Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Do zalozenia tego tematu zainspirowal mnie wczorajszy wieczor kiedy to pochlonalem 7 Cheesburgerow oraz dzisiejsze poludnie ukoronowane przyjeciem Potrojnego Whoopera z serem i bekonem ooo

Jak dla mnie nie ma czegos takiego jak konkurencja miedzy McD a BK. Burger King deklasuje to scierwo z McD boks

Po pierwsze primo, kotlet. W McD dostajemy jakis przemielony szit o specyficznym, calkiem niezlym co prawda, smaku. Tymczasem BK serwuje pierwszorzedne grillowane kotlety, w ktorych czuc ta nutke dymu z grilla smile

Po drugie primo, dodatki. W McD dodatki smakuja jak syntetyk (poza WiesMakiem), a w BK bylbym nawet sklonny uwierzyc w to ze pomidorek jest wprost zerwany z krzaczka laugh

Po trzecie primo, frytki. Te z Maca po paru minutach nadaja sie do wyrzucenia (zreszta taki maja tam prikaz - po 7 minutach frytki wedruja do kosza), te z BK nawet letnie wciaz sa chrupiace i bardziej ziemniaczne.

BK-McD 1:0

Dawac swoje rekordy i opinie smile Kto lepszy?

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
KFC laugh

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969


budki na świętojańskiej :> +1 głos

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Nic z tych rzeczy, ewenetualnie kebab laugh

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Burger King wygrywa w pierwszej rundzie przez nokaut, nie ma nawet porównania.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Nie jadam w Burger Kingu ooo

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Burger kingi są tylko w Warszawie i Wrocławiu laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Nie rozumiem jak można się fascynowac żarciem z takich miejsc blush


Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
No właśnie laugh W Szczecinie nie ma laugh Kiedyś był chyba jeden, ale szybko go zamknęli.Ja tam zresztą wolę kebab, ale hamburgera w dużej bułce smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ja w Szczecinie miałem przyjemność stołować się w Mak Kwaku laugh Wszystko fajnie, ale mięsa dają tyle, co kot napłakał frown

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by Szewa
Ja w Szczecinie miałem przyjemność stołować się w Mak Kwaku laugh Wszystko fajnie, ale mięsa dają tyle, co kot napłakał frown

Lepszy jest Bar Rab :]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Albo był lepszy... w sumie to ostatni raz tam jadłem prawie pięć lat temu

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Nie rozumiem ludzi, ktorzy sa w stanie jadac jakiekowliek hamburgery czy , kebaby. Co nie spotkam jakiegos "kapiszona" to niesie ze soba to gowno, albo hamburgera, albo kebaba. Ludzie nie zdaja sobie sprawy co robia ze swoim organizmem faszerujac sie takim gownem.

Jaki jest prawdziwy obraz nedzy i rozpaczy?
To gosc z kapturem, w szerokich spodniach i wiszacym krokiem do kolan, w szaliku kibicowskim upierdolony sosem od hamburgera kolo nosa i gloszacy haslo: "pozdro dla kumatych".

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by Szewa
Ja w Szczecinie miałem przyjemność stołować się w Mak Kwaku laugh Wszystko fajnie, ale mięsa dają tyle, co kot napłakał frown

Lepszy jest Bar Rab :]

rozbudowali się laugh teraz są bodaj 3 wejścia piwo jedyne jadalne 'coś' na szybko.

Mak Kwak...Szewa, to był największy błąd Twojego życia laugh ciekawe czy trafiłeś na dodatek spermy laugh (nie żartuję).

A Burger King był chyba na wylotówce przy Struga...chwila moment, pach laugh ni ma.

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
nugetsy z lewej rządzą tongue

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Naprawde jestem zdziwiony, ze ktos widzi roznice miedzy McD czy BK :/
Jedno i drugie to shit.
Poza tym gdy bylem w USA to troche sie nasluchalem jak te zarcie w fast-foodach jest robione :/

W fast-foodach jem jedynie wtedy gdy gdzies wyruszam na miasto i jestem po alko. Ale to i tak bardzo rzadko ...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
@donic laugh Po całości pojechałes ale zgadzam się ze wszystkim tym co napisałes w pierwszym akapicie laugh

piwo

Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,044
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,044
bylem w Burger Kingu w Kołobrzegu, polecam jesli chodzi o fast food...

najbardziej lubie KFC smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Llama
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by Szewa
Ja w Szczecinie miałem przyjemność stołować się w Mak Kwaku laugh Wszystko fajnie, ale mięsa dają tyle, co kot napłakał frown

Lepszy jest Bar Rab :]

rozbudowali się laugh teraz są bodaj 3 wejścia piwo jedyne jadalne 'coś' na szybko.

Mak Kwak...Szewa, to był największy błąd Twojego życia laugh ciekawe czy trafiłeś na dodatek spermy laugh (nie żartuję).

A Burger King był chyba na wylotówce przy Struga...chwila moment, pach laugh ni ma.

O kur..., jeżeli to prawda to puke

Jadłem tam raz, siła wyższa, mam nadzieję, że nie trafiłem na żadne gratisy laugh

Teraz już wiem, że mam omijać to miejsce szerokim łukiem...

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Dawido, byłes w BK w Kołobrzegu? Może to był Burdel King czy cos bo prawdziwe BK są tylko 2, w Warszawie i we Wrocławiu.

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1