Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 24 1 2 3 4 23 24
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
http://sport.onet.pl/0,1248723,1685554,wiadomosc.html

- Jeden z moich zawodników odmówił dzisiaj wyjścia na parkiet. Nie chce podawać jego nazwiska. Wystarczy spojrzeć w statystyki, zobaczycie liczbę minut poszczególnych graczy i wiadomo o kogo chodzi - powiedział na konferencji prasowej trener Radosław Czerniak.

Prawdopodobnie Gornik znow bedzie oslabiony, zachowanie kibicow niestety pilkarscy goscie zaczeli szopke robic w hali i trzeba zaczac z tym walczyc powaznie frown

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
pierwsza część twojej wypowiedzi prawdziwa , natomiast druga nie , prosiłbym nie wprowadzać w błąd i nie wypisywać swoich przeczuć .
Górnik dziś wychodzi w najmocniejszym składzie - a jeszcze na marginesie - Górnik Wałbrzych dopingują ludzie zarówno na piłce nożnej i koszu - to ci sami kibice
( choć ochroniarz pijany z ostrego rowu okładający dziewczynę z Wałbrzycha to chyba nie jest również dobry przykład do naśladowania)
O kibicach proszę już nie pisać.
Także o to kto wystawił kursy czy ktoś coś zablokował proszę pytać na quasi czacie a nie tutaj

Last edited by zw1; 06/02/2008 21:40.
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dobra, dawno nic nie pisałem, więc czas coś spłodzić smile

Mecze z Toto - Mixa, nie chce mi się grzebać w necie po prostu.

Polonia Warszawa-Stal Ostrów Wlkp. / 1 / 2.45

Za drobne można spróbować. Po kursie 1.55 bym na wyjeździe na Stal niestety nie postawił. Ostatnie wyniki no powiedzmy sobie szczerze średnie, a Polonia łatwo skóry nie sprzeda we własnej hali.

Richardson-Szawarski KL / 1 / 1.50

Od czasu kiedy to minęła era super strzelb Polonii (Riviera, Riley, Richardson) to właśnie Richardson gra najrówniej zdobywając najwyższe ilości punktów. Stal pod koszem jeszcze chyba nie wygląda tak jakby tego wszyscy oczekiwali, tym większa szansa na trafienie typu.

Polpak Świecie-Azs Koszalin H(0-7) / 2 / 1.90

Polpak ostatnio gra niezłą mizerię. Nie zdziwię się jak i dzisiaj nie będzie im łatwo pokonać Koszalin. Handi nawet, nawet. Można spróbować. Coś czuję, że gracze będą chcieli się pozbyć serbskiego Fidela Castro laugh Niby on jest spokojny o swoją posadkę, ale to jedynie brednie i jego optymizm smile Medeński zapewne po kolejnej wtopie zdecyduje się na zmiany.

Do tego over 152 pkt w meczu. Oba zespoły raczej ofensywne , linia do przekroczenia. AZS swoje rzuci zawsze, a Polpak żenady z Kwidzyna nie powtórzy.


Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
Polpak gra mizerie za to AZS gra swietnie , AZS to tylko rzuty za 3 a nie na swojej hali nie sa tacy mocni Thompson i Burn to dwaj gracze ktore stanowia o sile bo Resse gra padake Bacik jest na 15 minut ten nowy nic swietnego . Polpak wygra dzis bo maja lepszy sklad i wkoncu musza przelamac zla passe. Brkic Dixon Hicks Kikowski do boju.
co do Poloni zgodze sie , nie oplaca sie grac STali na wyjezdzie szczegolnie ze oni graja przez caly mecz w 7 -8 . w Poloni ostatnio slaby Miller , nie rozpoznaje gracza wychudł wybladł , gdzie jego dobra gra w obornie gdzie jego manewry pod koszowe z odejsciemdo tylu i rzutem . Szkoda ze nie ma Riveiry zamiast niego jest Greg ale nie to samo Harrigton boji sie rzucac . Lucas dobry cener pomaga troche Paulowi , mecz na styku gralbym + 5 na Polonie.
Śląsk Wrocław - Prokom Sopot 1
Dziś w hali spodziewany jest nadkomplet publicznosc doping lepszy niz na Stali. Wielki mecz we Wrocławiu , Prokom to juz nie ten sam Prokom co rok temu z pewnymi zawodnikami jak Dalmau Hukiciem Besokiem Andersenem , to oni zapewniali zwycięstwa Prokomowi. Z tego skladu zostal Slanina i to jego najbardziej sie obawiam bo Gurovic choc zaczal grac lepiej ten sezon ma spalony . Uwazam ze nie potrafi mijac normalnych graczy z pozycji 3 a napewno nie bedzie mijal Aivarasa ktory jest dobrym obrońcą , to Kiausas bedzie mijal go . Slanine pokryje Torrel Martin ktory nalezy do bardzo dobrych obrnocow i mysle ze nie narzuca nam duzo punktow chyba ze znowu dziecko mu sie narodzilo . Pod koszem walka Jovo z Homanem zapowiada sie cieawie choc musze przyzna ze zawodnik prokmu jest mocniejszy szczegolnie w ataku , gra tylem do kosza to jego specjalnosc silny center bedzie duzo problemow. w Ataku jezeli Hoamn zagra mądrze i nie będzie sie kotłowal tylem do kosza tylko go wyciagnie spod pudla i zagra jeden na jeden powinno byc lzej , bo Jovo do najszybszych nie nlezy , Papa nie widzialem i tego nowe Simonas Serapinas'a tez nie widzialem. Tego drugiego nie ma sie zbytnio co obawiac gra malo i z Czarnymi zaliczyl ladna padake. Pap to cener pewnie na poziomie Jovo moze troche slabszy , licze dzis na pare rozgrywajkow Śląska ktora jez lepsza od Prokomu Milici i Harssis sa przecitni , na Torela Martina Hasana Tomczyka Stevicia Homana Kiausasa i Giedre.
My liczymy na Was , wy mozecie liczyć na nas , dziś damy z siebie wszytko na trybuach.

Mozliwe ze Górnik wygra i dobry kurs do wzięcia ale nie gram ich. Montgomery to za malo żeby mnie przekonać

Dołączył: May 2005
Posty: 68
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 68
Post deleted by zw1

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Polpak za 1.20-1.30? Dobry zart. Usmialem sie.

AZS gra w streetballa, slaba obrona i rzuty z dziwnych pozycji ale przeciez zdarzaja sie mecze takie jak z Anwilem, kiedy bedzie seria trojek - mecz moze sie roznie potoczyc. Polpak gra bardzo slabo, Uvalin nie ma zadnego pomyslu na gre, bezradnosc w meczu ze Slaskiem i Czarnymi byla momentami przerazajaca. W tej chwili tylko Hicks jest graczem wyrozniajacym sie. Seria trojek Koszalina jest realna, myslisz sie, ze o sile decyduje DJ + Burns. W kazdej chwili Reese moze zaskoczyc (potencjal ma), Bacika nie lekcewazylbym, ponadto zapominasz o nowym Amerykaninie, ktory z nienajgorszej strony pokazal sie w meczu ze Slaskiem i przede wszystkim Arabas, jego rowniez stac na 20 oczek w meczu i to kolejny gracz do trojek.

Kurs na Polpak jest najsmieszniejszy ze wszystkich jakie dzis widzialem (ze wszystkich sportow oferowanych) jednoczensie handi na AZS za male bo stac ich na totalan kaszane, mecz nie do gry.

Zaryzykowalbym Polonie, dobry mecz we Wloclawku, przynajmniej momentami. Stal slabe wyjazdy (Kwidzyn, Kolobrzeg, Wroclaw) rowniez brak Coty, 2.30 w bwin Polonia wg. mnie do wziecia.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Panowie pilne pytanie mozna grac w Mixie single na DBL bo
dlugo tam nie gralem a zaraz wychodze wyslac ?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Originally Posted by wer890
Polpak gra mizerie za to AZS gra swietnie , AZS to tylko rzuty za 3 a nie na swojej hali nie sa tacy mocni Thompson i Burn to dwaj gracze ktore stanowia o sile bo Resse gra padake Bacik jest na 15 minut ten nowy nic swietnego . Polpak wygra dzis bo maja lepszy sklad i wkoncu musza przelamac zla passe. Brkic Dixon Hicks Kikowski do boju.
co do Poloni zgodze sie , nie oplaca sie grac STali na wyjezdzie szczegolnie ze oni graja przez caly mecz w 7 -8 . w Poloni ostatnio slaby Miller , nie rozpoznaje gracza wychudł wybladł , gdzie jego dobra gra w obornie gdzie jego manewry pod koszowe z odejsciemdo tylu i rzutem . Szkoda ze nie ma Riveiry zamiast niego jest Greg ale nie to samo Harrigton boji sie rzucac . Lucas dobry cener pomaga troche Paulowi , mecz na styku gralbym + 5 na Polonie.
Śląsk Wrocław - Prokom Sopot 1
Dziś w hali spodziewany jest nadkomplet publicznosc doping lepszy niz na Stali. Wielki mecz we Wrocławiu , Prokom to juz nie ten sam Prokom co rok temu z pewnymi zawodnikami jak Dalmau Hukiciem Besokiem Andersenem , to oni zapewniali zwycięstwa Prokomowi. Z tego skladu zostal Slanina i to jego najbardziej sie obawiam bo Gurovic choc zaczal grac lepiej ten sezon ma spalony . Uwazam ze nie potrafi mijac normalnych graczy z pozycji 3 a napewno nie bedzie mijal Aivarasa ktory jest dobrym obrońcą , to Kiausas bedzie mijal go . Slanine pokryje Torrel Martin ktory nalezy do bardzo dobrych obrnocow i mysle ze nie narzuca nam duzo punktow chyba ze znowu dziecko mu sie narodzilo . Pod koszem walka Jovo z Homanem zapowiada sie cieawie choc musze przyzna ze zawodnik prokmu jest mocniejszy szczegolnie w ataku , gra tylem do kosza to jego specjalnosc silny center bedzie duzo problemow. w Ataku jezeli Hoamn zagra mądrze i nie będzie sie kotłowal tylem do kosza tylko go wyciagnie spod pudla i zagra jeden na jeden powinno byc lzej , bo Jovo do najszybszych nie nlezy , Papa nie widzialem i tego nowe Simonas Serapinas'a tez nie widzialem. Tego drugiego nie ma sie zbytnio co obawiac gra malo i z Czarnymi zaliczyl ladna padake. Pap to cener pewnie na poziomie Jovo moze troche slabszy , licze dzis na pare rozgrywajkow Śląska ktora jez lepsza od Prokomu Milici i Harssis sa przecitni , na Torela Martina Hasana Tomczyka Stevicia Homana Kiausasa i Giedre.
My liczymy na Was , wy mozecie liczyć na nas , dziś damy z siebie wszytko na trybuach.

Mozliwe ze Górnik wygra i dobry kurs do wzięcia ale nie gram ich. Montgomery to za malo żeby mnie przekonać

A Martin to kolano kupila sobie nowe gdzies na gieldzie we Wroclawiu? Z tego co wiem to mu wiezadelka boczne strzelily i ma przerwe spora, ale to bylo juz wiadomo przed koszalinem... wiec nie wiem skad tu o Martinie jakies wstawki. JA osobiscie gram dzie Prokom+ prawdopodobnie Czarni w dodatnim. pozdro

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Originally Posted by AL_Nadal
Panowie pilne pytanie mozna grac w Mixie single na DBL bo
dlugo tam nie gralem a zaraz wychodze wyslac ?

Można

Dołączył: May 2006
Posty: 458
addict
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 458
ASCO Slask Wroclaw - Prokom Trefl Sopot typ 2 kurs 1,54 expekt.

Mistrz Polski zawita do Wrocławia w roli faworyta. Co moim przemawia za Prokomem w tym spotkaniu:

Po pierwsze ostatnio dobra dyspozycja, mecz z Llubljana wypadł całkiem niezle. Dobre zawodny Milana, który trafiał pod kryciem tak jak lubi do tego moc pod koszem Pape + Stanojevic.

Po drugie Prokom pauzował w ostatniej kolejce ligowej i napewno ta przerwa pomogła w przygotowaniu do dzisiejszego meczu.

Po trzecie kieruje sie przeczuciem że dzis albo Milan bedzie nie do powstrzymania albo Donatas przymopni sie wrocławskim kibicom (8/9 za 3 pkt w ostatnim spotkaniu)Atmosfera sprzyjac będzie zawodnikom tego pokroju, ktorzy nie boja sie wziasc cieżau gry na siebie, a Prokom moim zdaniem ma wiekszą siłe ataku.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Oficjalnie przepraszam za swoja wypowiedz co do Martina, ale wszycy podawali ze ma 1-2 miesiace pauzowac, a on gra dzis shocked
Jeszcze o godzinie 17 pytalem znajomego z Plk.pl czy zagra i powiedzial ze napewno nie...
pozdrawiam

