|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Spokojny człowiek (He Was a Quiet Man) dotrwalem do polowy
nie polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Kameleon a Supernatural warto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
ale fajną Sare to bym pierdołnoł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Kameleon a Supernatural warto? Moim zdaniem tak :> Z sezonu na sezon jest lepeszy, a trzeci to już mistrzostwo :] Szkoda, że przez strajk scenarzystów został skrócony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Terminator - The Sarah Connor Chronicles - ogladal ktos warto? czy jakies pierdoly? Ogladam, raz do obejrzenia nic po za tym. Ale ten 6 odcinek fajny pokazuje wojne terminatorow z ludzmi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Kameleon a Supernatural warto? Moim zdaniem tak :> Z sezonu na sezon jest lepeszy, a trzeci to już mistrzostwo :] Szkoda, że przez strajk scenarzystów został skrócony  W takim razie zabiore sie za to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Jeszcze jedno ma ktos jakis link do pierwszych odcinkow supernatural bo te co znalazlem sa juz nieaktualne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
http://www.filmweb.pl/Film?id=123354pamiętacie jeszcze ten serial ? teraz jest nowa wersja więc sądzę iż warto zapoznać się z nim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Jeszcze jedno ma ktos jakis link do pierwszych odcinkow supernatural bo te co znalazlem sa juz nieaktualne... www.mininova.org [ mininova.org] Tam poszukaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Hasselhoff juz nie gra to juz nie bedzie to samo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Spokojny człowiek (He Was a Quiet Man) dotrwalem do polowy
nie polecam druga polowa filmu zdecydowanie lepsza  ale i tak film slaby...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Hasselhoff juz nie gra to juz nie bedzie to samo  Ale ma występować gościnnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Hasselhoff juz nie gra to juz nie bedzie to samo  Ale ma występować gościnnie  nabijajcie się dalej a ja mam zamiar i tak to oglądać i mam nadzieję że się nie zawiodę na tym serialu tutaj macie zapowiedz serialu [ pl.youtube.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419 |
Into the wild - średniawka z plusem. Zbuntowany dzieciak jeździ po USA, odwiedza miejsca i zdobywa serca ludzi jakąś prostą filozofią. Później płacz, łzy i jak to niby każdy o nim myśli (scena z tańcem, robieniem pompek przez hipisów). Dla mnie to trochę naciągane, wszędzie go lubią i wielbią. Mimo wszystko montaż i zdjęcia zajebiste. Film drogi. Piękne krajobrazy, autentyczna historia i jeszcze raz podkreślę PIĘKNE zdjęcia. Trochę szkoda, że taki przewidywalny koniec, mogli by czymś zaskoczyć, ale w końcu film na faktach. 7/10 ps Llama, jak tam Vanishing Point? Colorado, OA-5599 zachwycił Cię wóz o tej rejestracji? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
Jeszcze jedno ma ktos jakis link do pierwszych odcinkow supernatural bo te co znalazlem sa juz nieaktualne... wysle Ci na priv zeby nie zasmiecac tematu bo tego troche jest a linku dac nie moge bo jestes nie zarejestrowany a juz sie nie da 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2006
Posty: 152 |
Ogladalem pare pierwszych odcinkow, nic specjalnego, ciagle czekam az sie cos rozkreci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419 |
Wierny ogrodnik / Constant Gardener, The (2005)
Oglądał ktoś? Warto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
green_grass /ciężki nick masz/  Samo auto było niesamowite, ale na filmie troszkę zawiodłem się. Po pierwsze nie przepadam za monotonią pustynnego krajobrazu /zdecydowanie wolę góry/, do tego sam film trochę na siłę. Dobry rajdowiec, uczciwy policjant, przechodzi kryzys osobowości i zaczyna ćpać ;/ Szczerze, nie wiem co miałem wynieść z tego filmu  Na początku, za dużo czasu poświęcili buldożerom, pewniakiem była ciekawa akcja z nimi  Pod tym względem 'konwój' bardziej mi się podobał. Wierny ogrodnik? Polecam! Troszkę topornie się rozkręca, ale warto. Piękny film.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|