Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
W ogóle, zauważyłem że chyba 70% aut na Allegro jest sprowadzane z poza kraju.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
mój kumpel kupił gdzieś w październiku i nie narzeka , choć mocno go użytkuje i do tej pory żadnych ani awarii ani większych wkładów finansowych , jedyne co mu się zwaliło to centralny zamek smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Znajomy jeździ Xsara od nowości , przy 60 tys coś ze skrzynia były problemy, na gwarancji naprawione, tak to problemy z centralnym zamkiem i elektrycznymi szybami dość częste.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
http://otomoto.wp.pl/opel-vectra-2-0-dti-16v-edition-2000-C4243719.html

wczoraj bylem go ogladac z bratem, za 20 tys spokojnie mozna go wyrwac, w bardzo dobrym stanie, jezdzila nim kobieta i wozila tylko dzieci do przedszkola, bardzo zadbany i nie zniszczony, ma tylko lekko przytarty lakier na lewym lusterku, kobieta nie zmiescila sie w garaz grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
4 tys mniej niz w ogloszeniu ? wow !

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
targowalismy sie z gosciem i za 20.500 go sprzeda!! wiec mysle ze i tak ladnie zszedl z ceny,

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
zapomnialem dodac ze nie biore dwoch kompletow kół, dlatego chce zejsc do 20000

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by LEWY
4 tys mniej niz w ogloszeniu ? wow !


Teraz już tak łatwo się nie sprzedaje. Rynek się zapchał. 24k to byłoby bardzo dużo. Tym bardziej, że dla porównania: mój ojciec miesiąc temu kupił Vectre, też edycja na stulecie Opla, pełne wyposażenie, prod. koniec 99, I rejestr 2000, przelot 170k ale wygląda na OK. Sedan. I z opłatami oraz zrobieniem porysowanego błotnika wyszło chyba 17,3k.
Można znależć niezłe oferty ale trzeba szybko działać. Coś dobrego znika natychmiast. Mój ojciec akurat tamto ogłoszenie wyłapał kilka minut po publikacji na allegro.

A tutaj ta kombi wygląda na dobrze utrzymaną. Na fotkach to nawet spoko. No ale i tak najważniejsze jak wygląda w realu bo na fotkach to ciężko dobrze ocenić ...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
Wożąc dzieci do przedszkola nie robi się 150tys przebiegu w 7 lat. Auto wyglada ok i za ta cene faktycznie mozna sie skusic, ale trzeba liczyc sie z tym, ze ponad polowa aut "w zasadzie to nie byla uzywana".

Kiedys przegladajac betki na niemieckim ebay'u spotkałem ogłoszenie, w którym 2,5 letnie BMW miało 135tys przebiegu, a w opisie było napisane, że był używany przez starszą kobietę, która używała go raz na tydzień na dojazd do kościoła.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
pytanie gdzie byl ten kosciol ;b

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by mako_tychy
Wożąc dzieci do przedszkola nie robi się 150tys przebiegu w 7 lat. Auto wyglada ok i za ta cene faktycznie mozna sie skusic, ale trzeba liczyc sie z tym, ze ponad polowa aut "w zasadzie to nie byla uzywana".

Kiedys przegladajac betki na niemieckim ebay'u spotkałem ogłoszenie, w którym 2,5 letnie BMW miało 135tys przebiegu, a w opisie było napisane, że był używany przez starszą kobietę, która używała go raz na tydzień na dojazd do kościoła.

ten gosc, a raczej kobieta ma to auto 2,5 roku i zrobila nim okolo 15 tys jak mowila, bo jezdzi tylko z dziecmi do przedszkola, reszta byla nabita wczesniej

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Dobra, gadać to sobie mogą.
Kiedyś mój wujek oglądał BMW E39 530 Diesel. Facet tłumaczył, że mało jeżdzone bo zona uzytkuje i jezdzi głownie na zakupy albo z dzieckiem. No może tak ale na drugim koncu podworka stała Astra II 1.6 z fotelikiem dla dziecka w srodku. Ja nic nie sugeruje, moze ten facet jezdzil Astra wink

Patrzy sie na stan a nie opowiesci. Najpopularniejsze to: jezdzil dziadek, jezdzila kobieta albo jezdzil lekarz smile
Niewazne co mowia, wazne jak wuglada samochod.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Powiedzcie mi jak Wam mogą podobać się Ople ? Szczyt marzeń policjantów i urzędników -Opel smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by rivex
Patrzy sie na stan a nie opowiesci. Najpopularniejsze to: jezdzil dziadek, jezdzila kobieta albo jezdzil lekarz smile

albo jeździł ksiądz grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
Otóż to, trzeba zwracać uwagę, jak samochód wygląda, przejechać się i zobaczyć jak chodzi, a nie sugerować się tym, co mówi sprzedawca. Tylko to chciałem zasugerować, bo nie twierdzę, że w/w Vectra jest trefna.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by Maciek
Powiedzcie mi jak Wam mogą podobać się Ople ? Szczyt marzeń policjantów i urzędników -Opel smile

zapomniałeś dodać Vectra nówka w kolorze czarnym , srebrnym lub odcień kawy z mlekiem grin ... przynajmniej u nas w Białymstoku na trasie Białystok-Grajewo-Augustów i Białystok-Łomża tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by mako_tychy
Otóż to, trzeba zwracać uwagę, jak samochód wygląda, przejechać się i zobaczyć jak chodzi, a nie sugerować się tym, co mówi sprzedawca. Tylko to chciałem zasugerować, bo nie twierdzę, że w/w Vectra jest trefna.

przeciez to normlane, bylem widzialem, patrzylem, ogladalem, przeciez nie rozmawialem z gosciem przez telefon tylko bylem na miejscu i ogladalem ze znajomym mechanikiem, i powiedzmy takim rzeczoznawca samochodowym smile byla tez jazda probna, i samochod widac ze naprawde zadbany.


P.s nie chce ktos kupic, samochod kumpla http://www.allegro.pl/item312301637_super_audi_a4_benzyna_gaz_warto_.html

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Originally Posted by Maciek
Powiedzcie mi jak Wam mogą podobać się Ople ? Szczyt marzeń policjantów i urzędników -Opel smile


co ma piernik do wiatraka.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 260
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 260
Originally Posted by Maciek
Powiedzcie mi jak Wam mogą podobać się Ople ? Szczyt marzeń policjantów i urzędników -Opel smile

Za to Seicento to szczyt marzeń każdego Polaka...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
Originally Posted by Maciek
Powiedzcie mi jak Wam mogą podobać się Ople ? Szczyt marzeń policjantów i urzędników -Opel smile

Na połowe tych Oplów narazie Cię nie stać a na sporą ich część nigdy nie będziesz miał...

Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 3,039 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1