|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
pytanie z serii głupich. O której robi się widno  ? sprecyzuj czas i date to ci odpowiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
Odpowiedź też z tej serii: Jak wstanie słońce  inaczej wtedy kiedy przestaje byc ciemno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990 |
pytanie z serii głupich. O której robi się widno  ? sprecyzuj czas i date to ci odpowiem  jutro  ale o 7:01 to już jest jasno bo kojarze jak dzisiaj jechałem do pracy  a mi chodzi o "pierwsze jasności"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Mam pytanie..dosc smieszne bo chodzi o gre na PS2 a dokladnei o God of War...jestem w momencie gdzie Kratos musi uwolnic taka laske ktora wisi na linie. W srodku sceny leci woda z tzrech miejsc a ja moge tylko poprzesuwac 2 kolumny . Jest takze winda o raz wielki posąg ktory trzyma ,,talerz'' Niemam pojecia co zrobic a mysle od wczoraj..jakies podpowiedzi  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
witam Mam taki mały problem z telefonem mamy... wyswietlacz jest cały niebieski, nic nie widac, da sie włączyc telefon z tym że poprostu cały wyswietlacz jest neibieski :/ jest to nokia 3310, miał ktos kiedys podobny przypadek? z góry dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Mam pytanie..dosc smieszne bo chodzi o gre na PS2 a dokladnei o God of War...jestem w momencie gdzie Kratos musi uwolnic taka laske ktora wisi na linie. W srodku sceny leci woda z tzrech miejsc a ja moge tylko poprzesuwac 2 kolumny . Jest takze winda o raz wielki posąg ktory trzyma ,,talerz'' Niemam pojecia co zrobic a mysle od wczoraj..jakies podpowiedzi  ? Tutaj powinieneś znaleźć: http://gry.wp.pl/filtr;3,0;x;gra,27,9018;god_of_war;core.html?filtr=3,0&x=gra,27,9018&ticket=cookies_off
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
witam, poszukuje polskiego filmu pt."Chaos" moze ktos ma w swoim zbiorze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
poszukuje napisow do 2 filmow
1. Before the Devil knows youre dead 2. The.Great.Debaters.DVDSCR.XViD-CAMERA
posiada ktos??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444 |
witam Mam taki mały problem z telefonem mamy... wyswietlacz jest cały niebieski, nic nie widac, da sie włączyc telefon z tym że poprostu cały wyswietlacz jest neibieski :/ jest to nokia 3310, miał ktos kiedys podobny przypadek? z góry dzieki  tak, masz uszkodzony wyswietlacz znakowy monochromatyczny, proponuje zajrzec tutaj naprawa [ mod-planet.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
4 to mechaniczna pomarancza Kubricka 3 mis Barei
2 skads kojarze ale nie chce strzelac 1 nie mam pojecia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 319 |
dzieki ajdam  , jak masz jakies skojarzenie z 2 to podaj, bede szukal majac jakis haczyk
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Jak zabrac sie za to , zeby zrobic przekierowanie z komórki jak nie odbiera po 2 sygnalach na druga komórke ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Co do filmów: 2) Jeździec bez głowy Ale jestem mniej niż w 50% pewny ale być może że to ten film bo tam też było coś podobnego jak to drzewo, ale raczej się mylę. A to co podał ajdam zgadza się z tytuałami. A co do telefoni to się nie znam, więc nie pomogę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900 |
To na pewno Jezdziec bez glowy - Sleepy Hollow. A na pierwszym kadrze jest oczywiscie najwiekszy komik niemego kina (sorry, Charlie) - Buster Keaton. Sadze, ze to film - Out West ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
może ktoś podrzucić mi linka do jakiegoś zagranicznego forum z wątkiem w którym są Screeny wygranych kuponów ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Wie ktos jak samemu wyłączyc Poczte głosową w Tak Taku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Ktoś wie jak działa "kredyt konsolidacyjny", ale od strony banku? Jak to jest? Bank konsolidujący spłaca cały kredyt w poprzednim banku? I jak mogą dać niższe oprocentowanie od tego poprzedniego banku? Gdzie ich zarobek? Na czym oni zarabiają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Wie ktos ile idzie przelew z Mbanku do Pekao ? PILNE
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|