|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446 |
witam
chce kupić telewizor lcd około 37 cali. Mam jednak problem z tymi wszystkimi parametrami bo nie wiem poprostu z czym to się je. Przeszukałem googla i dalej nic nie wiem, niby coś tam jest opisane ale dość niezrozumiałym językeim dla takiego laika jak ja. Jeśli ktoś mógłby pokrótce wytłumaczyć co jest ważne przy doborze parametrów, jaka marka się liczy i dodam jeszcze ze interesuje mnie TV w granicach 3500-4000
pozdrawiam Rafał
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
www.hdtv.com.pl [ hdtv.com.pl] Skarbnica wiedzy na te tematy. No i już nie raz dyskutowano tutaj o tym, poszukaj. Aha. Kup plazmę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka