|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 202
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 202 |
BATTLE OF THE YEAR in Łódź:) Witam, chciałbym sie zapytać czy ktos z Łodzi i okolic (jeśli ktoś z poza okolic tez ma chęć to zapraszam :)) miął by ochote się spotkac na partyjke pokera przy piwku:)? termin i wpisowe jest do uzgodnienie. Puki co mamy jakies 5 osób więc jestem otwarty na propozycje  jesli łamie jakieś punkty regulaminu to sorka i skasujcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
chcesz pograć live? zajrzyj na forum pokerzysty do działu "Poker na Żywo", wątki "Łódzkie Ligi Pokera" i "Liga w Łodzi - HUC - Reaktywacja"
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 202
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 202 |
chcesz pograć live? zajrzyj na forum pokerzysty do działu "Poker na Żywo", wątki "Łódzkie Ligi Pokera" i "Liga w Łodzi - HUC - Reaktywacja" ooo, to dzięki bardzo! nie omieszkam zobaczyć 
|
|
|
Link skopiowany do schowka