|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
Zagram  Tylko niech ktoś napisze jak się łączyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
1. andrzejek_84 2. widget1988 3. Draint 4. Kameleon 5. Misiek 6. Gib01 7. green_grass_of_tunnel 8. yaaho 9. Muczaczo 10. buldog 11. AnJay 12. John Boone 13. Tommii 14. HenkSiracius 15. Tomek (kolega JB) 16. $t$ 17. giede 18. kope (kolega giede)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
1. andrzejek_84 2. widget1988 3. Draint 4. Kameleon 5. Misiek 6. Gib01 7. green_grass_of_tunnel 8. yaaho 9. Muczaczo 10. buldog 11. AnJay 12. John Boone 13. Tommii 14. HenkSiracius 15. Tomek (kolega JB) 16. $t$ 17. giede 18. kope (kolega giede) 19. grzech
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419 |
Czekamy na 20-tego i może 4 grupy po 5 osób? 2 wychodzą dalej? Jak planujesz to zrobić?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 502 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
Już jestem ciekaw sposobu losowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
stworze sobie karteczki z imionami i bede wyciagal z kapelusza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
1. andrzejek_84 2. widget1988 3. Draint 4. Kameleon 5. Misiek 6. Gib01 7. green_grass_of_tunnel 8. yaaho 9. Muczaczo 10. buldog 11. AnJay 12. John Boone 13. Tommii 14. HenkSiracius 15. Tomek (kolega JB) 16. $t$ 17. giede 18. kope (kolega giede) 19. grzech 20. totti_zks 21. Jakubosiu
Dobra do czekamy jeszce na 3 osoby i wtedy jakos podzielimy. Kto pierwszy ten lepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
to ja zglosze tez swojego kolege
22. elgens (kolega yaaha)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419 |
24. kruk (kolega green_grass_of_tunnel). Tym sposobem mamy komplet. andrzejek_84 możesz losować:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
1. andrzejek_84 2. widget1988 3. Draint 4. Kameleon 5. Misiek 6. Gib01 7. green_grass_of_tunnel 8. yaaho 9. Muczaczo 10. buldog 11. AnJay 12. John Boone 13. Tommii 14. HenkSiracius 15. Tomek (kolega JB) 16. $t$ 17. giede 18. kope (kolega giede) 19. grzech 20. totti_zks 21. Jakubosiu 22. elgens (kolega yaaha) 23. viali 24. kruk (kolega green_grass_of_tunnel)
to jest pelna lista uczestnikow, jakies propozycje co do przebiegu turnieju czy ja mam cos wymyslec? mozna 4 grupy po 6 osób i 2 z kazdej wychodza. Bez bawienia sie w jakies czastkowe punkty za dogrywki. Gramy tylko 90 min i jest 1 pkt za remis. Mozna tez zrobic rozstawienia do losowania na podstawie poprzedniego turnieju. I tak nie da sie raczej uniknac zroznicowania poziomu w grupach bo znam mozliwosci tylko starych uczestnikow. Co wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444 |
ja mysle ze mozna zrobic 6 grup po czterech uczestnikow, wychodza po dwa najlepsze zespoly z grup (1 pkt za remis w grupie). dalej bedzie faza pucharowa, mecz i rewanz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419 |
ja mysle ze mozna zrobic 6 grup po czterech uczestnikow, wychodza po dwa najlepsze zespoly z grup (1 pkt za remis w grupie). dalej bedzie faza pucharowa, mecz i rewanz. Agree. Grupy, punkty itd. Od ćwierćfinałów gramy systemem pucharowym (czyli dogrywka i karne). Pytanie 1 czy 2 mecze w pucharach? Finał 1 mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574 |
a jak z wyborem duzyn?? jak cos rezerwuje sobie Bayern monachium
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
kazdy gra czym chce, zeby nie bylo potem ptretensji ze kto s lepiej zarezerwowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
Ale kluby czy reprezentacje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
tym i tym wybierasz co chcesz ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
ZAPISUJCIE SIĘ DO KOLEJNEGO TURNIEJU FIFY
Tym razem być może zrobimy małe ligi ze spadkami i awansami zapisuję się
|
|
|
Link skopiowany do schowka