Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
ok to wyjeżdzam na a4 czekaj na mnie na pierwszym Orlenie wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
Originally Posted by Maciek
buahahah pakiet m5

M5 e39 ma 400 koni silnik 5 litrow i przyspieszenie od 0-100 5,4 katalogowo ,ja robie okolo 5,6 ale caly czas ucze sie ruszac bo to jest najwazniejsze.

tak, bo co innego mieć "pakiet M5" który polega chyba głownie na liftingu, zderzaki, ksenony itd. a co innego mieć prawdziwą M5 gdzie tak jak mówisz e39 ma 5 litrowy silnik z mocą 294 kW.

btw. ile pali Ci ten smok przy normalnej jeździe zima/lato?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Maciek
ok to wyjeżdzam na a4 czekaj na mnie na pierwszym Orlenie wink


Krwawy Władek vs Ponury Józek

Walka siły i elegancji, walka szybkosci i prędkości, nieustępliwi, pewni siebie, dopracowani do ostatniego detalu, każda sekunda, każda chwila, kazdy najmneijszy moment jest przewidziany, stanowią ze swoimi maszynami jedno, jak... jak Pat i Kot, Jak Żwirek i Muchomorek... tylko dziś tuża za Orlenem (pierwszym) na trasie A4! Szybsi niż mrugnięcie oka grin

piwo

[Linked Image]




[Linked Image]

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Originally Posted by Kaktus_lbn
tak, bo co innego mieć "pakiet M5" który polega chyba głownie na liftingu, zderzaki, ksenony itd. a co innego mieć prawdziwą M5 gdzie tak jak mówisz e39 ma 5 litrowy silnik z mocą 294 kW.

Nie ma pakietu m5 są tylko m-pakiety upodabniające normalne modele bmw do wersji sportowych m. Pakiet nie obejmuje takich rzeczy jak ksenony ale stylistykę nadwozia, wnętrza oraz zawieszenie.

I nie róbcie już syfu z tego tematu poprzez wklejanie idiotycznych zdjęć traktorów ehhhh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by dondo
Jeśli sprzedawca z komisu mówi, że książka serwisowa właścicielowi zaginęła, ale był on serwisowany w ASO w Polsce, to fakt braku książki ma tu jakiekolwiek znaczenie? tj. czy po prostu w ASO znają całkowicie historie tego auta?

Na 95% sprzedawca kręci. Jesli nie ma pewnosci, ze byl serwisowany (czyli jakies info z ASO) to tak jakby ksiazki nie bylo.
Ulubiona zagrywka przy sprzedazy: w ogloszeniu pisze, ze ksiazka jest a potem przy ogladaniu nagle gdzies sie zawieruszyła. Do konca szuka ale jakos nie znajduje. Mimo to nadal zaklina sie, ze byl serwisowany.
A ksiazki nie pokazuje bo czesto jest b. duzy przebieg. Niemcy bardzo czesto serwisuja, zwlaszcza mlodsze auta, ksiazek nie gubia. Tylko juz w Polsce sprzedawca nie pokazuje jej bo jesli jest b. duzy przebieg to nie chce straszyc klienta....

A ASO historia jest. Ale sie moze okazac, ze auto ma duuuzy przebieg....

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
@rivex

dokładnie chodzi o ten samochód, nie jest sprowadzany, tylko kupiony w salonie w Katowicach, sprzedawany w komisie w Krakowie

http://autokomplet.autogielda.pl/?oferta=34539166

po telefonie wyszło, że to jednak II właściciel (powiedział, że widocznie w ogłoszeniu jest pomyłka) no i brak tej książki serwisowej. Aha, zaproponowałem, że jedziemy do ASO i jesli wszystko w porządku ja płace za diagnoze i kupuje samochód, jeśli wyjdzie coś dużego to on płaci - za cholere sie nie chciał zgodzić, tłumacząc sie tym, że w używanym zawsze może coś wyjść itp , ogólnie to jesli wie co sprzedaje itp to nie powinien obawiać się takiej kontroli ?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 260
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 260
Originally Posted by Maciek
a jeśli chodzi o mnie do Sejczento służy mi tylko do pracy ,a moje drugie auto to bmw m5 e39 ktore raczej nigdy Kaktus i Ponury nie widzieliscie na oczy.

Tak się składa, ze okazje do jazdy Seicento mam dosyć często.
Miałem tez okazje pojeździć Vectra oraz Astra.

Seicento to kiedyś dość popularny samochód wśród przedstawicieli handlowych, obecnie jednak zastąpiony przez nowsze, lepsze jakościowo samochody.

Najbardziej zadziwiające jest to, że jako dumny właściciel BMW poruszasz się nim tylko w weekendy , bo na co dzień poruszasz się Seicento :]

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by dondo
@rivex

dokładnie chodzi o ten samochód, nie jest sprowadzany, tylko kupiony w salonie w Katowicach, sprzedawany w komisie w Krakowie

http://autokomplet.autogielda.pl/?oferta=34539166

po telefonie wyszło, że to jednak II właściciel (powiedział, że widocznie w ogłoszeniu jest pomyłka) no i brak tej książki serwisowej. Aha, zaproponowałem, że jedziemy do ASO i jesli wszystko w porządku ja płace za diagnoze i kupuje samochód, jeśli wyjdzie coś dużego to on płaci - za cholere sie nie chciał zgodzić, tłumacząc sie tym, że w używanym zawsze może coś wyjść itp , ogólnie to jesli wie co sprzedaje itp to nie powinien obawiać się takiej kontroli ?

wydaje mi sie, ze juz masz odpowiedz czy warto go brac czy nie wink 130 tys. moze nie jakis wielki przebieg ale rozrzad, zawieszenie, sprzeglo wymaga juz niedlugo drugiej wymiany o ile pierwsza wymiana juz byla wg zalecen producenta, brak ksiazki serwisowej w aucie zakupionym w polskim salonie juz jest wielce podejrzana, wiec daj sobie spokoj z tym autem, ja przynajmniej dalbym sobie spokoj wink ale to tylko moje osobiste zdanie ...

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
odpuść dondo ,nawet jak kupisz tanio od takiego kombinatora to z czasem wyjdzie co było z tym autem i nigdy nie odczujesz satysfakcji z posiadanego samochodu ,najlepsze transakcje kupna sprzedaży samochodu to takie w których obie strony są zadowolone ,niestety takich transakcji niezwykle mało frown

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Tak to już odpuściłem, krętactwo dało się wyczuć już przez telefon. Co myślicie natomiast o tej ofercie? http://otomoto.pl/honda-accord-salon-polska-C4353003.html

to oferta komisu co chciał sobie zarobić, daje aby się zapoznać, bo normalnie to on stoi na honda.pl w samochodach używanych, tylko że linku nie dało rady skopiować i jego cena to 25900 zł. Właścicielem samochodu jest koleś, który pracuje w ASO Honda w Krakowie, ma książka serwisową itd czy to że to od człowieka który tam pracuje daje gwarancje pewności tego auta, że wszystko jest cycuś glancuś? czy to może być również przesłanka do tego, że możliwe są jakieś przekrety na serwisowaniu jako, że gość tam pracuje?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Dziabor ile udało się zbić z ceny?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Dondo moze chcesz kupic Acord 2.0 V-tec auto-tiptronic 2000 rok, niestety angielska wersja, ale za jedyne 1500 pounds smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
fiu fiu Dziabor sporo żeś beknął za nią nawet zakładając ze zbiles ten tysiąc, dwa...

jako że to Opel dobrze sprawdz czy nie ma ognisk rdzy, znam to z autopsji :|

ps. nie było nic w skórze? ;D

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by ciacho1984
Dziabor ile udało się zbić z ceny?

21.700

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Kaktus_lbn
fiu fiu Dziabor sporo żeś beknął za nią nawet zakładając ze zbiles ten tysiąc, dwa...

jako że to Opel dobrze sprawdz czy nie ma ognisk rdzy, znam to z autopsji :|

ps. nie było nic w skórze? ;D

byly ale nie za te pieniadze, to model na 100-lecie Opla maksymalnie wyposazony, bardzo ladnie wyglada, cichutko chodzi, nie slychac jak na swiatlach zgasnie wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by dondo
Tak to już odpuściłem, krętactwo dało się wyczuć już przez telefon. Co myślicie natomiast o tej ofercie? http://otomoto.pl/honda-accord-salon-polska-C4353003.html

to oferta komisu co chciał sobie zarobić, daje aby się zapoznać, bo normalnie to on stoi na honda.pl w samochodach używanych, tylko że linku nie dało rady skopiować i jego cena to 25900 zł. Właścicielem samochodu jest koleś, który pracuje w ASO Honda w Krakowie, ma książka serwisową itd czy to że to od człowieka który tam pracuje daje gwarancje pewności tego auta, że wszystko jest cycuś glancuś? czy to może być również przesłanka do tego, że możliwe są jakieś przekrety na serwisowaniu jako, że gość tam pracuje?


Kupuje sie samochod a nie zapewnienia sprzedawcy.
Obejrzyj auto i wtedy zdecyduj czy warte kupna. Bo to oni gadaja to malo wazne. Kazdy cos kreci.

W przypadku tego pierwszego auta to widac bylo przekret. Jesli nie chce do ASO, nagle ksiazki nie ma i to wyszlo szybko to jest cos zle.


Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by dondo
Tak to już odpuściłem, krętactwo dało się wyczuć już przez telefon. Co myślicie natomiast o tej ofercie? http://otomoto.pl/honda-accord-salon-polska-C4353003.html

to oferta komisu co chciał sobie zarobić, daje aby się zapoznać, bo normalnie to on stoi na honda.pl w samochodach używanych, tylko że linku nie dało rady skopiować i jego cena to 25900 zł. Właścicielem samochodu jest koleś, który pracuje w ASO Honda w Krakowie, ma książka serwisową itd czy to że to od człowieka który tam pracuje daje gwarancje pewności tego auta, że wszystko jest cycuś glancuś? czy to może być również przesłanka do tego, że możliwe są jakieś przekrety na serwisowaniu jako, że gość tam pracuje?

jesli rzeczywiscie auto serwisowal w " swoim " serwisie to oprocz wpisu w ksiazce serwisowej powinien miec jeszcze faktury i kwitki z kasy fiskalnej, sprawdz tez daty napraw czy czasami nie sa przed kilku dni bo to tez bedzie troche podejrzane, naprawia samochod przed sprzedaza ?

PS. ja zawsze jest podejrzliwy przed kupnem, moze czasami i zabardzo ale " troche " samochodow juz kupilem i zdarzylo sie, ze czasami " troszke " sie nacialem wink

POWODZENIA W ZAKUPAPACH piwo


Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Pytanie trochę z innej bajki - gdzie najłatwiej dostanę kredyt gotówkowy na niewielką sumę (3 000-4 000 pln) bez umowy o pracę?

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, Sensei, JelineK, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, burbon), 2,512 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1