|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68 |
Pierwsza Środa, może być ciekawie I Oros i Wołyń rozegraja II North Pearl, potem Zgoda III PDK box Zsa, Fuzja, Equvida IV ? V Mercedes, potem najbardziej płatny chyba - Eregos VI 1 Filar 2 Aszatan VII Spróbuję bez Juventusa PDK box Księżna, Dżuliwan, Strok VIII do Alamo (forma stajni) IX Anko
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
A którego wskazałbyś jako konia dnia? Mi się wydaje, że Mercedes powinien spokojnie wygrać tylko niepokoi, że sam Wójtowicz ma jechać. A w VIII do Alamo może Mont Blanc? I jak jest z tymi przegrupowaniami - komu może się nie opłacać wygrać, żeby nie przegrupowali za wysoko?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Wszystkie biegają !!!!! (10-9-12-7-11) Pierwsza środowa kwinta zapowiada się nieźle o ile dopisze forma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> naszych wybrańców.
Dzięki insider za życzenia. Trochę przesadziłeś z wartością weekendowych typów. Nic nadzwyczajnego.
Jutro zaczynamy podobnie, ale ja również, a może nawet przede wszystkim synem Polistratosa z Rodos Pobił Macedonię to podbije Wołyń . Do czwórki siostra AlCapone mogłaby wjechać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W drugiej zgoda . North Pearl powinien być w dwójce. Dalej losówka. W obiektywie foto znajdzie się jedna z 19-tek. W trzeciej Zsa Zsa to żaden wystrzał . Jeden ciekawy debiut z kraju Maradonny , ale w pierwszym starcie chyba nie da rady. W czwartej Kto wie czy nie obie. Ale generalnie dość trudna decyzja. Coś dostawię na pewno. Kwintę zakończy 2/4 pozdrawiam pawel hpc
PS: I jeszcze wzorem BS, przedruk dowcipu.
Pożar w wieżowcu, ludzie stoją na dachu, nie mają szansy ucieczki. Przybywa bohater, nakazuje skakać. Pierwsza skacze kobieta, bohater łapie ją i stawia na ziemię, nastepnie to samo dzieje się z meżczyzną...... Skacze murzyn, bohater odsuwa się, murzyn spada i ginie. Bohater do tych z góry.... No nie ,,spalonych nie rzucajcie!"
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
W I lansuję porządek Wołyń/Czadra, ale jeszcze kilka ma szansę. II - Zgoda, North Pearl Egida III - Zsa, a potem wiele się może zdarzyć, może przyciemniona Grena, bo Fuzja i Galilea mają nie najlepsze wymiary, a to 1800 m, może być za to Eqvida IV - ściana, nie dam rady nic wymyśleć V - sam jestem zaskoczony, ale na podstawie dotychczasowych występów Mercedes wychodzi mi dopiero na trzecie miejsce i "goły" porządek Encorin/Farah-Batal. Ojej i to z każdego kryterium !!!!! VI - Filar, potem Aszatan z Fryderykiem, może Wejmutka VII - dla mnie Dżuliwan do porządku, może z Dalonem, jeśli poprawi, może z Juve, ale ten bardzo mi się w tym roku nie podoba, więc może jeszcze coś innego VII - Etar wyróżnia się szybkością, ale nie biegał, powinien poprawić Black Shadow, trudny wyścig VIII - też trudny, dla terminala za długo, Niecierpka chyba też, dla Della może być za wcześnie, Intelekt słabszy, NF chyba też, CC po kontuzji. Zostaje Modestos i Anko. Stawiam na Modestosa, o ile wreszcie ktoś nie będzie się nim pchał po starcie do czoła stawki, tylko poprowadzi go na końcu. Anko to nietypowy Saphir, finiszuje na dłuższych dystansach, ale to jednak Saphir.... Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68 |
do hpc. Za dużo skromności, goły Klif, mający wygrać Elmen, jeden z dwójki Fiszka Fellow wysoko, Tulipa wezwana do tablicy za BS (wcześniej BS dawał Dżamajkę i Mystery)i ten jednoznacznie wskazany dwulatek. do jank. zgadzam się, nap Mercedes mimo, że Fighterowi wychodzi coś innego. Mont Blanc robił już wcześniej niespodzianki, byłby najlepiej płatnym do PDK z tych możliwych. Z przegrupowaniem to do kogoś lepiej zorientowanego. Z tego co wiem to po wygraniu wyścigu w handicapie nie idzie się grupę wyżej.Wygranie dowolnego wyścigu nie handicapowego idzie się grupę wyżej. Po Derby przegrupowanie, zasadniczo wszystkie konie 1 grupę niżej + utworzenie IV grupy. Do dzisiaj nie wiem w jakiej konstrukcji Freedom była po 2002 roku w III grupie. Pozdr Insider
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Przy kawce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> siedze sobie nad gonitwą number 5. Na początek errata do GW. Wenta wygrała 8.06 we Wrocławiu.
W32 Nagroda 5610 zł (I-3300, II-1320, III-660, IV-330)
Gonitwa dla 3 l. koni czystej krwi arabskiej II grupy (1600)
(W18) WENTA oo kl. s. 3 l., (Empres - Walia / Partner) hod. i wl SK Kurozweki - J. M. Popiel Sp. z o.o.; St. Kurozwęki tr G.B. Olszta k.dz. J. Domanska 56 (W4) EPISTRATOS oo og. s. 3 l., hod. i wł SK Michałów; tr R. Świątek st.u. A. Lorek 59 (W25) EMILENIA oo kl. s. 3 l., hod. i wł SK Białka; tr J. Pochwatka am.k.dż. M. Mioduszewska 56 (W4) EMIDOR oo og. gn. 3 l., hod. i wł SK Białka; tr J. Pochwatka k.dż. J. Fornal-Laskosz 58 Wycofany: Ernesta, Orika, Lozanna (dodatkowo) czas 1'57"; pewnie; dl.2,5-4,5-1 zwc. 2,60; fr. -/-/-; pdk. 3,40; trj. 12,80; czw. 9,00; tpl. 3,40, kwn. 2,00 (4z5) Zwroty stawek: Lozanna
Szkoda, że nie ma ćwiartek na Partynicach i trudno się odnieść do wyścigu. Czas słaby, ale wygrana dość łatwa.
Zrobiłem sobie lekkie porównanie wszystkich partynickich wyścigów i ..... głowa mnie boli. Mogą być niezłe jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
hpc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Komunikat (30.06) Jarosławowi Szczuce brakuje 3 zwycięstw do uzyskania tytułu kandydata dżokejskiego. Małgorzacie Kryszyłowicz brakuje 7 natomiast Piotrowi Dębowskiemu 10 zwycięstw do uzyskania najwyższej kategorii jeździeckiej - DŻOKEJ. Trener Borkowski zapisał dwa swoje koniki. Pytanie - który lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bardzo istotne zmiany jazdy na Emiliuszu, Farah-Batal i na Wencie. Zastanawiam się jaki współczynnik torów (warszawskiego i partynickiego) zastosować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Po całonocnym deszczu skomplikowała się sprawa gonitwy IV-tej. Groźniejsze są 50-tki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W VI, słup + Chopin do czwórki.
pozdrawiam pawel hpc (gradus)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|