|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 47 |
Szanowny Panie Adminie, czy da się Pan namówić na typowanie w środowych i sobotnich (kwinta :eek: ) gonitwach? Typy na niedzielę również są bardzo mile widziane. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
Witam Evi Jaki tam pan, po prostu młody 49-latek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gradus już nie niestety. Zostało hpc. Zlikfidowałem firmę z czym mam oczywiscie mnóstwo kłopotów (ach te urzędy - lepiej było nic nie ruszać) Do rzeczy. Typów nie daję z przyczyn które tu już opisywałem. Otóż, przestałem prowadzić bazę danych, nie śledzę gonitw a na torze bywam tylko czasami. Jako, że od 30 lat próbowałem z niezłym skutkiem zarażać znajomych moimi pomysłami, teraz bezczelnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to wykorzystuję i wyciągam typy od nich. Na tor jadę zwykle bez programu (kupuje przed wyścigami) i nie zastanawiam się co tam wogóle biega. Przyczyny mojego rozbratu z torem są oczywiste. Dyletanctwo całego tego systemu osiągnęło już pewien taki poziom którego nie zdzierżyłem. Nie ukrywam, ze przez 30 lat chodziłem na Służewiec żeby zarobić co w świetle różnych wypowiedzi na kilku forach stawia mnie w nienajlepszym świetle. Ponieważ tor został stworzony dla rodzin z dziećmi (dobrze że nie na ręku) i dla pasjonatów którzy moga pozwolić sobie na przegrywanie, grając konie przez siebie trenowane. Tym bezczelnym kombinatorom co starają sie wygrać powiedziano stop. Kwinta, którą grałem od jej powstania przestała się opłacać. Z tymi obrotami, z takim systemem operacyjnym któremu wszystko jedno jakie konie (łeb w łeb) wpadną na celownik, z systemem zwrotów i niejasności wypłat, z komisjami z których członkowie uzyskali za swoje decyzje zastanawiające przydomki i jeszcze z wieloma istotnymi rzeczami po prostu sie nie zgadzam. I dlatego protestuję nogami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po prostu nie przychodzę.
pozdrawiam hpc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 47 |
Dziękuję za odpowiedź. Szanuję Twoje podejście. Wielka szkoda, że wycofałeś się z typowania. Pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócisz na Służewiec:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka