|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2002
Posty: 165 |
Zapraszam do zapisania sie sie na grupe dyskusyjna o typowaniu.. to zapraszam na strone: http://hydepark.pl/grupa/picki/ albo wyslij meila na adres: [email protected] To jest to samo co na forum , tylko ze wiadomosci przychodza na meila... Kiedy napiszesz meila to dochodzi on do kazdego. Jak dla mnie jest to lepsze od forum.. ale ktos moze uwazac inaczej. W kazdej chwili mozna sie wypisac. Przepraszam za spam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2002
Posty: 165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2002
Posty: 147 |
a jakiego się spodziewałeś ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka