Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16
nOcnY #2077368 19/02/2008 19:41
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Originally Posted by nOcnY
mozektos powiedziec mi jak krok po kroku zagrac z innym graczm przez siec?


Game modes -> Multiplayer -> Direct IP -> jeśli jestes gospodarz to : Host, a przeciwnik w tym samym czasie ma spisany Twój numer IP i wciska Connect -> wybieracie drużyny itd itd.. i mecz

Bonus: Unibet
AnJay #2078155 20/02/2008 00:16
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Siedząc sobie w pracy z nudów naszła mnie taka myśl:

Jako, że obecna edycja turnieju jest już w moco zaawansowanej fazie, moglibyśmy już teraz zadbać o układ grup w następnym turnieju (o ile taki wystartuje).
Można by osiągnąc to w prosty sposób: osoby, które nie zajmą 2 pierwszych miejsc w grupach w obecnym turnieju grałyby dalej o kolejne miejsca. Ukłąd spotkań byłby taki sam jak w przypadku ćwierćwinałów. Mecze rozgrywane byłyby aż do uzyskania przez wszystkich konkretnych miejca w obecnym turnieju. W ten sposób uzyskalibyśmy rozstawienie przed kolejnym turniejem.
Wtedy grupy powstałyby w prosty sposób:

[Linked Image]

Cyfry w tabeli to miejsca an zakończenie obecnego turnieju.

W razie, gdyby ktoś zrezygnował z następnej edycji, poszczególne osoby przesuwałby się na liście. Na pewno ktoś nowy się zgłosi (np. pomysłodawca i organizator pierwszego turnieju). zajmowaliby miejsca na liście w kolejności zgłoszeń.

Wszelkiekomentarze mile widziane smile

Pav__ #2078167 20/02/2008 00:23
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
yaaho - giede 5:5 :/ obaj bramkarze tragiczni...

w karnych wygral giede

yaaho #2078179 20/02/2008 00:30
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
John Boone: dobry pomysł piwo


buldog - AnJay 1:1

piwo

AnJay #2078226 20/02/2008 00:43
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
Następna runda to 1A-2B, 2A-1B itd. czyli standardowy układ, czy losujemy, ew. mieszamy inaczej?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Originally Posted by green_grass_of_tunnel
Następna runda to 1A-2B, 2A-1B itd. czyli standardowy układ, czy losujemy, ew. mieszamy inaczej?

będzie tak jak napisałeś, 1a - 2b, itd

AnJay #2078428 20/02/2008 01:19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
1. 1A-2B
2. 2A-1B
3. 1C-2D
4. 2C-1D

5. 1A/2B-2C/1D
6. 2A/1B-1C/2D

7. 1A/2B/2C/1D-2A/1B/1C/2D

Pav__ #2078892 20/02/2008 02:30
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
kope - JB 1:1

AnJay #2079975 20/02/2008 04:51
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by AnJay
Originally Posted by nOcnY
mozektos powiedziec mi jak krok po kroku zagrac z innym graczm przez siec?


Game modes -> Multiplayer -> Direct IP -> jeśli jestes gospodarz to : Host, a przeciwnik w tym samym czasie ma spisany Twój numer IP i wciska Connect -> wybieracie drużyny itd itd.. i mecz
problem w tym, ze ani ja ani moj przeciwnik nie mamy ip zewnetrzego obaj siedzimy za routerami

probuje zrobic siec hamachi ale cos nie wychodzi tez - wie ktos moze jak ustawic hamachi zeby dzialala jak obaj uzytkownicy maja siec dzielona przez router?

nOcnY #2080269 20/02/2008 05:36
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Originally Posted by nOcnY
Originally Posted by AnJay
Originally Posted by nOcnY
mozektos powiedziec mi jak krok po kroku zagrac z innym graczm przez siec?


Game modes -> Multiplayer -> Direct IP -> jeśli jestes gospodarz to : Host, a przeciwnik w tym samym czasie ma spisany Twój numer IP i wciska Connect -> wybieracie drużyny itd itd.. i mecz
problem w tym, ze ani ja ani moj przeciwnik nie mamy ip zewnetrzego obaj siedzimy za routerami

probuje zrobic siec hamachi ale cos nie wychodzi tez - wie ktos moze jak ustawic hamachi zeby dzialala jak obaj uzytkownicy maja siec dzielona przez router?

