Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Gdzieś ostatnio czytałem, że jakiś typ (Korwin? generalnie ktoś taki medialno-zakręcony) rzucił pomysł, żeby Euro 2012 najnormalniej Włochom sprzedać smile Gość rzucił cenę 1 mln E, co moim zdaniem jest za mało ale za ok. 2.5 mld E to ja bym się zastanowił, oczywiście nikt nam tyle nie da oraz UEFA się nie zgodzi na taki deal, ale sam pomysł całkiem ciekawy smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To byl Misztal, byly posel Samoobrony, ten co sie hummerem rozbijal, a teraz uciekl do USA wink

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Szewa
A kto tutaj mówi o jakimś burżujskim piciu w ogródkach ? Kupujesz kratę browaru w markecie i jazda grin

To popieram! piwo Zgrzewka i na rynek, a tam i tak 95% pijących nie będzie siedzieć w oficjalnych ogródkach bo te są mało pojemne, tylko większość będzie chlała na stojąco na rynku. Pewnie będą też chodzić wokół rynku wolnym krokiem, niczym wierni w Mekce, lol. smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Ghana - PKB na mieszkańca - 2'750 $

Kumasi - 51 500 widzów

Akra - 40 000 widzów

Sekondi - 20 0000 widzów

Tamale - 21 000 widzów

Polska - PKB na mieszkańca - 10,858 $

Chorzów - 48 000 widzów (relikt przeszłości)

Poznań - 24 000 widzów

Kraków - 21 000 widzów

Kielce - 15 000 widzów

laugh

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Tajny raport UEFA [dziennik.pl]

hmmm... no i jak ?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
addict
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
włosi ruszyli tematem teraz uefa nas przyciśnie i bardzo dobrze może sie w końcu cos ruszy

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Jesli nam ktos cos odbierze, to wtedy bedzie to wspolny sukces Jarosława Kaczynskiego i Donalda Tuska.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Originally Posted by Goget
Kielce - 15 000 widzow

15k to duzo , jak wywalic 70 % dzialaczy i gowno robiacych VIPow [pierwsze z brzegu - co Jarek K. wie o pilce jak nierozronia bramkarza z trenerem tongue ].

Ale na lidze dzialczy jest kilku a na wielkie imprezie caly stadion i gowno robia.
Wiadomo organizator czy kolo od logistyki na stadionie wiadomo +troche policij nad bezpieczenstwem , ale nie caly stadiom.

Na PNA kibice sie bawia jak pokazuja - jest orkiestra i graja i dopinguja , nasz doping jest dobry , ale stanie jeden kolek z drugim to niec niezrobia , jak na ostatnie MS 69 % biletow [chyba tykle] dotsali dziadki i dzialcze do IV ligi.

JAK TAK MA BYC TO JA PODZIEKUJE

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Prezentacja Stadionu Narodowego odbyła się.

Stadion jak stadion.

Ciekawe było pytanie Bohdana Tomaszewskiego: Panie ministrze (do Drzewieckiego) dlaczego prezentacja tak ważnej rzeczy odbywa się w takich warunkach? To jest kompromitujące! [Na sali oklaski]. smile

Ryszard Raczek: Dlaczego, jakie były trudności, ze na Stadionie Narodowym nie będzie bieżni? Minister: Nie zdążymy. Możliwe jest zrobienie tego po fakcie.

itd...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by Goget
Ghana - PKB na mieszkańca - 2'750 $

Kumasi - 51 500 widzów

Akra - 40 000 widzów

Sekondi - 20 0000 widzów

Tamale - 21 000 widzów

Polska - PKB na mieszkańca - 10,858 $

Chorzów - 48 000 widzów (relikt przeszłości)

Poznań - 24 000 widzów

Kraków - 21 000 widzów

Kielce - 15 000 widzów

laugh

Co w tym śmiesznego ? Oni mają PNA teraz, my Euro w 2012.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Kolejna - przykra niestety - odsłona spektaklu pt. Euro 2012:

