Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 18 1 2 15 16 17 18
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
pierdoły :>

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Spokojny człowiek (He Was a Quiet Man) dotrwalem do polowy

nie polecam

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Kameleon a Supernatural warto?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Originally Posted by Kameleon
pierdoły :>

ale fajną Sare to bym pierdołnoł grin

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by gobel
Kameleon a Supernatural warto?

Moim zdaniem tak :> Z sezonu na sezon jest lepeszy, a trzeci to już mistrzostwo :] Szkoda, że przez strajk scenarzystów został skrócony frown

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by gobel
Terminator - The Sarah Connor Chronicles - ogladal ktos warto? czy jakies pierdoly?
Ogladam, raz do obejrzenia nic po za tym. Ale ten 6 odcinek fajny pokazuje wojne terminatorow z ludzmi tongue

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by gobel
Kameleon a Supernatural warto?

Moim zdaniem tak :> Z sezonu na sezon jest lepeszy, a trzeci to już mistrzostwo :] Szkoda, że przez strajk scenarzystów został skrócony frown


W takim razie zabiore sie za to smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Jeszcze jedno ma ktos jakis link do pierwszych odcinkow supernatural bo te co znalazlem sa juz nieaktualne...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
http://www.filmweb.pl/Film?id=123354

pamiętacie jeszcze ten serial ? teraz jest nowa wersja więc sądzę iż warto zapoznać się z nim grin

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by gobel
Jeszcze jedno ma ktos jakis link do pierwszych odcinkow supernatural bo te co znalazlem sa juz nieaktualne...

www.mininova.org [mininova.org]

Tam poszukaj.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Piecia
http://www.filmweb.pl/Film?id=123354

pamiętacie jeszcze ten serial ? teraz jest nowa wersja więc sądzę iż warto zapoznać się z nim grin

Hasselhoff juz nie gra to juz nie bedzie to samo laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by nOcnY
Spokojny człowiek (He Was a Quiet Man) dotrwalem do polowy

nie polecam

druga polowa filmu zdecydowanie lepsza smile ale i tak film slaby...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by Piecia
http://www.filmweb.pl/Film?id=123354

pamiętacie jeszcze ten serial ? teraz jest nowa wersja więc sądzę iż warto zapoznać się z nim grin

Hasselhoff juz nie gra to juz nie bedzie to samo laugh

Ale ma występować gościnnie laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by Piecia
http://www.filmweb.pl/Film?id=123354

pamiętacie jeszcze ten serial ? teraz jest nowa wersja więc sądzę iż warto zapoznać się z nim grin

Hasselhoff juz nie gra to juz nie bedzie to samo laugh

Ale ma występować gościnnie laugh

nabijajcie się dalej a ja mam zamiar i tak to oglądać i mam nadzieję że się nie zawiodę na tym serialu tutaj macie zapowiedz serialu [pl.youtube.com]


Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Nie ma Davida [nonsensopedia.wikia.com] , to nie oglądam frown wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
Into the wild - średniawka z plusem. Zbuntowany dzieciak jeździ po USA, odwiedza miejsca i zdobywa serca ludzi jakąś prostą filozofią. Później płacz, łzy i jak to niby każdy o nim myśli (scena z tańcem, robieniem pompek przez hipisów). Dla mnie to trochę naciągane, wszędzie go lubią i wielbią. Mimo wszystko montaż i zdjęcia zajebiste. Film drogi. Piękne krajobrazy, autentyczna historia i jeszcze raz podkreślę PIĘKNE zdjęcia. Trochę szkoda, że taki przewidywalny koniec, mogli by czymś zaskoczyć, ale w końcu film na faktach. 7/10

ps Llama, jak tam Vanishing Point? Colorado, OA-5599 zachwycił Cię wóz o tej rejestracji? wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Originally Posted by gobel
Jeszcze jedno ma ktos jakis link do pierwszych odcinkow supernatural bo te co znalazlem sa juz nieaktualne...

wysle Ci na priv zeby nie zasmiecac tematu bo tego troche jest a linku dac nie moge bo jestes nie zarejestrowany a juz sie nie da tongue

Dołączył: Sep 2006
Posty: 152
I
member
member
I Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 152
Ogladalem pare pierwszych odcinkow, nic specjalnego, ciagle czekam az sie cos rozkreci wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
Wierny ogrodnik / Constant Gardener, The (2005)

Oglądał ktoś? Warto?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
green_grass /ciężki nick masz/ grin
Samo auto było niesamowite, ale na filmie troszkę zawiodłem się. Po pierwsze nie przepadam za monotonią pustynnego krajobrazu /zdecydowanie wolę góry/, do tego sam film trochę na siłę. Dobry rajdowiec, uczciwy policjant, przechodzi kryzys osobowości i zaczyna ćpać ;/ Szczerze, nie wiem co miałem wynieść z tego filmu tongue Na początku, za dużo czasu poświęcili buldożerom, pewniakiem była ciekawa akcja z nimi smile Pod tym względem 'konwój' bardziej mi się podobał.

Wierny ogrodnik? Polecam! Troszkę topornie się rozkręca, ale warto. Piękny film.

Strona 17 z 18 1 2 15 16 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,803 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1