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Nic sie nie stalo ja wiedzialem ze Torri zagra na bank juz
w niedziele smile i gra kapitalnie oby poprowadzil WKS do zwyciestwa

Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
jak czytasz jakies slabe strony to nie wiedziales ze Martin ma lekką kontuzje i dzis z Atkinsem wygrali mecz , cala druzyna zagrala fenomenalnie i pojechali po mistrzu Polski , ten mistrz to opiera swoja siłe na 2-3 graczach Slanina gruovic i koniec brak zespolu brak taktyki i tyle . Śląsk !!!!
Dzis typy ladnie 3/3 choc Świecie wygralo tylko jednym pkt.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
To co robił Atkins.. Bajka.. 11 as, 9 przech....

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Originally Posted by wer890
jak czytasz jakies slabe strony to nie wiedziales ze Martin ma lekką kontuzje i dzis z Atkinsem wygrali mecz , cala druzyna zagrala fenomenalnie i pojechali po mistrzu Polski , ten mistrz to opiera swoja siłe na 2-3 graczach Slanina gruovic i koniec brak zespolu brak taktyki i tyle . Śląsk !!!!
Dzis typy ladnie 3/3 choc Świecie wygralo tylko jednym pkt.

Artykul z Gazety Wroclawskiej z 1.09.09


Bardzo zła sytuacja wygląda z Amerykaninem - Martin "zblokował sobie kolano. Wyglądało to bardzo strasznie i musiało to być bardzo bolesne - opisuje dyrektor sportowy Śląska Łukasz Orzeł. Koszykarz na pewno ma zerwane więzadłą krzyżowe poboczne i nie wiadomo kiedy powróci do gry. Martin w tegorocznym sezonie spisuje się znakomicie i ewentualny brak w następnych miesiącach mógłby być sporym utrudnieniem dla szkoleniowca Śląska - Rimasa Kurtinaitisa.

Po tym artykule zaden z serwisow o polskiej koszykowce nie poinformowal ze Martin wraca do gry. Wyglada na to ze Slask jakies bajki podawal do prasy. Co samego meczu to Prokom przegral
ten mecz na wlasnej tablicy, przy prowadzeniu 3 oczkami daja zebrac Steviciowi i dobic z faulem, no i kluczowe 2 zbiorki w jednej akcji na okolo 2 min do konca przy plus 1. A o Pacesasie nie wspomne bo sobie czasu nie zostawil na ostatnie akcje hahaha. pozdro

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by shane
Dobra, dawno nic nie pisałem, więc czas coś spłodzić smile

Mecze z Toto - Mixa, nie chce mi się grzebać w necie po prostu.

Polonia Warszawa-Stal Ostrów Wlkp. / 1 / 2.45

Za drobne można spróbować. Po kursie 1.55 bym na wyjeździe na Stal niestety nie postawił. Ostatnie wyniki no powiedzmy sobie szczerze średnie, a Polonia łatwo skóry nie sprzeda we własnej hali.

Richardson-Szawarski KL / 1 / 1.50

Od czasu kiedy to minęła era super strzelb Polonii (Riviera, Riley, Richardson) to właśnie Richardson gra najrówniej zdobywając najwyższe ilości punktów. Stal pod koszem jeszcze chyba nie wygląda tak jakby tego wszyscy oczekiwali, tym większa szansa na trafienie typu.

Polpak Świecie-Azs Koszalin H(0-7) / 2 / 1.90

Polpak ostatnio gra niezłą mizerię. Nie zdziwię się jak i dzisiaj nie będzie im łatwo pokonać Koszalin. Handi nawet, nawet. Można spróbować. Coś czuję, że gracze będą chcieli się pozbyć serbskiego Fidela Castro laugh Niby on jest spokojny o swoją posadkę, ale to jedynie brednie i jego optymizm smile Medeński zapewne po kolejnej wtopie zdecyduje się na zmiany.

