|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
na nordicu koles z 3 7 rzuca all ina, ja majac AA zastanawiam sie chwile, no ale ostatecznie sprawdzam, i co? strita lapie po flopie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
AKdzwonek goscio all in ja call on 23 flop 922 turn 3  i nordic poszedl w zapomnienie szanse przed flopem były jakieś 67% - 33%, więc don't worry, bo bywają gorsze bad beaty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
taa a ja 910 koles bet 500 ja call flop 9910 on all in ja call i pokazuje 10 10 z 4k zrobilo sie 500
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
na pewno, ale samo dojscie fulla jest mocno wkurzajace, biorac pod uwage to ze goscio non stop allinowal wczesniej, wiec chcialo sie go wyautowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
nie przejmuj się: ten gościu zaraz wyleci albo...wygra turniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
nie przejmuj się: ten gościu zaraz wyleci albo...wygra turniej  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892 |
ja tez wypadłem z nordica dałem se all in AQ w kolorze to mnie sprawdził koleś z AK a na stól poszły same śmieci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 451 |
Wczoraj na pokerlidze zostalo 200 osob ja ok.40 10k dostaje A8 flop A6T gosc bet ja call turn A gosc bet ja all on call i pokazuje QJ river K  aha on mial 16k
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385 |
paddy power pierwsza reka KK, daje all sprawdzilo mnie K8 i 33 flop 8 river 8 :zygi: naprawde sie robi niedobrze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385 |
poker jest piekny... QT kier vs. 22 flop xxx turn Q (yeah) river 2 (  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
3x sit&go 6osobowe na full tilcie, 3x jak zostało nas trzech (2 nagrody, 2x entry fee + 4x entry fee) byłem chip leaderem po czym jak oni mieli jakoś się wykończyć wzajemnie, to dzielili się żetonami bo zawsze ten słabszy wygrywał all iny, Następnie 3x przegrywałem w debilnych okolicznosciach w stylu: - AA vs A2 preflop all in, running flush dla rywala - QQ vs A5, flop Q 4 6, turn 7, river 3 - KK3 flop, ja K9 ręka all in i gośc mi K10 pokazuje No myslalem ze wyjdę z siebie, 3x on the bubble tylko i wyłącznie na bad beatach, jak tak kurde można. Frustrujący wieczór/noc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
Paradise z przed chwili
AA z 7 call przedemna, daje bet aktualny pot pf, 4 call
flop niegrozny 8210, mysle tylko czy ktos ma seta T
wszyscy przedemna o dziwo all iny, izi
jeden 87, drugi jakies szambo, trzeci 104, 4ty 55....temu ostatniemu na riverze 5tka dochodzi i po turku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
[Linked Image] [ img153.imageshack.us] Brak szczęścia w losowaniu hehe  Przy okazji tego tematu pozdrawiam kolege z QC ktory ciagle woła o hasła na forum i sprawdził mojego blefa z A10 na flopie K22 z J4 ale jest takie przysłowie nie blefuj donka bo dojdzie mu 4 na river 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Niestety musze sie wpisac  1. Noiq o 1000$ ja na lapie AK koles AJ flop K Q x turn x river 10 i 300 ktores miejsce  2. St.James na lapie JJ (jako ze bylem shortem all in) gosc sprawdzil z 22 flop QQJ turn 2 river 2 3. Unibet Jako ze juz bylem zniesmaczony wczesniejszymi porazkami na noiq st james paradaise i celeb (pzdr widget)  Rzucilem alka z AJ jakis kolo check z 45 flop A 2 2 turn x river heh 3 pograli  No nic zawsze sobie mozna tlumaczyc ze dzis trzynastego mamy  pzdr niech river bedzie z Wami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385 |
pierwsze rozdanie expekt, dostaje QQ, chce rzucac i przez przypadek zle chyba nacisnalem, bo nie widze na to innego wytlumaczenia, dalem all na pre flopie i moje QQ oczywiscie trafilo na KK...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385 |
88 vs. 75 suited, flop 8 9 J turn x river 6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385 |
ja pier.dole pol godziny zbieralem stack na paradise, mialem 6k i bylem w czolowce i nagle jakis kretyn sprawdzil moje AK swoim A6 i dostal flop A6x... i jeszcze mi perfidnie pisze dobranoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,568 |
Właśnie odpadłem z PokerSaints... ale w jakim stylu mam na ręku K10... flop K2K... sprawdzam  koleś raise 28k... no to jedziemy all in ja 120k on 108k pokazuje swoje karty ma A2... myślę wariat z takim czymś po flopie... wpada turn... 2... mówie ok zajebiście... no i river co? oczywiście 2.  ahh kocham to. Pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|