Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
znaczy 1 proponowali

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
15:30 APOEL - Olympiakos Nicosia => 1.15
16:30 Sertanense - FC Porto => 1.1

tylko z remisem mam problem laugh

przepraszam nie mogłem się powstrzymać crazy

Dołączył: May 2007
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 67
Originally Posted by z o R r o
Max kilka miesięcy można pociągnąć bez przycięcia do 10% a to i tak dobry wynik bo równie dobrze mogą przyciąć do 1% (wtedy 4$) smile

Witam
Chciałen powiedzieć, że te 40 to po akceptacji :),
bez oczekiwania to chyba nawet ze 2$ smile

pzdr

erty #2048725 11/02/2008 05:27
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by erty
Originally Posted by z o R r o
Max kilka miesięcy można pociągnąć bez przycięcia do 10% a to i tak dobry wynik bo równie dobrze mogą przyciąć do 1% (wtedy 4$) smile

Witam
Chciałen powiedzieć, że te 40 to po akceptacji :),
bez oczekiwania to chyba nawet ze 2$ smile

pzdr
Wcześniej można było u nich nawet parę lat pociągnąć. Teraz to już właściwie parę dni, przy dużym szczęściu tygodni a przy niesłychanym farcie miesięcy. Tną już prawie szybciej niż bwin. Kolejna piaskownica się robi.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Pewnie za jakiś czas ubytek klientów zaczną rekompensować sobie przejmując inne firmy, tak jak to robi bwin, Sportingbet, Stan James i jeszcze parę innych. Okres wzrostu mają już zatem za sobą, teraz rozpoczyna się powolna jazda w dół. Pozytywów trudno się doszukać, no może taki, że może zrobią miejsce na rynku dla kogoś nowego.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
naprawde tak zle z nimi? wszyscy dostali limity 40 dolarow?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by Lord Devastator
naprawde tak zle z nimi? wszyscy dostali limity 40 dolarow?

Tydzień temu grałem hokej norweski za 200 PLN

Ý€$ #2049171 11/02/2008 07:25
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja dzsiaij gralem siatke polska za 400 chyba

Dołączył: Jul 2007
Posty: 38
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 38
Czy może ktoś podać mi co typował Boniek w expekt w dnaich -szcególnie te:

26 styczeń 2008


Od 15 grudnia do końca roku

24 Listopada 2007

27 pażdziernik 2007
13 pażdziernik 2007

Bo ni mogę znaleźć

Byłbym bardzo wdzięczny za wklejenie bo szukałem w necie i nie wszystkie mogę znaleźć a archiwum nie ma na expekt.

Pilne. Bardzo proszę kogoś jak ma. A jakby ktoś miał wszystkie to ho ho . Wielkie dzięki.

Dołączył: May 2007
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 67
Originally Posted by z o R r o
Stan James i jeszcze parę innych. Okres wzrostu mają już zatem za sobą, teraz rozpoczyna się powolna jazda w dół. Pozytywów trudno się doszukać, no może taki, że może zrobią miejsce na rynku dla kogoś nowego.

Witam
Co poza Prono zostało przejęte przez SJ ?
(W Prono można było troche pograć to pewnie w innych satelitkach jest podobnie)

Wiem, ze azjatyckie tygrysy smile są unikane, i należy je szmuglować:),
to w tym wątku zapytam o chinesebookie.com ?

Na SBR mają B , problem pewnie z przelewami,
pewnie jedyna opcją jest VISA,
ale jako że zaczynają mi ciąć najlepsze miejsce muszę
podjąć pewne ryzyko, aby surbety miały wciąż sens smile.
Ma ktoś doświadczenie z tym przybytkiem ?

Miałem obawy co do 188bet - ale ryzyko jak narazie się opłaciło.

pzdr

erty #2050000 11/02/2008 21:46
Dołączył: Jul 2007
Posty: 38
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 38
Czy może ktoś podać mi co typował Boniek w Expekt w dnaich -szcególnie te:

26 styczeń 2008


Od 15 grudnia do końca roku

24 Listopada 2007

27 pażdziernik 2007
13 pażdziernik 2007

Bo ni mogę znaleźć

Byłbym bardzo wdzięczny za wklejenie bo szukałem w necie i nie wszystkie mogę znaleźć a archiwum nie ma na Expekt.

Pilne. Bardzo proszę kogoś jak ma. A jakby ktoś miał wszystkie to ho ho . Wielkie dzięki.

To jest ważniejsze to moje- graj sobie na betfair. Mas zkurs jak u buka i jeszce 5% prowizji gdzie tu jest betfair.

a nie jakieś tam booki azjatyckie. Ja grałem grubo w pointbet a potem oni zniknęli- 188 bet też tak może być icb sbo to są dla Azjatów i trudno tam wpłacić kasę i tyle. I wypłacić -chyba że masz konto w Malezji albo Singapurze- poza tym są one nielegalne.

erty #2051924 12/02/2008 05:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by erty
Co poza Prono zostało przejęte przez SJ ?
Ostatnio BetDirect. Niby kosmetyczne zmiany na stronie ale jednak.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 40
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 40
Witam
Czy expekt ma zawsze szeroką ofertę tenisa, z uwzględnieniem najniżej notowanymi turniejami za 25000 czy 50000 $
???
Mały

mały75 #2055889 13/02/2008 05:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Originally Posted by mały75
Witam
Czy expekt ma zawsze szeroką ofertę tenisa, z uwzględnieniem najniżej notowanymi turniejami za 25000 czy 50000 $
???
Mały

Pod wzgledem tenisa to nie jest zbyt dobra oferta

Dołączył: Feb 2002
Posty: 40
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 40
co polskojęzycznego zaproponujesz??

mały75 #2056790 13/02/2008 15:20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Zleciłem wypłate zwrot na karte w piątek i do tej pory ani widu ani słychu. Z bet365 to już w poniedziałek było .

siwy212 #2057003 13/02/2008 19:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
Originally Posted by siwy212
Zleciłem wypłate zwrot na karte w piątek i do tej pory ani widu ani słychu. Z bet365 to już w poniedziałek było .

ja zlecilem w poniedzialek a dopiero dzis dostalem meila o zleceniu wyplaty:)

Conrad #2057120 13/02/2008 20:46
Dołączył: Aug 2007
Posty: 7
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 7
cześć,
mam pytanie odnośnie expekta. mam już konto, a chcialbym założyć na moją mamę która mieszka pod tym samym adresem co ja.
Czy mogę sobie na to pozwolić?
pzdr

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
Originally Posted by bombarda1
cześć,
mam pytanie odnośnie expekta. mam już konto, a chcialbym założyć na moją mamę która mieszka pod tym samym adresem co ja.
Czy mogę sobie na to pozwolić?
pzdr
Pozwolić sobie możesz ale napewno nie dostaniesz bonus a i kłopoty póżniej mogą być przy wypłatach piniędzy z konta.Lepiej nie ryzykować.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Originally Posted by bombarda1
cześć,
mam pytanie odnośnie expekta. mam już konto, a chcialbym założyć na moją mamę która mieszka pod tym samym adresem co ja.
Czy mogę sobie na to pozwolić?
pzdr


w kazdym buku mozesz tak zrobic, z tym, ze:
- bonus przysluguje na jedno domostwo
- nie mozna grac w celu ominiecia limitow

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, JelineK, Sensei, aker, Lukasz111), 1,336 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,885
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1