Jeżeli któryś z Was ma dostęp do konfiguracji routera, to może ten poradnik [portforward.com] coś pomoże.
Jeżeli chodzi o hamachi to nawet nie wiem, czy tam coś się konfiguruje laugh. Ja sobie ściągnąłem wersję, która była tutaj podana jakiś czas temu (trzeba się cofnąć trochę). Zainstalowałem. Wpisałem sieć, która również była tutaj podana. POdawałem drugiej osobie ip jakie tam się pokazało i dalej normalnie przez połączenie bezpośrednie (Direct IP).

Pav__ #2080789 20/02/2008 07:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by John Boone
Originally Posted by nOcnY
Originally Posted by AnJay
Originally Posted by nOcnY
mozektos powiedziec mi jak krok po kroku zagrac z innym graczm przez siec?


Game modes -> Multiplayer -> Direct IP -> jeśli jestes gospodarz to : Host, a przeciwnik w tym samym czasie ma spisany Twój numer IP i wciska Connect -> wybieracie drużyny itd itd.. i mecz
problem w tym, ze ani ja ani moj przeciwnik nie mamy ip zewnetrzego obaj siedzimy za routerami

probuje zrobic siec hamachi ale cos nie wychodzi tez - wie ktos moze jak ustawic hamachi zeby dzialala jak obaj uzytkownicy maja siec dzielona przez router?

Jeżeli któryś z Was ma dostęp do konfiguracji routera, to może ten poradnik [portforward.com] coś pomoże.
Jeżeli chodzi o hamachi to nawet nie wiem, czy tam coś się konfiguruje laugh. Ja sobie ściągnąłem wersję, która była tutaj podana jakiś czas temu (trzeba się cofnąć trochę). Zainstalowałem. Wpisałem sieć, która również była tutaj podana. POdawałem drugiej osobie ip jakie tam się pokazało i dalej normalnie przez połączenie bezpośrednie (Direct IP).

dokladnie tak robilem ale dopiero po Twoim poscie zadzialalo piwo

nOcnY #2080869 20/02/2008 07:38
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
musz oddać pozostałe spotkania walkowerem. Fifa się posypała, sama do windy spada, reinstalacja nic nie daje. Na formata nie mam czasu teraz.

Kameleon #2081665 20/02/2008 21:26
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Originally Posted by Kameleon
musz oddać pozostałe spotkania walkowerem. Fifa się posypała, sama do windy spada, reinstalacja nic nie daje. Na formata nie mam czasu teraz.
ale mnie zdolowales mialem nadzieje ze pukniesz dwa razy kruka i to ja bede w play off wink

Kameleon #2081683 20/02/2008 21:30
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Proponuję wyznaczyć jakiś termin rozegrania wszystkich meczów i jechać walkowerami.
Niektórzy skończyli, mi został tylko jeden do końca, ale niektórym pewnie jeszcze z 5.
Jak ktoś wie że nie awansuje już, to rozumiem, że może nie chcieć się grać, ale niech Ci co o coś walczą się postarają rozegrać swoje spotkania.

AnJay #2081748 20/02/2008 21:43
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
do konca tygodnia jest termin na rozegranie I rundy. Wtedy zobaczy sie ile jescze gier zostalo i wyznaczy sie termin koncowy.

Kameleon #2081864 20/02/2008 22:11
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Originally Posted by Kameleon
musz oddać pozostałe spotkania walkowerem. Fifa się posypała, sama do windy spada, reinstalacja nic nie daje. Na formata nie mam czasu teraz.

Sugeruję anulować wszystkie spotkania, które rozegrał Kameleon.

Conrad #2081884 20/02/2008 22:13
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3
kruk - Gib01
2 : 1
Gibi01 - kruk
0 : 3

Pav__ #2081905 20/02/2008 22:17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by John Boone
Originally Posted by Kameleon
musz oddać pozostałe spotkania walkowerem. Fifa się posypała, sama do windy spada, reinstalacja nic nie daje. Na formata nie mam czasu teraz.

Sugeruję anulować wszystkie spotkania, które rozegrał Kameleon.

to i tak nic nie zmieni w ukladzie tabeli

konrad89 #2081907 20/02/2008 22:18
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3
Jestem Za tym żeby anulować wszystkie mecze jakie rozegrał kameleon ...ja nie miałem przyjemności z nim grać...wiec moze lepiej bedzie anulować spotkania jakie rozegrał.

konrad89 #2081910 20/02/2008 22:18
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3
i bedzie wtedy spokój w tabeli ;)hahaha

Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, forty, rafal08, latajaca_holenderka, rymoholik, aker, $-man, kamel, Sensei), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1