paździrnika ruszy?
2) Co do punktów za trafiony typ to piszesz " a w wypadku trafienia 1 jednostkę mnożymy przez kurs. Czyli za trafiony kurs np. 1.6 dodajemy 1.6 pkt? Bo chyba sensowniej już być konsekwentnym (po tym jak za nie trafiony jest -1)i liczyć czysty zysk czyli dodać 0.6

Pozdrawiam

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Zgłaszam się bo często gram over/under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Zgłaszam się, jednak mam pytanie - po co aż 100 jednostek jeżeli 1 typ to 1 jednostka?

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał klopsikus:
[qb]A co mi szkodzi, tym bardziej, że lubię grać under/over. Dwa pytania:
1) Rozumiem, że można grać każdą dyscyplinę tzn także np. hokej który około paździrnika ruszy?
2) Co do punktów za trafiony typ to piszesz " a w wypadku trafienia 1 jednostkę mnożymy przez kurs. Czyli za trafiony kurs np. 1.6 dodajemy 1.6 pkt? Bo chyba sensowniej już być konsekwentnym (po tym jak za nie trafiony jest -1)i liczyć czysty zysk czyli dodać 0.6

Pozdrawiam[/qb]
Tak, można grac każdą dyscyplinę!!
Liczymy tylko czysty zysk!!!

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor:
[qb]Zgłaszam się, jednak mam pytanie - po co aż 100 jednostek jeżeli 1 typ to 1 jednostka?[/qb]
Bardzo trafna uwaga!! Każdy zaczyna z bilansem 0.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Quote
Oryginalnie wysłał Stalowiec:
[qb]
4. Uczestnik podaje 5 typów u/o tygodniowo (max. 1 typ na dzień)
[/qb]
Zgłaszam się

Tylko pytanie dotyczące punktu 4 regulaminu. Jak podaje jeden typ tygodniowo to musi być on na mecz rozgrywany w ten sam dzień. To trochę bezsensu by było bo jak mam w poniedziałek do wyboru 4 under/over a w weekend 50. Powinno pozostać te 5 typów i każdy podaje je kiedy chce, nawet wszystkie w jednym poscie. Twój konkurs, twoj wybor.

Pozdro

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Goget:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Stalowiec:
[qb]
4. Uczestnik podaje 5 typów u/o tygodniowo (max. 1 typ na dzień)
[/qb]
Zgłaszam się

Tylko pytanie dotyczące punktu 4 regulaminu. Jak podaje jeden typ tygodniowo to musi być on na mecz rozgrywany w ten sam dzień. To trochę bezsensu by było bo jak mam w poniedziałek do wyboru 4 under/over a w weekend 50. Powinno pozostać te 5 typów i każdy podaje je kiedy chce, nawet wszystkie w jednym poscie. Twój konkurs, twoj wybor.

Pozdro[/qb]
Mozna podac wszystkie typy w jednym poście, ale każde z nich musi odbywać się w innym dniu tygodnia!!!

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Quote
Oryginalnie wysłał Stalowiec:
[qb]Pitterson, podajemy dokladnie 5 typów tygodniowo, z tym, ze każde zdarzenie musi odbywać się w innym dniu!![/qb]
Tak, wiem że podajemy 5 typów.
Może się jednak zdarzyć, że ktoś poda tylko 4 (bo np. siadł mu internet lub podczas wypłaty kasy w Profie na Dworcu Centralnym obili mu buźkę i został hospitalizowany), to ten jeden niepodany typ liczy się jako -1 czy 0 pkt?
Osobiście proponuję -1 ale to Twój konkurs, więc proszę żebyś napisał co postanowiłes.
Dziękuję.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
Zgłaszam się i popieram poprzednika ,wydaje mi się że 5 typów każdy powinien sobie sam rozłożyć

Dołączył: Mar 2003
Posty: 174
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 174
Zglaszam sie.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
W takim wypadku się wycofuje. Nie wiem czemu upierasz się tak przy tych typach każdy w innym dniu. Na 7 dni tygodnia musze wybrać typy z 5 róznych dni. We wtorki, czwartki, poniedziałki typów under/over w ofercie sczególnie w okresie wakacji jest strasznie mało. W sobote i w niedziele gra większość lig gdzie spokojnie tylko w jednym z tych dni można łatwiej wybrać niż przez cały tydzień. Tak jak mówiłem twój konkurs, jak innym nie przeszkadza ten zapis, to niech grają ja pozostaje życzyć wszystkim powodzenia.

Pozdro

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
mogę się założyć o niezłą kasę żew czasie wakacji będą takie mecze że nie będzie w czym wybrać a jeśli już to będą ligi z singapuru czy australii o których niewielu z nas ma jakiekolwiek pojęcie że nie wspomnę 3 i 4 lidze duńskiej czy norweskiej
ten punkt jest do d...y (znaczy się do duszy sobie zaraz nie pomyśl...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) zmień go na trzy typy przynajmniej do września kiedy ruszają rozgrywki ligowe innych krajach i będzie czym grać
przemyśl to inaczej takie ograniczenie niema sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Pitersson:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Stalowiec:
[qb]Pitterson, podajemy dokladnie 5 typów tygodniowo, z tym, ze każde zdarzenie musi odbywać się w innym dniu!![/qb]
Tak, wiem że podajemy 5 typów.
Może się jednak zdarzyć, że ktoś poda tylko 4 (bo np. siadł mu internet lub podczas wypłaty kasy w Profie na Dworcu Centralnym obili mu buźkę i został hospitalizowany), to ten jeden niepodany typ liczy się jako -1 czy 0 pkt?
Osobiście proponuję -1 ale to Twój konkurs, więc proszę żebyś napisał co postanowiłes.
Dziękuję.[/qb]
Jesli ktos nie poda 5 typow tygodniow, to każdy niepodany typ liczy sie jako typ nie trafiony

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, forty, rafal08, $-man, rymoholik, Sensei, aker, burbon, ANZELMO), 1,777 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,585
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1