|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
To jak macie to dajcie linki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Sciagaj z grupą XOR, czasem bywają wałki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Właśnie obejrzałem w końcu American Gangster i muszę przyznać iż film bardzo mi przypadł do gustu . Bardzo fajnie opowiedziana historia ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Witam. Panowie, ktoś dysponuje, tudzież posiada link do napisów do ,,No country for old man'' ?? Znalazłem do wersji 2 Cd, ale trza 1.... Będę bardzo wdzięczny  Przestawianie nic nie daj, bo sie znowu rozjeżdza
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Heh, dzięki  Wpisałem tytuł po angielsku na tej stronce i dupa zbita była 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ale ja też przy wyszukiwaniu wpisywałem angielski tytuł. Pewnie wpisałeś "No country for old m An  Też czasem się łapię na tym błędzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Ale ja też przy wyszukiwaniu wpisywałem angielski tytuł. Pewnie wpisałeś "No country for old m An  Też czasem się łapię na tym błędzie. Daaaaaaa, tak właśnie było  Hehe, a żeby nie było offtopu, to film bardzo dobry. Bardzo poważny i kurde bele bez happy endu  Aha, może kogoś zachęcę  Dawno temu oglądałem cudo pod tytułem ,,Shaolin Soccer''. Mistrzowie sztuk walki grają w piłkę nożną... Kto nie oglądał jeszcze, to temu.... zazdroszczę  Wygrzebcie ten stuff spod ziemi, warto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Hehe, a żeby nie było offtopu, to film bardzo dobry. Bardzo poważny i kurde bele bez happy endu  przeciez ten film tak na dobra sprawe to zakonczenia nie mial...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Jeśli chodzi o wątek sensacyjny (akcja) to zakończenia typowego nie miał. Jeśli chodzi o wątek z przesłaniem, to jak najbardziej miał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Wszystko za życie (Into the Wild) (2007) Ja, wymagający widz, daję 10/10. Zdjęcia, muzyka, scenariusz... ....historia młodego mężczyzny, który poszukuje własnej drogi do szczęścia i spełnienia. Dla ludzi kochających naturę, mających dość obłudy tego świata i jego współczesnych wytworów. zwiastun: http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=29398&mpozycja=1&pokaz=tak&sekcja=mmedia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
"Black Irish"
Dramat o nastoletnim chłopaku na tle jego zwariowanej rodziny. Smutny film o uczuciach, które przemijają, o szczęściu, które tak łatwo zgubić. O pozorach, które potrafią tłamsić prawdziwe "ja" człowieka. To też historia o błędach, których chyba nie sposób wynagrodzić, o chłodzie, którego potrafi ogrzać jedynie tragedia. Nie brakuje tu tych tragedii. To smutny film, który mimo tego niesie potężną dawkę optymizmu, dawkę nadziei, że po każdej "nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój" mówiąc głosem Budki Suflera. Film niesamowity. Prosty, oszczędny w formie ale pełen wzruszeń, z przytłaczającym przekazem.
Szczerze polecam. Film chyba mało znany, a szkoda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Outlaw
http://www.filmweb.pl/Outlaw,2007,o+filmie,Film,id=246645
Fajne klimaty, jednak film nieco gorzy od "Football factory" i "The bussiness".
6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
warto ogladac Slaby punkt z A.Hopkinsem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Człowieku... Obowiązkowa pozycja w filmotece...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Nie ma chyba slabych filmow z sir Hopkinsem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574 |
Płonąca pułapka dzis polsat 21 bardzo dobry filmik polecam http://plonaca.pulapka.filmweb.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
filmow na tvn czy polsacie nie da sie ogladac
jak zaczna nadawac reklamy to jak sie skoncza nie pamieta czlowiek co za film oglada
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Człowieku... Obowiązkowa pozycja w filmotece... żarty. stare schematy powielane na nowo.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|