|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Do zalozenia tego tematu zainspirowal mnie wczorajszy wieczor kiedy to pochlonalem 7 Cheesburgerow oraz dzisiejsze poludnie ukoronowane przyjeciem Potrojnego Whoopera z serem i bekonem  Jak dla mnie nie ma czegos takiego jak konkurencja miedzy McD a BK. Burger King deklasuje to scierwo z McD Po pierwsze primo, kotlet. W McD dostajemy jakis przemielony szit o specyficznym, calkiem niezlym co prawda, smaku. Tymczasem BK serwuje pierwszorzedne grillowane kotlety, w ktorych czuc ta nutke dymu z grilla  Po drugie primo, dodatki. W McD dodatki smakuja jak syntetyk (poza WiesMakiem), a w BK bylbym nawet sklonny uwierzyc w to ze pomidorek jest wprost zerwany z krzaczka  Po trzecie primo, frytki. Te z Maca po paru minutach nadaja sie do wyrzucenia (zreszta taki maja tam prikaz - po 7 minutach frytki wedruja do kosza), te z BK nawet letnie wciaz sa chrupiace i bardziej ziemniaczne. BK-McD 1:0 Dawac swoje rekordy i opinie  Kto lepszy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
KFC 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
budki na świętojańskiej :> +1 głos
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Nic z tych rzeczy, ewenetualnie kebab 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Burger King wygrywa w pierwszej rundzie przez nokaut, nie ma nawet porównania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Nie jadam w Burger Kingu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Burger kingi są tylko w Warszawie i Wrocławiu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Nie rozumiem jak można się fascynowac żarciem z takich miejsc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
No właśnie  W Szczecinie nie ma  Kiedyś był chyba jeden, ale szybko go zamknęli.Ja tam zresztą wolę kebab, ale hamburgera w dużej bułce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ja w Szczecinie miałem przyjemność stołować się w Mak Kwaku  Wszystko fajnie, ale mięsa dają tyle, co kot napłakał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Ja w Szczecinie miałem przyjemność stołować się w Mak Kwaku  Wszystko fajnie, ale mięsa dają tyle, co kot napłakał  Lepszy jest Bar Rab :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Albo był lepszy... w sumie to ostatni raz tam jadłem prawie pięć lat temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Nie rozumiem ludzi, ktorzy sa w stanie jadac jakiekowliek hamburgery czy , kebaby. Co nie spotkam jakiegos "kapiszona" to niesie ze soba to gowno, albo hamburgera, albo kebaba. Ludzie nie zdaja sobie sprawy co robia ze swoim organizmem faszerujac sie takim gownem.
Jaki jest prawdziwy obraz nedzy i rozpaczy? To gosc z kapturem, w szerokich spodniach i wiszacym krokiem do kolan, w szaliku kibicowskim upierdolony sosem od hamburgera kolo nosa i gloszacy haslo: "pozdro dla kumatych".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Ja w Szczecinie miałem przyjemność stołować się w Mak Kwaku  Wszystko fajnie, ale mięsa dają tyle, co kot napłakał  Lepszy jest Bar Rab :] rozbudowali się  teraz są bodaj 3 wejścia  jedyne jadalne 'coś' na szybko. Mak Kwak...Szewa, to był największy błąd Twojego życia  ciekawe czy trafiłeś na dodatek spermy  (nie żartuję). A Burger King był chyba na wylotówce przy Struga...chwila moment, pach  ni ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
nugetsy z lewej rządzą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Naprawde jestem zdziwiony, ze ktos widzi roznice miedzy McD czy BK :/ Jedno i drugie to shit. Poza tym gdy bylem w USA to troche sie nasluchalem jak te zarcie w fast-foodach jest robione :/
W fast-foodach jem jedynie wtedy gdy gdzies wyruszam na miasto i jestem po alko. Ale to i tak bardzo rzadko ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
@donic  Po całości pojechałes ale zgadzam się ze wszystkim tym co napisałes w pierwszym akapicie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,044
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,044 |
bylem w Burger Kingu w Kołobrzegu, polecam jesli chodzi o fast food... najbardziej lubie KFC 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ja w Szczecinie miałem przyjemność stołować się w Mak Kwaku  Wszystko fajnie, ale mięsa dają tyle, co kot napłakał  Lepszy jest Bar Rab :] rozbudowali się  teraz są bodaj 3 wejścia  jedyne jadalne 'coś' na szybko. Mak Kwak...Szewa, to był największy błąd Twojego życia  ciekawe czy trafiłeś na dodatek spermy  (nie żartuję). A Burger King był chyba na wylotówce przy Struga...chwila moment, pach  ni ma. O kur..., jeżeli to prawda to  Jadłem tam raz, siła wyższa, mam nadzieję, że nie trafiłem na żadne gratisy  Teraz już wiem, że mam omijać to miejsce szerokim łukiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Dawido, byłes w BK w Kołobrzegu? Może to był Burdel King czy cos bo prawdziwe BK są tylko 2, w Warszawie i we Wrocławiu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|