Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Originally Posted by lupus
Kasa misiu kasa smile


a poza tym NBA juz juz nudna sie zrobila dla niektorych koneserow wiec trzeba ja urozmaicic a co za tym idzie kasa misiu kasa wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by sport.pl
Specjalistyczne badania wykazały, że lider Los Angeles Lakers Kobe Bryant ma zerwane więzadła w małym palcu rzucającej ręki. Koszykarz nie chce poddać się operacji, która wykluczyłaby go z gry na 6-8 tygodni, ale pod dużym znakiem zapytania stoi jego występ w niedzielnym Meczu Gwiazd w Nowym Orleanie.

29-letni zawodnik doznał urazu w meczu z New Jersey Nets (5 lutego), kiedy próbował zabrać piłkę Jasonowi Kiddowi. Mimo kontuzji grał dalej, a jego klub wygrał pięć z sześciu spotkań (wszystkie na wyjeździe). W środę Bryant ponownie zawadził rywala - tym razem w starciu z Minnesota Timberwolves i po powrocie do Los Angeles musiał udać się do specjalisty.

- Chcę teraz zastosować terapię i dać mu trochę odpocząć. Mamy przerwę na Mecz Gwiazd i mam nadzieję, że ten czas da mi szansę na dalszą grę na wysokim poziomie. Wolałbym przesunąć operację na wrzesień - po zakończeniu sezonu NBA i Igrzyskach Olimpijskich. Musimy jednak codziennie monitorować sytuację ze sztabem medycznym - powiedział Bryant.

Bryant nie chce poddać się operacji, bowiem zminimalizowałoby to szanse drużyny na awans do fazy play off. W bieżącym sezonie, mimo kontuzji Andrew Buynuma, Trevora Arizy i Chrisa Mihma, Lakers plasują się w czołówce Konferencji Zachodniej (bilans 35-17; trzecie miejsce na Zachodzie) i wymieniani są w gronie faworytów ligi.

Bryant wycofał się już z konkursu rzutów za trzy punkty, ale by mógł opuścić All Star Game (zebrał najwięcej głosów kibiców wśród graczy Konferencji Zachodniej) musi otrzymać zgodę władz ligi. Nie jest wykluczone, że będzie zmuszony do pojawienia się na parkiecie choćby na kilka minut.

- Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by mógł wypocząć. Popieramy jego decyzje o rezygnacji z operacji. Mamy jednak świadomość, że w najbliższych tygodniach znowu może w ten palec uderzyć i możliwe, że jednak będzie musiał udać się na zabieg - wyjaśnił menedżer Lakers Mitch Kupchak, który wystąpił do NBA z pismem o zwolnienie Bryanta z konieczności występu w Meczu Gwiazd.

- Musimy iść dalej. Rozgrywamy dobry sezon, ale mamy sporo urazów. Często szefowie zespołów jak mantrę powtarzają "jeśli tylko pozostaniemy zdrowi", ale jak widać jest to prawda - dodał.

z jednej strony gwiazda jeziorowców już teraz powinna być poddana operacji a nastepnie rehabilitacji, co za tym idzie być w pełni sprawna w czasie PO, aczkolwiek jest też II strona medalu, Lakers pomimo, iż maja jeden z najlepszych bilansów na zachodzie (35-17 - 3ci bilans) to do druzyny z ostatniego miejsca, które daje awans do PO dzieli jedynie 4ry spotkania (32-20 - Houston, dlatego rodzi się może nie podobne, ale dość bliskoznaczne porównanie z gwiazdą Miami w poprzednim sezonie, chyba wszyscy ( a na pewno większość ) pamięta jak tamta decyzja się zakonczyła...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
where amazing happends...


btw najprawdopodobniej bad boy Randolph przejdzie do
Denver głownie za Kleize, Najerę i Smitha, ale inne źródła podają, że są
również zainteresowani intensywnie Artestem oraz M.Millerem...
także zbrojeń ciąg dalszy !

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Proponuje mała zabawe. Typujemy zwyciezców wszystkich konkursów i MVP. Weekand luzniejszy, wiec i w temacie mozna troche posmiecić.

1. Skills - Chris Paul @3.50
2. Slam Dunk - Jamario Moon @2.34
3. 3 point - Peja Stojakovic @3.81
4. MVP - Carmelo Anthony( @7.00 )lub Chris Paul (@8.50) z naciskiem na pierwszego

Jesli chodzi o typy, to pobralem jedynie Paul w konkursie sprawnosciowym. Nie ma co pisac analizy, bo i jak ? 3 wybitnych playmakerów i Wade. Własna hala, wlasne kosze... do tego niesamowita forma w ostatnim czasie...zespol jest objawieniem... a jak wiadomo, bogatemu diabel dzieci kolysze... dlatego PAUL.

Co do konkursu to zasady moga byc dwie.
1. wygrywa osoba, ktora wskaze najwiecej zwyciezcow
2. wygrywa osoba, ktora uzyska najwieksze ako po przeliczaniu trafionych kursow...

Mysle, ze Ako bedziemy liczyc dopiero, przy rownej liczbie trafien.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Ggdzie kursy ?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Originally Posted by PioKing
Ggdzie kursy ?
Moje z pinnacle i gamebookers.

http://www.betbrain.com/oddsOverview/Basketball-Unit-NBA_All_Star_MVP/tn/114936975/sportId/8/site/0


Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Slam Dunk - Gerald Green 5.270

Bez jaj, kto ma z nim szanse?

3 point - Daniel Gibson 5.460

Typ jest niesamowity.

Skills - Dwayne Wade 3.0

MVP - Steve Nash 16.00

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
1. Skills - Chris Paul @3.50
2. Slam Dunk - Rudy Gay @ 4,0
3. 3 point - Jason Kapono @ 3,25
4. MVP - Paul Pierce @ 16

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
jeśli chodzi o konkurs trójek to można coś pokombinować

ja to widzę tak by sobie zagrać dwa zakładziki:

Jason Kapono @3.950
Peja Stojakovic @3.810
pinnacle


w 25 rzutach za 3 trzeba brać przede wszystkim tych, co potrafią trafiać seriami, Kapono i Stojakovica przedstawiać nie trzeba, bo to byli zwycięzcy, Gibsona z uwagi na wczoraj dziś nie biorę, zresztą jego nadgarstek aż tak świetny jak Peji i Jasona K. nie jest, Dirk w tym roku słabo daje zza lini 3pt, Nash nie jest taki stricte seryjny (eng: streaky), Hamilton to samo co dwukrotny MVP ligi

co do Kapono jeszcze, to ostatnio na treningu potrafił rzucić 21 trójek z rzędu, i 24 z 25 w tym wszystkie money-ball (za 2p)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Kapono ćwiczy trójki przed dzisiejszym konkursem. Jak dzisiaj będzie w takiej formie to kurs 3.9 nas niego można brać w ciemno! wink


Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
2 pytania krótkie wink

Canal + transmituje All Star i o której to będzie?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Fortunado
2 pytania krótkie wink

Canal + transmituje All Star i o której to będzie?

http://www.canalplus.pl/program/full?20594

16.02 godz. 01.45

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
dzięki Lupi wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
1. Skills - Chris Paul @3.25
2. Slam Dunk - Gerald Green @5.00
3. 3 point - Jason Kapono @ 3.40
4. MVP - Chris Paul @ 7.00

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
uwaga Mike Bibby przechodzi do Atlanty Hawks za Anthony'ego Johnsona, Tyronn'e Lue, Lorenzena Wrighta i Sheldena Williamsa, czyli de facto za nic (3 pierwsi mają wygasające kontrakty po tym sezonie)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Sorka za off-topic, ale czy jest gdzieś na Sopcaście transmisja z dzisiejszych wsadów i trójek?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
jakieś jaja? King mieli walczyć o playy off a teraz widze, że lipa !

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Dwight Howard @3 ...chyba macie klapki na oczach albo szukacie na siłe sensacji

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by MasterFlamaster
Sorka za off-topic, ale czy jest gdzieś na Sopcaście transmisja z dzisiejszych wsadów i trójek?

http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=6417&part=sports



Originally Posted by Bodzio21
jakieś jaja? King mieli walczyć o playy off a teraz widze, że lipa !

w tym roku na zachodzie to mogą sobie powalczyć co najwyżej o 10 lokate

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Dobra pany, a wracając do typów...

na razie słabe oferty na mecz gwiazd ale


toto:

Wade - AI

Howard - Yao

podoba się 2.05 kurs na Howarda, który jest "bardziej ofensywny" od Yao i bardziej nadaje sie do gry widowskiowej, którą zapewne zobaczymy jutrzejszej nocy.. co do Iversona i Wade, serce podpowiada tego pierwszego, rozum Wade.. a ostatnie mecze daj sobie spokój z tym typem laugh

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1