"Polska": Z najnowszego raportu firmy PMR, do którego dotarła gazeta wynika jednoznacznie: jeśli do końca tego roku nie zaczniemy pełną parą budowy stadionów, autostrad, dróg i dworców, Euro 2012 w Polsce się nie odbędą.


http://wiadomosci.onet.pl/1693587,11,item.html

Można się było tego spodziewać. Po owocach Euro 2012 poznamy co warta Platforma Obywatelska, chyba że do tego czasu zrzekną się swej władzy...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by Conrad
Mnie cieszy to, że nasi jadą na zachód pracować a u nas będą budować Chińczycy. Tam to jest kultura pracy i każdy zasuwa we właściwym tempie... a nie jeden robi a 8 siedzi wokół i pije piwo, albo śpi.

Kiedyś miałem okazję pracować w brygadzie na budowie, gdzie dołączył się sezonowo do pracy jakiś mołdawianin. Nie miał lekko, zasuwał, języka nie znał, byle murzarz go gonił jak chciał, Polacy to generalnie rasiści po każdym względem, no i lenie do pracy ( jeżeli pracować za funty nie muszą grin )
Tacy Chińczycy jak będą pracować z Polakami to wrócą alkoholikami. Wogóle, że infrastrukturę wybudują nam kitajce to mit, głupi mit, którzy wierzą ostatni optymiści w Euro.
Po początkowej euforii, wogóle nie wierzę w sens organizacji takiej imprezy i chciałbym żeby odebrali Polsce te Euro. I tak Polaków uważają wszedzie za pijaków i złodziei, dojdzie także sprawność nieudaczników laugh


Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Stadiony będą na czas, tylko czy będą to areny z prawdziwego zdarzenia, z których będziemy mogli być dumni. Czy taki tania lipa?

Z tego co wiem to Narodowy ma być przynajmniej kryty, tak więc nadzieja jest.

Jeśli Grecy mieli olimpiadę u siebie i spartaczyli sprawę strasznie to o nas się nie boję. Piłkarze będą mieli gdzie grać. Problem tylko z infrastrukturą, przez 2 lata niszczone były wszystkie plany autostrad, a teraz trzeba nadrabiać to...

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
kiedys ktos powiedział, ze wystarczy dac nam władze i sami sie zniszczymy, chyba cos w tym jest bo od 90 roku sa wolne wybory a cały czas te same geby i nie ma na kogo normalnego zagłosowac... a z tym ze jestesmy lenie, pijacy i obiboki to sie zgadzam w 100 % ach wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
Eeee tam. Ciągłe biadolenie o opóźnieniach, że zagrożone Euro. Sranie w banię. Jakoś to będzie, nie dogoni się cywilizacyjnie reszty świata przez te cztery lata, ale...
Dla zdrowotności dzisiejszy slajd z web-cam w Doniecku.

[Linked Image]

Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
no właśnie w Doniecku .... a u nas ?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by sebechiv
Eeee tam. Ciągłe biadolenie o opóźnieniach, że zagrożone Euro. Sranie w banię.

Dokładnie.
ME 2012 odbedą sie w Polsce i szkoda czasu na pieprzenie o "zagrozeniach".

Opóźnienia wytłumaczy się dekoniunkturą ,której dno przypadnie na przełom 2010/2011.

A po mistrzostwach.....wszystko sobie zgnije i co sie wtedy zrobi ?

Protokół zniszczenia.

Koniaczek ? Podwójny ! Stać nas laugh


Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
To już rok.

Ot takie przypomnienie dla optymistów smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
dokładnie nie ma co dywagować, ME będą i tyle. Dróg nie będzie bo po prostu nie zdążymy tyle zrobić, co do hoteli nie ma co się martwić bo wybudują je prywaciarze żeby zarobić na tym, albo tak jak w gdańsku miasto wynajmie ekskluzywne promy, postawi je w porcie i będą jako hotele. Stadiony pewnie powstaną ale nie tak szybko i nie takie jak na ukrainie, bo tam największe pieniądze ładują w nie prywaciarze

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Tia, a te ekskluzywne promy to staną w stoczni czy na Motławie?

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1