Do tego over 152 pkt w meczu. Oba zespoły raczej ofensywne , linia do przekroczenia. AZS swoje rzuci zawsze, a Polpak żenady z Kwidzyna nie powtórzy.
Fajnie sobie sprawdzic wyniki a pozniej poczytac analizy :-) Ogolnie od pewnego czasu nie gram DBE, ale widze,ze SHANE wraca do formy, wiec moze niebawem sie skusze. Chcialem jedynie pogratulowac 4/4 ze sredenim kursem 1,93 Gratuluje piwo

Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W tej kolejce odbędzie sie jedno bardzo ciekawe spotkanie Turowa ze Śląskiem Wrocław , jestem kibciem z Wrocławia ale obiektywnie patrząc bedzie to cięzki mecz od pewnego czasu Loganowi juz tak nie idzie jeżeli powstrzymamy Kelatiego myśle ze mozemy pokonać Turów.
Ja odpuszczam to spoktanie choc gralbym Śląsk +4,5

POlfarma - Górnik 1(-5.5) 1.8

Jakj dla mnie najpewniejszy typ na sobotnią DBE , gospodarze sa w formie wiedzą ze muszą wygrywac Copeland , Hall , Lubeck , Weeden , Bocevski ostatnio spisuja sie bardzo dobrze swoje punkty dorzuca Stachitas ktory jest bardziej obrońcą atmosfera w zespole bojowa , wkoncu Zakrzewski gra torche lepiej choc dobrych Polakow w tym zespole porpsotu brak , blędem bylo pozbycie sie Witosa.
Gornik to tylko Montgomery Oduok pogra z 15 minut i potem oddycha rekawami gracz ktory ma 36 lat nie może grac na pelnych obrotach po 30 minut. Ercegowic to drewniak w ataku jest slabiutki , Gornik nie ma argumentów zeby zatrzymać Polfarme chyba ze Zabłocki trafi z 12 trojek.

Kotwica - Polonia 1 1.4
Kotwica u siebie gra bardzo dobrze ostatnio przelamala swoja zła passe na wyjazdach mysle ze Amstron Snow Daniels Bigus Mrozek bedą górą , Polonia ma krotką lawke pod koniec meczu bedzie im brakować sił , gdyby w zespole był Riviera gralbym dodatni hendi na Polonia Harington jest o wiele slabszy boji sie rzucac , Riley i Richardson pewnie bedą dotrzymywac kroku zawodnikom Kotwicy ale czy starczy im sił na drugą połowę moim zdaniem nie i dlatego stawiam taki dubelek na sobote.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Czarni +5.5 na pierwszy rzut oka wygladaja bardzo dobrze, Stal juz zupelnie mnie nie przekonuje, atut hali to moze byc za malo, kiedy byli w formie to meczyli sie u siebie z Polpakiem. Slupsk chyba juz osiaga swoja normalna forme, Andersen moze byc juz blisko formy z Trefla, caly czas dobrze gra Mantas. Stal mocno zawodzi, chyba dalej bez Coty, Hughes na 1 to porazka, pod koszem tylko Oden (ciagle nie rozumiem jak mogl oddac Benneta), moze nawet Slupsk wygrac, ja gram z handi.

Oczywsie gram tez Polpahrme z Gornikiem ale bez handi bo oba zespoly sa jednak nieobliczalne, Gornik nadal stac na dobry mecz jesli beda trafiac Clarkson i Wichniarz, jeszcze mnie ekipa Prabuckiego do siebie nie przekonala tak bardzo. Kager gral chaotycznie, dziwne czeste zmiany - nie podpalam sie jesli chodzi ot en zespol ale moze sie do nich przekonam. Hall mzoe zagrac dobrze a moze rpzejsc obok meczu, Bocevski jakims wzocniemien jest ale jak z jego zdrowiem i forma? Nie do konca wiadomo. Gornik mzoe podjac walke ale wg. mnie przegra.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
Gram jednak kotwicie tez z Hendi - 5,5 Polonia bez Rileya.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by RoccoRunner
atut hali to moze byc za malo, kiedy byli w formie to meczyli sie u siebie z Polpakiem.
Stal mocno zawodzi, chyba dalej bez Coty, Hughes na 1 to porazka, pod koszem tylko Oden (ciagle nie rozumiem jak mogl oddac Benneta), moze nawet Slupsk wygrac, ja gram z handi.

Lol. Polpak wtedy tez byl w formie. Atut hali to w przypadku Stali bardzo duzo. Jednak teraz zespol gra fatalnie, wszyscy domagaja sie zwolnienia Kowala, ktory sie kompromituje. Cota nie zagra na 80%, Boykin ma bodajze problemy z pachwina. Bennet zostal oddany, bo gral jak totalna pizdeczka, prezentowal poziom 3ciej ligi podworkowej. Co nie zmienia faktu, ze oddanie go przed meczem z Polpharma bylo fatalnym bledem...

Strona 2 z 24 1 2 3 4 23 24

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, $-man, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, aker, forty, alfa), 2,529 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1