Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 24 1 2 3 4 5 6 7 23 24
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
Śląsk porpsotu zagral lepiej Anwil popełnial duzo glupich błedów Grudziński i Białek jak dla mnie fatalnie , PLuta ZAgorac i Daniels jedynie cos zagrali , nowy rozgrywajacy słaby nic specjalnego.

Hej Anwil gdzie jest h1 gdzie jest h1 ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Originally Posted by wer890
Śląsk porpsotu zagral lepiej Anwil popełnial duzo glupich błedów Grudziński i Białek jak dla mnie fatalnie , PLuta ZAgorac i Daniels jedynie cos zagrali , nowy rozgrywajacy słaby nic specjalnego.

Hej Anwil gdzie jest h1 gdzie jest h1 ?

Bawia Ciebie konflikty po co podpuszczasz osoby ktore kochaja Anvil i sa sercem za nimi(Snajper) chociaz pisal ze dla nego mecz No bet ty dalej probujesz cos udowodnic obiktywnie patrzac nie bedac kibicem basketu ale obserwujac mecz i znajac wartosc obydwu druzyn mecz slaby jak ze strony Slaska jak i Anwilu wiec wyluzuj juz!!!

Dołączył: Oct 2006
Posty: 675
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675
Originally Posted by wer890
Śląsk porpsotu zagral lepiej Anwil popełnial duzo glupich błedów Grudziński i Białek jak dla mnie fatalnie , PLuta ZAgorac i Daniels jedynie cos zagrali , nowy rozgrywajacy słaby nic specjalnego.

Hej Anwil gdzie jest h1 gdzie jest h1 ?

Mistrzu, szkoda mi zasmiecac temat, ale jak napisał kolega wyzej, obie druzyny zagrały wg mnie lekka "żenade". Wynik mowi sam za siebie. A Ty nastepnym razem jak sie wypowiesz na forum publicznie to zagladaj do słownika ortograficznego ! pozdrawiam smile

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
panowie ale przyznac trzeba ze anwil stylem gry sie skompromitowal. 4 pkt wciagu 12 minut to zenada jak na marke i ambicje nazwy zespolu Anwil. kompletny brak pomyslu na gre, ogladajac to spotkanie mialem wrazenie ze zawodnicy wyszli na parkiet i zamiast grac basket ktos im kazal grac cos zupelnie zgoła innego. oby jak najmniej takich "wydowysk"

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
No niestety ale bez rozgyrwajacego w koszykowke grac sie nie da a takiego obecnie Anwil nie posiada, chyba ze ten nowy sie wkomponuje i cos pogra ale raczej na to sie nie zanosi, wiec zanosi sie chyba na to ze Anwil w tym roku poza pudlem

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Szkoda Riki i krycha84 ze przed meczem nic na temat meczu sie nie wypowiadaliscie wiec darujcie sobie teraz uwagi na temat gry Anwilu gdybyscie przed mecze cos napisali owiele latwiej by bylo patrzec teraz na to a tak po meczu kazdemu jest tak latwo mowic ze nie mieli rozgrywajacego udowodnijcie to analiza przed meczowa aby pozniej moc krytykowac dany zespol jego gre i powiedziec ze nasza analiza byla jak najbardziej trafna a tak lepiej nic nie piszcie bo tylko wku..... Jak narazie Anwil jest na 3-cim miejscu i oby walczyl o pudlo i wielu niedowiarka udowodil ze to tylko slabszy okres sezonu bez odbioru

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
To nie jest uwaga na temat tylko wczorajszeego meczu tylko tak ogolna dotyczaca Anwilu(po od czasu wyprzedazy Hendersona), zebys drugi raz nie wtopil niepotrzebnie na nich .... takze sie nie pultaj wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Originally Posted by krycha84
To nie jest uwaga na temat tylko wczorajszeego meczu tylko tak ogolna dotyczaca Anwilu(po od czasu wyprzedazy Hendersona), zebys drugi raz nie wtopil niepotrzebnie na nich .... takze sie nie pultaj wink

ja gralem ślask pultasie wiec baki zbijaj ale nie podniecam sie jak Ty i nie dogaduje bo mam zarowno kupli jak i przyjacieli w Wloclawku i to co piszesz to istne bzdury czemu nie pochwalisz sie na forum ze pograles Prokom wczoraj i wtopiles i nie pultaj sie i bez odbioru to bez odbioru grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Weźcie tu wszystko pokasujcie. Bez sensu... smirk

