Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194


i pozniej po prawej szukamy kolejnych czesci. jest ich 9.
Polecam

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Coś dla kierowców :

Quote
W Turkmenistanie ośmiokrotnie podrożało paliwo. Obecnie litr benzyny 95 oktanowej kosztuje ponad 3 tysiące manatów czyli równowartość 40 groszy.

Decyzja o podwyżce nazywa się w oficjalnym języku "uporządkowaniem bezpłatnego dostępu mieszkańców do benzyny i oleju napędowego".

Zgodnie z decyzją prezydenta Turkmenistanu właściciele samochodów osobowych dostaną od państwa bezpłatnie 120 litrów benzyny, natomiast posiadacze autobusów i ciężarówek otrzymują bezpłatnie 200 litrów paliwa. Gdy ktoś jeździ więcej wtedy musi kupować paliwo po nowych cenach.

Turkmenistan to była radziecka republika - bogata w ropę i gaz.

Dotychczas mieszkańcy 5 milionowego Turkmenistanu otrzymują bezpłatnie gaz, elektryczność, wodę i sól kuchenną.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Wyjeżdżam tam grin Benzyna za 40 gr., reszta mediów za darmo. Czego chcieć więcej laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by osin
Originally Posted by Randall


Mistrzostwo smile

Niezłe, niezłe smile

Ten koleś też wymiata -


A tu coś z innej beczki. Będąc w Anglii oglądałem America's Got Talent i oto, co ciekawego tam pokazywali...


o widze ze ktos oprocz mnie tez breakdance lubi... ten 'koles' to scott willis wink

polecam mortal kombat crew, w szczegolnosci ich trailer 8 minutowy, czy bboy'a physix z rivers crew:

MK. kaku i juju wymiatają wink remixy chyba najlepsze jakie slyszalem, zwlaszcza breaking the habbit.

a to ten trailer.

physicx


Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja nie lubie Extreme Crew, za duzo powermoves, ekipa bardzo słaba stylowo.

A bboy Junior ma proteze zamiast jednej nogi, junior to ten z z drugiego filmu, to jest z zawodow red bull bc one ;-)
Tam chyba walczyl z Darkness.

Mortal Kombat, mieli niezły show 2 lata temu na BOTY, ale nie bylo ich nawet w poflinalach wtedy.
To pewnie przez bardzo slaby routine.
Poza tym ten kto sledzi ich poczynia, wie, ze oni ciagle robia jedno i to samo.
Na zawodach nawet 2 vs 2 dochadza wysoko, ale ilez można oglądać ciagle to samo.


Physix niestety zmienil swój styl, zrezygnowal z powermoves, i tanczy teraz bardziej stylowo.
Nie wiem czy to wpływ Borna na niego, ale przez to zmiane, on traci bardzo duzo.
Mam nadzieje, ze ktos mu to wbije do łepetyny, bo az zal się robi jak się go teraz oglada.
Zamiast się skupic na tym w czym jest naprawde niezły to zmienia styl :/
Jego słynny już elbow spin to numer, którego w podobny sposób nie wykona nikt chyba na swiecie, pozostali w utrzymaniu równowagi pomagac sobie musza reka ;-)


W Korei jest kilka naprawde niezlych ekip, które wrecz miazdza caly swiat, daleko za nimi jest Japonia,
W USA stawiaja tylko na styl, a to o wiele za malo. We Francji jest kilka ekip.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by lupus
Mortal Kombat, mieli niezły show 2 lata temu na BOTY, ale nie bylo ich nawet w poflinalach wtedy.
To pewnie przez bardzo slaby routine.
Poza tym ten kto sledzi ich poczynia, wie, ze oni ciagle robia jedno i to samo.
Na zawodach nawet 2 vs 2 dochadza wysoko, ale ilez można oglądać ciagle to samo.


no z tym sie zgodze akurat. ale Ryomy styl mi sie akurat podoba. moze cos wymyslą nowego jeszce bo maja potencjał ;p

gamblersi są jeszcze spoko.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Gambler Crew to moim zdnaiem najlepsza ekipa na swiecie.
Swietni technicznie, stylowo, i doskonale powermoves.


A Co Mortal Kombat


To sa 2 vs 2, z 2007 roku.
Mimo, ze nie cierpie francuzow, to Pokemon moim zdaniem byl lepszy w tej bitwie, bo MK, oczywiscie, oklepane numery.
Wygralo oczywiscie MK, no ale.

Troche gejowski tam jest koles z mkirofonem, w dodatku drze sie niemilosiernie, a muzyka fajna jest.

Ryoma sobie predzej czy pozniej skreci kark wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
nie da sie ukryc, ze byli lepszy... Ryoma niezle przypieprzył łbem o podloge, wszystko w kregi poszło.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nic nowego nie pokazal, wszystko bylo na Boty, wszystko bylo w innych bitwach, Lilou to Francuz wink ale ma swoj styl smile

Mniemam, ze jakby MK wpadlo na jakas koreanska ekipe dostali by lanie

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Podczas oglądania filmiku 'złapcie obraz' myszką i przesuwajcie w którą stronę chcecie.

http://demos.immersivemedia.com

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
[Linked Image]

nie jest to jakiś rekord, ale warte uwagi grin 34 pkty w jednym gemie

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
http://gry.onet.pl/28061,1469019,artykul.html

Ciekawe czemu koleś nie protestuje przeciwko filmom i nie wytacza procesów studiom confused

Dołączył: Jan 2008
Posty: 444
addict
addict
Dołączył: Jan 2008
Posty: 444
Dwight "Superman" Howard



shocked shocked shocked

Dołączył: Sep 2005
Posty: 769
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 769
Nie chciałem zakładać nowego tematu a więc tutaj:

http://fcbolo.posadzdrzewo.pl/

Wspieramy akcje sadzenia nowych drzew na terenach Polskich Parków Narodowych wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Polecam filmiki od tego gościa: http://pl.youtube.com/user/GuinnessWorldRecords

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735

Dołączył: Jan 2008
Posty: 444
addict
addict
Dołączył: Jan 2008
Posty: 444

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
laugh nie no Baqu strone przeciekawa podałes laugh

Tu nie ma zbyt wielu dziewczyn ale może czegoś się naucza wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Bolo
Nie chciałem zakładać nowego tematu a więc tutaj:

http://fcbolo.posadzdrzewo.pl/

Wspieramy akcje sadzenia nowych drzew na terenach Polskich Parków Narodowych wink


o tym moznaby nowy watek zalozyc wink bardzo fajna akcja.
http://cichy_.posadzdrzewo.pl/ jakby ktos chcial ;>

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, kamel, rafal08, aker), 2,824 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,229
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1