|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Wczoraj tak, ale dwa wcześniejsze mecze na niezłym poziomie. Doherty we wszystkich meczach trochę przysypiał na początku i potem musiał odrabiać. Z Robertsonem może się okazać, że na odrabianie będzie za późno. Poza tym Doherty'emu starczy remis. Załóżmy, że wygra pierwsze 3 z 4 partii i co potem? Różnie może być. Natomiast opcja Doherty z draw no bet całkiem rozsądna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390 |
Mam pytanie sts proponuje zakłady bez remisu więc w razie remisu kurs liczy się jako 1.0??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Mam pytanie sts proponuje zakłady bez remisu więc w razie remisu kurs liczy się jako 1.0?? of course
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909 |
Robertson nie ma formy ale wroci do niej, on kocha snookera bardziej niz sie niektorym wydaje. Rzucil szkole w wieku 17 lat i poswiecil sie tylko i wylacznie grze, moze czasem tego nie widac ale ja slyszalem jego wypowiedzi o tej grze i wiem co mowie. Szanuje za to bardzo Neila, on wroci do formy. To bardziej Australijczykowi powinno zalezec na przelamaniu sie i wygraniu Malty, KenDo doskonale wie, ze forma zlapal i moze juz myslec tylko o Welsh. Dla mnie nie do gry, nie lubie Neila ale go szanuje i bede mu kibicowac. No bet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496 |
Maly off-topic...
Jestem swiezo po obejrzeniu meczu Hendrego z Murphym. Nie jestem rozgoryczony, gralem Anglika i tylko dlatego ogladalem ten mecz. No i coz - zal bylo patrzec na to, co przy stole pokazuje Hendry. Kiedy mogl sie pomylic - mylil sie, czesto nie trafial latwych bil, czasem jedynie wychodzily mu nienajgorsze odstawne... Z lat 90-tych to zostala mu juz tylko twarz pokerzysty...
Podobnoz Mark Williams jest tak rozgoryczony swoimi obecnymi wynikami, ze powaznie mysli o zakonczeniu kariery. Szkot chyba powinien pomyslec o tym samym - chociazby po to, zeby nie kalac resztek wlasnej legendy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 25 |
Dzisiaj takie typy: Higgins-DOHERTY-->2 Junhui-S.MURPHY-->2 Obaj typowani na zwycięzców(w\g mnie) mieli trudniejsze grupy,także uważam jak wyżej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Dzisiejsze mecze zupełnie nie do gry. Zadecyduje dyspozycja dnia tak naprawdę. Wczoraj na ten przykład Murphy zagrał co najwyżej przeciętnie, ale jeszcze gorzej wypadł Hendry. Te etapy turnieju, to już się tylko ogląda  Ew. spróbowałbym 10 lub więcej frame'ów - w Bet365 kursy @2 na te zdarzenia w obu spotkaniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Hmm tak sobie rozmyślam o obu półfinałach.
W pierwszym meczu Higgins - Doherty raczej stawiałbym na Kena. I z racji lepszej gry obecnie, i z racji "lubiejstwa" a raczej tego że nie lubię Higginsa. Ken po wyraźnym dołku na początku sezonu robi wszystko aby grać jak najwięcej podłapać tą "pewność" gry i uzyskać dobry wynik, który pomoże mu się podbudować i grać na miarę swoich możliwości. Higgins jak sam mówi więcej czasu poświęca ostatnio marketnigowi i reklamie snookera w świecie niż treningowi. Jemu bardziej będzie zależeć na występie w Welsh Open i mistrzostwach świata niż wygranej na Malcie. A to że gra w półfinale moim zdaniem zawdzięcza słabiutkiej grupie, bo tak naprawdę nie miał z kim tam przegrać.
Drugi półfinał moim zdaniem bardzo wyrównany i ciężko wytypować zwycięzcę. Bardziej skłaniałbym się ku Dingowi ale grać warto go byłoby przy kursach 1,9-2,0. Dobrym typem wydaje się właśnie 10 i więcej frejmów w spotkaniu. W GB po kursie 2,00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582 |
Jezeli chodzi o pare Ding - Murphy to zdecydowanie over9 Frame. Do tego wydaje mi sie ze Murphy moze to wygrac, dlatego zagralem go z handi+1,5. Osobiscie uwazam ze jest to para wyrownana gdzie szanse oceniam 50/50. Jeden jak i drugi prezentuja sie tutaj z dobrej strony tak wiec zaciety mecz jak najbardziej prawdopodobny. Osobiscie mam zagrane Murphy to win Malta Cup @7, dlatego trzymam kciuki za Shauna.
Z kolei w drugiej parze wiecej szans daje Kenowi. Prezentuje sie troche lepiej od Higginsa. Takze tutaj widze wyrownany pojedynek i over9.
Podsumowujac:
Ding - Murphy over9 8/10
Higgins - Doherty Over9 8/10
Higgins - DOHERTY (2) 8/10
I dwa dubelki: Ding - Murphy over9 Higgins - Doherty Over9 Za 3/10
Higgins - DOHERTY(+1,5) Ding - MURPHY(+1,5) Za 7/10
PS. Szkoda ze ten turniej dobiega konca bo byl on dla mnie najbardziej dochodowy jak do tej pory jezeli chodzi o snooker...
Pozdrawiam i Powodzenia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909 |
Osobiscie mam zagrane Murphy to win Malta Cup @7, dlatego trzymam kciuki za Shauna. brawo igor, brawo shaun Murphy - Doherty 9:3 
|
|
|
Link skopiowany do schowka