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
Originally Posted by CANTORO
Szkoda Riki i krycha84 ze przed meczem nic na temat meczu sie nie wypowiadaliscie wiec darujcie sobie teraz uwagi na temat gry Anwilu gdybyscie przed mecze cos napisali owiele latwiej by bylo patrzec teraz na to a tak po meczu kazdemu jest tak latwo mowic ze nie mieli rozgrywajacego udowodnijcie to analiza przed meczowa aby pozniej moc krytykowac dany zespol jego gre i powiedziec ze nasza analiza byla jak najbardziej trafna a tak lepiej nic nie piszcie bo tylko wku..... Jak narazie Anwil jest na 3-cim miejscu i oby walczyl o pudlo i wielu niedowiarka udowodil ze to tylko slabszy okres sezonu bez odbioru

cantoro wiesz,napisalemna temat meczu euroligi i mnie zjechano( nie wracam ze tau wygralo i mialem racje ze Lietuvos nie wygra) ale to nie tenn temat. tutaj nie pisalem wczesnije zgoda ale zauwazylem ze jak pisza osob w tym ja ktore za bardzo nie siedza w tym wszytskim nie znaja sie tak dobrze by ladnie napisac kompletna analizke na podstawie jakis konkretnych faktow tylko swoich przemyslen intuicji to sa krytykowane. Piszemy nie po to by ktos wszedl i napisal"ctroszke glupoty gadasz" niech gadam ale cos podaje bynajmniej a najlepiej nawet jak to jeszcze wchodzi.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
ok ja na dzis Proponuje
Turów - Basket 1 (-12,5)
Mecz Basketu z Prokomem to wypadek przy pracy tych drugich Basket byl bardzo zdeterminowany pobudzony odejsciem Kinga dzis bedzie to zupelnie inny mecz nie dosc ze wyjazd to jeszcze jedna z lepszych ekip PLK . Jeżeli Turów wygrywa ze Śląskiem 16 lub nawet wiecej to czemu Basket maja nie pojechac 13 , według mnie Turów wygra tutaj 16 punktami lub nawet wiecej pozdro

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Nowi w PLK:

Lee Humphrey - USA, rzucający, Energa Czarni Słupsk
Paweł Mróz - Polska, środkowy, Asco Śląsk Wrocław
Chris Garner - USA, rozgrywający, Polpak Świecie
Jacek Krzykała - Polska, rozgrywający, Asco Śląsk Wrocław
Vladimir Tica - Serbia, skrzydłowy/środkowy, Polpak Świecie
Tim Kisner - USA, rozgrywający, Prokom Trefl Sopot
Marin Han - Chorwacja, skrzydłowy, PGE Turów Zgorzelec
Michael Fey - USA, środkowy, Atlas Stal Ostrów
Łukasz Płóciennik - Polska, rzucający, Atlas Stal Ostrów
Wadim Czeczuro - Polska, skrzydłowy, Atlas Stal Ostrów
Michael Hicks - USA, rozgrywający, Bank BPS Basket
Reggie Freeman - USA, skrzydłowy, Atlas Stal Ostrów

Slask zglosil jeszcze Stefanskiego liczac, ze kara sie zmniejszy. Mroz juz byl w skladzie na Anwil, najbardziej wzmocniona Stal chociaz zabieg z Czeczuro komediowy, no i kolejna kompromitacja Trefla :/


Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
jak Prokom juz dawno w Eurolidze nie gra to po co ma placic duza kase za wygranie DBE ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
PGE Turów Zgorzelec - Bank BPS BASKET Kwidzyn g. 18.00

Na szybko, Kwidzyn, sprawca ostatniej sensacji, zawodnicy Basketu pokonali mistrza Polski Prokom Sopot. Z drugiej strony bardzo solidna i konsekwentna drużyna Turowa Zgorzelec. Drużyna, która na swym parkiecie prezentuje się wybornie, stawiając rywalom bardzo wysoko poprzeczkę pod względem defensywy. Śmiem twierdzić, że jest to najlepiej broniąca drużyna w kraju, a już szczególnie we własnej hali. Unibet wystawił ciekawy zakład Basket Kwidzyn under/over 69.5 pkt . W meczach rozgrywanych w Zgorzelcu, tylko 2 razy goście przekroczyli ten próg, AZS (70) oraz sensacyjny zwycięzca Górnik Wałbrzych (79). Dlatego zdecydowałem się na tą propozycję:


Bank BPS BASKET Kwidzyn (UNDER 69.5 pkt) @1.85 9/10 Unibet

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Prokom Trefl Sopot - AZS Koszalin g. 18.00

Drugim spotkaniem, które mnie dzisiaj zaciekawiło jest pojedynek sopockiego Prokomu z drużyną akademików z Koszalina. Krótko o dyspozycji Koszalina - ostatnie mecze rozgrywane u siebie, miałem okazję oglądać. Koszalin pokazał naprawdę kawał ciekawej i dość skutecznej koszykówki. Wyniki 93:75 z Polpharmą oraz 79:77 napawają skrajnym optymizmem przed potyczką z mistrzem Polski. W tym sezonie jeżeli Koszalin przegrywa to raczej w końcówkach, po walce. Najwyższa porażka to 76:64 z Basketem na wyjeździe. Z drugiej strony Prokom... Mistrz Polski? Może i tak, ale aktualna dyspozycja zawodników z Prokomu jest wręcz żenująca! Porażka ze Śląskiem Wrocław, czy ostatnia wpadka z Basketem Kwidzyn mówi same za siebie... Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami, rozgrywany w Koszalinie, zakończył się wynikiem 91:96 na korzyść 'Puzzli', lecz co istotne dopiero po dogrywce. Tak więc:


Prokom Trefl Sopot - AZS Koszalin +15,5 pkt (2) @1.90 7/10 Unibet

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Originally Posted by kiziorro
jak Prokom juz dawno w Eurolidze nie gra to po co ma placic duza kase za wygranie DBE ?

Wcale Prokom nie musi wygrac DBE, rozgrywajacych nie ma, Sow a Spiegel to duza roznica, zatrzymac trzeba Slanine i kto wie bo Milan to gra w kratke. Moim zdaniem Slask, Turow lub Anwil sa w stanie wygrac z Treflem 1/2 lub final.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
Atlas - Śląsk
typ :1
analiza kolegi "Bartona"jest raczej trafna

Jest to hit 20 kolejki Dominet Bank Ekstraligi.Mecz zapowiada się na wielkie widowisko, którego ozdobą będzie pojedynek dwóch znakomitych rozgrywających powracajacy po kontuzji Ed Cota i rozgrywajacy Ślaska Rashid Atkins.Faworytem tego meczu w oczach ekspertów jest Wrocław( wygrana nad Prokomem i Anwilem), ale myśle że Atlas po wygraniu ostatniego meczu z Czarnymi pokazal sie z dobrej strony.A do tego powracajcy COTA który, swoimi asystami obsłuży nowego środkowego stalówki Michaela Fey który jest na pewno wzmocnieniem Atlasa i swoim debiucie pokaże klase.Kolejnym argumentem przemawiającym za Atlasem jest hala.Stalówka u siebie czuje sie najlepiej i podmeczony Slask który grał trzy ważne mecze co trzy dni i przed sobą mają także spotkanie w 1/16 Pucharu ULEB. Dla mnie jest to wystarczjace argumenty na zwyczestwo Atlasa nad Asco.
'
[Linked Image]

Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
Medival ale ty glupoty plecisz nowy środkowy stali sobie dzis nie pogra duzo bo napewno jest lekko zemeczony po podrozy nie zna wszytkich zagrywek jeszcze , i Atlas nad Asco nie wygra bo to dwie rozne branze , Stal nad Śląskiem juz prędzej , Śląsk nie jest wcale podmęczony , Stal tez grala mecze co 3 dni i co z tego lol Nba graja co 2 dni i jakoś im to wychodzi.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Dla zdecydowanie Stal po kursie 2,08 spodziewam sie dosyc
pewnego zwyciestwa ekipy Kowalczyka, Ed Cota to swietny gracz
dzisiaj sie przekonamy jak wiele znaczy dla tej druzyny.
Dodatkowo Freeman zajebista lewa reka ktora potrafi seriami
dziurawic kosz z dystansu szczerze mowiac nie widze dzisiaj
wiele argumentow przemawiajacych za druzyna gosci.
Slask ma we wtorek mecz w ULEBIE z Dynamo Moskwa, ciezki mecz
w ktorym nie jest bez szans dlatego nie wierze ze dzisiaj zagra
na 100 procent zeby wygrac.

2,08 w Expekcie biore z pocalowaniem reki.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Freeman moze i dziurkuje kosz ale dziś tego nie będzie robić smirk

Strona 5 z 24 1 2 3 4 5 6 7 23 24

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, $-man, alfa, aker, rafal08, forty, Lukasz111), 2,571 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,316
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1